KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   746 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 746 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: renszalai, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Kiszerelés:   50 ml és 50 ml
Kategória:   Hajfestékek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 746 Ft

Gazdag, hosszantartó színhatást, selymes hajat, tökéletes őszfedést biztosít.

Az INCI lista N1 Fekete árnyalat összetevőeit tartalmazza.

Ár: 746 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Palette Intensive Color Creme Hajfesték "középbarna" árnyalat
Ár: 1500 , Eladó: Csucsu
Állapot: Új, Helyszín: Lukácsháza, fizetés: Személyesen, vagy postán utalással
Ár: 500 , Eladó: poncsi3
Állapot: Új, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: személyes átvétel, postázás előre utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Mars93

2018. február 13.

Én az intenzív vörös vagy lángvörös árnyalatot szoktam vásárolni. Van, hogy elkalandozok más termékek felé, de aztán mindig visszatérek ehhez. Igaz, hogy kell hozzá tálka, meg ecset, de nekem ez a felviteli mód sokkal kényelmesebb, mint a tubusos változat. Ha nem vagy allergiás az ammóniára, akkor csak ajánlani tudom ezt a festéket, ugyanis szépen fed, nekem egyáltalán nem kopik, a fénye fakul meg egy kissé 4-5 hét után, de ez azt hiszem elhanyagolható.

Mars93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

pjnk

2018. február 13.

én a K17 'intenzív réz' árnyalatot használtam többször is, maga a szín nagyon szép és nem lesz árnyalatokkal sötétebb, mint amilyen a dobozon, viszont sajnos borzasztó hamar kopik. tudom, hogy a vörös kopik legjobban, de ezzel kb. kéthetente festenem kéne a hajamat, hogy ne világítsanak át az ősz hajszálak. csak a szín miatt kap közepest, amúgy jobban lehúznám.

pjnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Kingucii

2018. február 13.

Az N2-es sötétbarna árnyalatával van befestve a hajam. Eddig még nem festettem, csak a vége volt egyszer bemelírozva.
Féltem egy kicsit,hogy allergiás reakciót fog kiváltani, mivel nem végeztem tesztet.(Amit ugye minden hajfesték ír) De nem lett belőle baj, színe nagyon szép sötétbarna. Egyenletesen befogta, eleinte kicsit kopott, de a fodrász is megmondta, hogy ezt fogom tapasztalni.
3 hete lett befestve a hajam és még szépen tartja a színt.
2 tubussal kellett befesteni a hajam, mert egyrészt hosszú, másrészt vastagszálú a hajam.
Meg vagyok vele elégedve. :)
A Dm-ben vásároltam 949 Ft volt.

Kingucii

3 hete lett befestve a hajam és még szépen tartja a színt.
Meg vagyok vele elégedve. :)
A Dm-ben vásároltam 949 Ft volt.

doris92

2018. január 17.

UPDATE:
Soha többet ezt a színt!!! Amikor egy hónap múlva is ugyanolyan sötétbarna volt, picit megijedtem, azt hittem jobban kikopik és azért látszódni fog a vörös... De csak ugyanúgy fénynél volt szép... Arról nem beszélve, hogy nagyon nehéz volt kiölni a hajamból... Soha többet vörös és sötétbarna...

Sötét mahagónit használtam, elsőre sötétbarna lett, de kint fényen nagyon szép színe van. A színét nagyon ereszti, fog még kopni rendesen, de nem bánom, ez minden hajfestéknél így volt, amiket eddig használtam. Legközelebb a világosabbat fogom felkenni, az talán nem lesz brutál sötét. Hajamat nem roncsolta a festék, egyszerű volt a felvitel, az illata sem vészes, hozta amit egy hajfestéknek kell. Meg kell válogatni milyen színt vesz az ember, érdemesebb ennél a márkánál egy árnyalattal világosabbat venni, mint amilyet eredetileg szeretne az ember, mert elsőre tényleg nagyon sötét, főleg a barnák!

doris92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

UPDATE:

rebbka

2018. január 14.

En ezt a festéket szeretem a legjobban, ezzel szoktam magamnak balayage hajat csinálni, es tényleg nagyon szép szint ad. Az A10-es es a C10-es árnyalatot használtam eddig, es ma az egyik haverom azt hitte ram, hogy természetes szőke vagyok, mondtam is neki, hogy jaj, te kis naiv. :D Ez volt a célom, szóval dicséret illeti a festéket. Bar a boldogság sosem teljes megvettem az E20-asat, kicsit világosítani szeretnék meg rajta. :D Remélem, nem lesz sárgás.

rebbka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Kasumi

2018. január 2.

Az intenzív ibolya árnyalatot használt belőle. Első festés után ténylegesen szép lila színt eredményezett, azonban többszöri mosás után vörös lett a hajam.
Azóta újravettem már egyszer.

Kasumi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Azóta újravettem már egyszer.

beautypanna

2017. december 6.

A kkes feketét használt belőle, aztán egy sötétbarnát, illetve az A10-et is az évek alatt. Mindegyikkel elégedett voltam😊

beautypanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Cucukaa

2017. november 24.

Én a 800-as mély sötétbarnát használtam, nekem bevált.

Cucukaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 24.

Én a 800-as mély sötétbarnát használtam, nekem bevált.

miklosjudit

2017. november 20.

Hamar kikopik,nem bírja sokáig.A hajat pedig tönkre vágja.

miklosjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Hamar kikopik,nem bírja sokáig.A hajat pedig tönkre vágja.

nettas

2017. november 3.

2 darab mosást bírt ki a hajamon a világosbarna. Ahhoz képest, hogy tartós hajfesték.... szeretném visszakapni a pénzemet.

nettas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!