Schwarzkopf

Ár:   746 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 746 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: renszalai, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Kiszerelés:   50 ml és 50 ml
Kategória:   Hajfestékek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 746 Ft

Gazdag, hosszantartó színhatást, selymes hajat, tökéletes őszfedést biztosít.

Az INCI lista N1 Fekete árnyalat összetevőeit tartalmazza.

Ár: 746 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 400 , Eladó: virko01
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en, igény esetén postázhatok is
Palette Intensive Color Creme Hajfesték N5 sötétszőke
Ár: 630/db , Eladó: Lettiyy
Állapot: teljesen új, színprobléma miatt eladó, Helyszín: Budapest, fizetés: főleg személyes átvétel
capcarapcap

2019. február 16.

Trüffel színűt vettem.. Vörös lett!

capcarapcap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

Trüffel színűt vettem.. Vörös lett!

natulcien

2019. február 10.

Nem vagyok egy nagy otthoni hajfestés szakértő, mert még csak nem rég kezdtem el foglalkozni a témával. Nem is próbáltam még sok hajfestéket, így nem túl autentikus a véleményem, viszont. Ez az első hajfesték amivel világosabb barna hajat tudtam csinálni az eredeti nagyon sötét barnából. A trükk, hogy az A10-es ultra hamvas szőke árnyalatot választottam. Nagyon szép, természetes világos barna lett a végeredmény, enyhe vöröses beütéssel (vörös pigmentes a hajam) és még a gyakorlatlan kezeim alatt sem lett foltos. Én miatt az eredmény miatt nagyon elégedett vagyok ezzel a hajfestékkel és többször is újravettem már a bevált színt.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

sweetheart

2019. január 27.

Több hajfestéket kipróbáltam tőlük, de ez jött be a legjobban. Picit mindig sötétebb lesz mint a dobozon, ez az egyetlen negatívum. Gyönyörű, fényes lesz festés után a hajam.

sweetheart
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Sarah19

2018. december 18.

Festett-kopott/fakult fekete hajszínemet festettem be vele, a teljes lenövesztést inkább elkerülve.
W2 -csokoládébarna árnyalatot használtam, ami tökéletesen meleg tónust varázsolt az én színtelen eredeti barna, festett fekete hajamnak.
Ajánlom!😊

Sarah19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Ajánlom!😊

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Az Oleo Intense-t nem találtam feketében, úgyhogy azt gondoltam, ezt kipróbálom, mert azt hallottam, hogy jó. Jónak jó, csak a pikkelysömörös fejbőrömre az ammónia nem volt jó hatással. Nagyon szépen és tartósan befogta a hajam, kb. egy hónapja festettem, és még mindig nagyon fekete, nem kopott szinte egyáltalán. Nem volt tőle reakcióm egyből, de egy kicsit több pikkelysömöröm van mostanában, mint előtte. Eddig az ammóniát leszámítva benne a legjobb hajfesték amit használtam. A kulccsontig érő hajamra egy doboz pont elég volt.

yifan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Illori

2018. november 18.

Szörnyű. A szőke ami hamvas lenne, rézvörös. Sosem volt még ilyen színű a festésem. A fodrászom szerint is nagyon rossz.

Illori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

picitina

2018. november 15.

Már 10 éve festem a hajamat, eddig ennek tetszik a legjobban a vörös színe. RV6 árnyalata a legszebb szerintem, vadító vörös, és ahogy kopik ki, erősödik benne a narancsos árnyalat. Amikor még a sötétebb árnyalata dominál, a nők állítanak meg az utcán, hogy mivel festem a hajam, mikor pedig kikopik, a férfiaktól gyűjtöm a dicséreteket...:D
Most a KI7 színével festem (ami a RV6 kikopott árnyalatának a színét adja), mivel a barátom szereti ezt az intenzív narancsos vörös színt (tudom, tudom...megalkuvás!), de a fodrászom meg a saját véleményem az, hogy az RV6 egy full vagány vörös, ami miatt megéri ezt a hajfestéket választani.
Ezen felül az ára is fantasztikus, bármilyen kínai kisboltban 6-700 Ft. körül beszerezhető.

Röviden a pozitívumok: Olcsó és a színei fantasztikusak!!!
Negatívumok: Mint minden hajfesték, ez se kíméli a hajat, ha nem használsz mellé valamilyen hajvédő szert, szárazzá és töredezetté teheti a hajvégeket!

***
Már nem tudom úgy ajánlani mint eddig.
Az RV6 festéknek megváltozott a doboza, de szerintem az összetevőjével is csináltak valamit, hihetetlenül elkezdett hullani a hajam tőle...:(
Nagyon szerettem amíg nem volt ilyen hatása a fejbőrömre, de így már nem ajánlom senkinek se...:((

picitina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Röviden a pozitívumok: Olcsó és a színei fantasztikusak!!!

***
Már nem tudom úgy ajánlani mint eddig.

marysidehouse95

2018. november 12.

Az A10-es platinaszőke árnyalat (ultra hamvasszőke) előszőkített hajon (E20-as árnyalattal elérhető csibesárga rémségen) olyan színt hoz, mint amilyen a modellnek van a dobozon.

Lassan 1,5 éve ezt használom, és nagyon jó a színe.

Könnyű a felvitele, nem folyik, ráadásul az ára is megfizethető.

Vállig érő hajamra két doboz kell.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Lassan 1,5 éve ezt használom, és nagyon jó a színe.

Könnyű a felvitele, nem folyik, ráadásul az ára is megfizethető.

Vállig érő hajamra két doboz kell.

Lina14

2018. november 10.

A réz árnyalatot vettem meg. Intenzív a színe, szerintem egy kicsit pirosas a résszínhez képest, de így is tetszik. ami zavart, hogy nagyon nehezen jött ki a hajamból, 3 bő öblítés után is megfogta a törölközőt, és nincs hozzá balzsam. arra tippelek, hogy mosáskor rendesen fog jönni belőle a szín, hamar ki fog kopni, de még meglátjuk :) remélem nem lesz igazam. addig is 4 csillag
update: meglepően jól tartja a színét, a hatodik héten már azért festeni kellett, de 4 hétig simán bírta fénnyel-színnel együtt.de a szagát és kezelhetőségét továbbra sem bírom, így marad a 4*
update: a k16-oshoz és a k8-ashoz volt "szerencsém", az előbbi kicsit sötétebb vörös, a másik egy majdnem szőkés vörös. az elsővel semmi baj nem volt, szépen befogta a hajam a szokásos ideig tartott a színe, nem szárított nagyon. viszont a k8-as egyszerűen nem fogta be a hajam, egy picit világosított a lenövésemen, de nem színezte meg, és átütött az eredeti hajszínem. meh, egynek elment, de nem hiszem, hogy visszatérek hozzájuk
update 2: kipróbáltam a k17es színt is, ez sokkal répább mint ez előzők, sok festék jön a következő mosásokkor, de a színe egészen jól megmarad. ez is eléggé csípi a fejem, de nem olyan vészes

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Cukiduda

2018. november 10.

Update: sajnos elkezdett tole hullani a haj es korpasodni :( az osz szalak is ledobtak magukrol a festeket. Valoszinuleg tobbet nem probalkozok vele.

Gondoltam kipróbálok egy drogériás hajfestéket, és erre esett a választásom. Sajnos a professzionális festékek után nem volt szép fényes a hajam és egye fene alapon megvettem ennek a márkának a Mokka színét. Mivel nekem a 6%-os oxival esélytelen, hogy az ősz hajam is teljesen befedje, így vettem hozzá 9%os oxit. Nagyon szép, fényes haj lett a végeredmény. Festés közben nem csípte a fejbőröm, bár tény, hogy a festékszag elég intenzív volt. Mindenesetre a hajam puha és ahogy nézem, szépen befedte az ősz szálaimat is, amiből ugyan nincs sok, de láthatóak és végre csillog a hajam. :) Dús, vastag szálú hajam van, egyáltalán nem hullik. Kíváncsi leszek, hogy az említett negatív opciók, mint gyors festékkopás, hajhullás nálam is megtörténik-e.
Én a festékbe szoktam keverni ápoló olajat (sárga Alfaparf, kellékesben lehet kapni a 10 ml-s kiszerelést), és sokkal puhább a haj tőle. Most elfelejtettem használni, de mindenkinek ajánlom! :) Egyelőre a termék 5*!

Cukiduda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!