KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   746 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 746 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: renszalai, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Kiszerelés:   50 ml és 50 ml
Kategória:   Hajfestékek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 746 Ft

Gazdag, hosszantartó színhatást, selymes hajat, tökéletes őszfedést biztosít.

Az INCI lista N1 Fekete árnyalat összetevőeit tartalmazza.

Ár: 746 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Palette Intensive Color Creme Hajfesték "középbarna" árnyalat
Ár: 1500 , Eladó: Csucsu
Állapot: Új, Helyszín: Lukácsháza, fizetés: Személyesen, vagy postán utalással
Ár: 500 , Eladó: poncsi3
Állapot: Új, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: személyes átvétel, postázás előre utalással

aiisha

2018. április 27.

Casting után váltottam erre,igazából először azért, mert szép, nem répás vöröses sötétszőkét nagyon nehezen kapni bármiből. A ck6 árnyalat nagyon tetszik, pontosan olyan lett mint a dobozon. A hidrogént 3%-osra hígítottam, mert a hajam nagyon száraz,minél kevésbé szeretném gyepálni, a lenövés miatt úgyis hathetente festek. Így is egész tartós maradt,hajmosások alkalmával sosem volt színes a víz sem (Castinggal mindig). A szaga kicsit szúrós de fél órán át simán bírható a cserébe kapott puha fényes hajért. Remélem nem ítélek elhamarkodottan másodszori használat után, és nem kell visszajönnöm lepontozni. Felfelé annál inkább szeretném, ha ezúttal is hetekig jól tartja magát :)

aiisha
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

Hannicsku

2018. április 20.

R15 intenzív vörössel festem évek óta a hajamat, 4 hetente, nekem bevált! Szép intenzív színe van, engedi hajmosáskor a színét, de az általam eddig használt vörös festékek is. Ajánlom!

Hannicsku
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

pattelin

2018. április 10.

Évekig használtam az R4-es gesztenyebarna árnyalatot belőle. Nagyon szerettem, szép vöröses barna árnyalat! Ár érték arányban megfelelt. Fokozatosan kopott ugyan a szín, de ez sem zavart, mert úgy is tetszett a színe! 1,5 hónap után, amikor már kezdett lenőni, akkor festettem újra. Azonban most legutóbb észrevettem, hogy a csomagolásán a kép megváltozott. Na, gondoltam újítanak valamit. Hát sajnos az összetevőket biztos megváltoztatták, mert felkentem és pár percre rá elkezdte csípni, marni a fejbőröm! Eddig ilyet soha nem tapasztaltam! De nem is szeretnék többet! Sajnálom, mert tényleg szerettem, de úgy érzem most váltanom kell egy másik márkára..

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Hecate

2018. április 8.

Fekete színben próbáltam az előírásnak megfelelően. Eléggé megfogta a bőröm, bár ez még nem zavarna, tudom hogyan kell eltávolítani a festéket. Viszont hajam nagyon fénytelen, igazi matt, fakó fekete és sprőd lett utána. Már a festés napján kis, pontszerű darabokban hullott is a festék róla, ami igencsak zavart és ez később is folytatódott. Az én hajamra valahogy nem volt jó hatással. Akadt belőle itthon még egy új doboz attól gyorsan megszabadultam. Igazi csalódás.

Hecate
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

szobiiii

2018. április 6.

Sokáig használtam, hosszan benne marad a hajban a szín, tartós valóban! Szép és fényes volt tőle a hajam!

szobiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Kinleyni

2018. április 6.

Legalább 10 éve festem a hajam, sok márkát próbáltam, de mindig ennél lyukadok ki. Feketét, barnát, középbarnát, mézbarnát H6, szikrázó nugátot LG5, púderes szőkét BW10 próbáltam eddig. A barnákkal nagyon kell vigyázni, mert nagy általánosságban elmondható, hogy a sötét barnák felfestve feketének, a világos barnák pedig sötét barnának látszanak. Talán a fényükben van különbség. Ha valaki világos barnát szeretne, inkább sötétszőkével próbálkozzon vagy a szőke valamelyik sötétebb árnyalatával. Kronológikusan feketéből sötét barna lettem, majd mézbarnából a hajamon (ami egyébként egérszínű-barnás-meghatározhatatlan-vállalhatatlan,) sötét barna lett, erre mázoltam az LG5-tel, ami vett ki egy árnyalatot vörös irányba, erre pedig BW10 púderes szőkét, ami megint 2-3 árnyalatot szívott rajta.
A hajamat mindig befogta, a feketétől sem hullott vagy károsodott (megfelelő hajápolás mellett), pedig kevés és vékony szálú hajam van.
4 csillag, de csak mert 2-3 árnyalattal világosabbat kell választani mint amit az ember lánya szeretne.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

olin

2018. március 26.

Likőrös barna árnyalat nekem bevált.
Előtte próbáltam drágábbakat, L'oreal-t, Syoss-t pl. aztán mivel ez kb 750 Ft-ra volt leakciózva, gondoltam kipróbálom. Igazából 2 féle Palette hajfestéket vettem, de a másik felejtős volt, de ez a Likőrös barna azóta jó szolgálatot tesz, kb 2 hónapig jó egy festés, aztán már a lenövés miatt újrakenem. Mivel a sok festés nagyon kiszárította a hajam (hiába mostam festett hajra való samponnal), ezért áttértem az intenzíven hidratáló samponokra és balzsamokra - a vörösesbarna szín így is nagyon szépen tartja magát. végig.

olin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Likőrös barna árnyalat nekem bevált.

Kingucii

2018. március 22.

Az N2-es sötétbarna árnyalatával van befestve a hajam. Eddig még nem festettem, csak a vége volt egyszer bemelírozva.
Féltem egy kicsit,hogy allergiás reakciót fog kiváltani, mivel nem végeztem tesztet.(Amit ugye minden hajfesték ír) De nem lett belőle baj, színe nagyon szép sötétbarna.
3 hete lett befestve a hajam és még szépen tartja a színt.
2 tubussal kellett befesteni a hajam, mert egyrészt hosszú, másrészt vastagszálú a hajam.
Meg vagyok vele elégedve. :)
A Dm-ben vásároltam 949 Ft volt.

Update: Minden hajmosásnál kopik. Fürdővizem tiszta barna a festéktől... A hajamon észrevehető, hogy valahol világosabb, és hogy kilöki belőle a színt.
-2*

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

3 hete lett befestve a hajam és még szépen tartja a színt.
Meg vagyok vele elégedve. :)
A Dm-ben vásároltam 949 Ft volt.

-2*

kocosfox

2018. március 19.

Világosbarna N4 árnyalat, szőkített, majd sötétszőkével és világosbarnával festett hajon: Festés után FEKETE! Csak fényben látszik egy kis barna szín. Nem színvédő samponnal mosva, 1 hét után még mindig fekete. 2 hét után sötét barna. 3 hét után világos barna. A kezdeti szívinfarktus után, végül is elég tartós szín, meg szép is, nekem pont olyan színű lett mint az eredeti hajszínem.

kocosfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Moony

2018. február 23.

R4-es Gesztenye árnyalatot használom a dús, hosszú, középszőke hajamra, aminek alapból vöröses a fénye. Vöröses színhez képest lassan kopik a festék, évente kb 2-3 alkalommal szoktam befesteni, mivel nem feltűnő a lenövés a hajszínemen, egybekopik a sajátommal. Abszolút nem roncsolja, nem vált ki allergiás reakciót, fényes és egészséges hajat varázsol nekem, a színkódnak megfelelően. 2 doboz szokott elég lenni, törülközőszáraz hajra kenem föl mint egy balzsamot, ecsetet nem használok. Ha esetleg marad egy kicsi, azt szemöldökre is fölszoktam kenni. Mindig újravevős :)

Moony
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!