KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   746 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 746 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: renszalai, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Kiszerelés:   50 ml és 50 ml
Kategória:   Hajfestékek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 746 Ft

Gazdag, hosszantartó színhatást, selymes hajat, tökéletes őszfedést biztosít.

Az INCI lista N1 Fekete árnyalat összetevőeit tartalmazza.

Ár: 746 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 400 , Eladó: virko01
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en, igény esetén postázhatok is
Palette Intensive Color Creme Hajfesték N5 sötétszőke
Ár: 630/db , Eladó: Lettiyy
Állapot: teljesen új, színprobléma miatt eladó, Helyszín: Budapest, fizetés: főleg személyes átvétel

nellory816

2018. augusztus 3.

már jó 10 éve vagyok vörös, barnáról festem. az intenzív vöröset és lángvöröset szoktam használni 1-2 havonta tőfestésre, mindig meg voltam vele elégedve. tartós, szépen fed, szép fényes lesz tőle a hajam.

nellory816
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Zsombi818

2018. július 28.

En mar évek óta vörös vagyok és vettem ezt az R16 lángvöröset es nekem barna lett a hajam senkinek sem ajanlom azt az árnyalatot

Zsombi818
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Anheszenamon

2018. július 4.

Nem szerettem, mert bármilyen barna árnyalatot vettem, sokkal sötétebb lett a hajam mint amit a leírás alapján vártam volna. Fodrász is mondta, hogy sok vendége ugyanerre panaszkodik ezzel a termékkel kapcsolatban.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

monic7676

2018. június 19.

Intensive padlizsánt használok! Gyönyörű a színe mély lilás árnyalatú! Nagyon szépen fed . Kellemes az illata ! Megvagyok vele elégedve! :)

monic7676
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

picitina

2018. május 29.

Már 10 éve festem a hajamat, eddig ennek tetszik a legjobban a vörös színe. RV6 árnyalata a legszebb szerintem, vadító vörös, és ahogy kopik ki, erősödik benne a narancsos árnyalat. Amikor még a sötétebb árnyalata dominál, a nők állítanak meg az utcán, hogy mivel festem a hajam, mikor pedig kikopik, a férfiaktól gyűjtöm a dicséreteket...:D
Most a KI7 színével festem (ami a RV6 kikopott árnyalatának a színét adja), mivel a barátom szereti ezt az intenzív narancsos vörös színt (tudom, tudom...megalkuvás!), de a fodrászom meg a saját véleményem az, hogy az RV6 egy full vagány vörös, ami miatt megéri ezt a hajfestéket választani.
Ezen felül az ára is fantasztikus, bármilyen kínai kisboltban 6-700 Ft. körül beszerezhető.

Röviden a pozitívumok: Olcsó és a színei fantasztikusak!!!
Negatívumok: Mint minden hajfesték, ez se kíméli a hajat, ha nem használsz mellé valamilyen hajvédő szert, szárazzá és töredezetté teheti a hajvégeket!

picitina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Röviden a pozitívumok: Olcsó és a színei fantasztikusak!!!

aiisha

2018. április 27.

Casting után váltottam erre,igazából először azért, mert szép, nem répás vöröses sötétszőkét nagyon nehezen kapni bármiből. A ck6 árnyalat nagyon tetszik, pontosan olyan lett mint a dobozon. A hidrogént 3%-osra hígítottam, mert a hajam nagyon száraz,minél kevésbé szeretném gyepálni, a lenövés miatt úgyis hathetente festek. Így is egész tartós maradt,hajmosások alkalmával sosem volt színes a víz sem (Castinggal mindig). A szaga kicsit szúrós de fél órán át simán bírható a cserébe kapott puha fényes hajért. Remélem nem ítélek elhamarkodottan másodszori használat után, és nem kell visszajönnöm lepontozni. Felfelé annál inkább szeretném, ha ezúttal is hetekig jól tartja magát :)

aiisha
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

Hannicsku

2018. április 20.

R15 intenzív vörössel festem évek óta a hajamat, 4 hetente, nekem bevált! Szép intenzív színe van, engedi hajmosáskor a színét, de az általam eddig használt vörös festékek is. Ajánlom!

Hannicsku
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

pattelin

2018. április 10.

Évekig használtam az R4-es gesztenyebarna árnyalatot belőle. Nagyon szerettem, szép vöröses barna árnyalat! Ár érték arányban megfelelt. Fokozatosan kopott ugyan a szín, de ez sem zavart, mert úgy is tetszett a színe! 1,5 hónap után, amikor már kezdett lenőni, akkor festettem újra. Azonban most legutóbb észrevettem, hogy a csomagolásán a kép megváltozott. Na, gondoltam újítanak valamit. Hát sajnos az összetevőket biztos megváltoztatták, mert felkentem és pár percre rá elkezdte csípni, marni a fejbőröm! Eddig ilyet soha nem tapasztaltam! De nem is szeretnék többet! Sajnálom, mert tényleg szerettem, de úgy érzem most váltanom kell egy másik márkára..

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Hecate

2018. április 8.

Fekete színben próbáltam az előírásnak megfelelően. Eléggé megfogta a bőröm, bár ez még nem zavarna, tudom hogyan kell eltávolítani a festéket. Viszont hajam nagyon fénytelen, igazi matt, fakó fekete és sprőd lett utána. Már a festés napján kis, pontszerű darabokban hullott is a festék róla, ami igencsak zavart és ez később is folytatódott. Az én hajamra valahogy nem volt jó hatással. Akadt belőle itthon még egy új doboz attól gyorsan megszabadultam. Igazi csalódás.

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 8.

szobiiii

2018. április 6.

Sokáig használtam, hosszan benne marad a hajban a szín, tartós valóban! Szép és fényes volt tőle a hajam!

szobiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!