KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   746 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 746 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: renszalai, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Kiszerelés:   50 ml és 50 ml
Kategória:   Hajfestékek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 746 Ft

Gazdag, hosszantartó színhatást, selymes hajat, tökéletes őszfedést biztosít.

Az INCI lista N1 Fekete árnyalat összetevőeit tartalmazza.

Ár: 746 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 400 , Eladó: virko01
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en, igény esetén postázhatok is
Palette Intensive Color Creme Hajfesték N5 sötétszőke
Ár: 630/db , Eladó: Lettiyy
Állapot: teljesen új, színprobléma miatt eladó, Helyszín: Budapest, fizetés: főleg személyes átvétel

marysidehouse95

2018. november 12.

Az A10-es platinaszőke árnyalat (ultra hamvasszőke) előszőkített hajon (E20-as árnyalattal elérhető csibesárga rémségen) olyan színt hoz, mint amilyen a modellnek van a dobozon.

Lassan 1,5 éve ezt használom, és nagyon jó a színe.

Könnyű a felvitele, nem folyik, ráadásul az ára is megfizethető.

Vállig érő hajamra két doboz kell.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Lassan 1,5 éve ezt használom, és nagyon jó a színe.

Könnyű a felvitele, nem folyik, ráadásul az ára is megfizethető.

Vállig érő hajamra két doboz kell.

Lina14

2018. november 10.

A réz árnyalatot vettem meg. Intenzív a színe, szerintem egy kicsit pirosas a résszínhez képest, de így is tetszik. ami zavart, hogy nagyon nehezen jött ki a hajamból, 3 bő öblítés után is megfogta a törölközőt, és nincs hozzá balzsam. arra tippelek, hogy mosáskor rendesen fog jönni belőle a szín, hamar ki fog kopni, de még meglátjuk :) remélem nem lesz igazam. addig is 4 csillag
update: meglepően jól tartja a színét, a hatodik héten már azért festeni kellett, de 4 hétig simán bírta fénnyel-színnel együtt.de a szagát és kezelhetőségét továbbra sem bírom, így marad a 4*
update: a k16-oshoz és a k8-ashoz volt "szerencsém", az előbbi kicsit sötétebb vörös, a másik egy majdnem szőkés vörös. az elsővel semmi baj nem volt, szépen befogta a hajam a szokásos ideig tartott a színe, nem szárított nagyon. viszont a k8-as egyszerűen nem fogta be a hajam, egy picit világosított a lenövésemen, de nem színezte meg, és átütött az eredeti hajszínem. meh, egynek elment, de nem hiszem, hogy visszatérek hozzájuk
update 2: kipróbáltam a k17es színt is, ez sokkal répább mint ez előzők, sok festék jön a következő mosásokkor, de a színe egészen jól megmarad. ez is eléggé csípi a fejem, de nem olyan vészes

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Cukiduda

2018. november 10.

Update: sajnos elkezdett tole hullani a haj es korpasodni :( az osz szalak is ledobtak magukrol a festeket. Valoszinuleg tobbet nem probalkozok vele.

Gondoltam kipróbálok egy drogériás hajfestéket, és erre esett a választásom. Sajnos a professzionális festékek után nem volt szép fényes a hajam és egye fene alapon megvettem ennek a márkának a Mokka színét. Mivel nekem a 6%-os oxival esélytelen, hogy az ősz hajam is teljesen befedje, így vettem hozzá 9%os oxit. Nagyon szép, fényes haj lett a végeredmény. Festés közben nem csípte a fejbőröm, bár tény, hogy a festékszag elég intenzív volt. Mindenesetre a hajam puha és ahogy nézem, szépen befedte az ősz szálaimat is, amiből ugyan nincs sok, de láthatóak és végre csillog a hajam. :) Dús, vastag szálú hajam van, egyáltalán nem hullik. Kíváncsi leszek, hogy az említett negatív opciók, mint gyors festékkopás, hajhullás nálam is megtörténik-e.
Én a festékbe szoktam keverni ápoló olajat (sárga Alfaparf, kellékesben lehet kapni a 10 ml-s kiszerelést), és sokkal puhább a haj tőle. Most elfelejtettem használni, de mindenkinek ajánlom! :) Egyelőre a termék 5*!

Cukiduda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

polanyiflora0730

2018. október 30.

Az eddigi legjobb hajfesték amit használtam! Párszor kiszőkítettem a sötétbarna hajam, de végül mindig meguntam.... ilyenkor egy ilyen hajfestéket veszek és egy festés után már újra sötétbarna a hajam :) Újra festeni sem kell annyira befogja! Nekem nagyon bevált csak ajánlani tudom :) Plusz pont, hogy festés után a következő hajmosásig selymes a hajam!

polanyiflora0730
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

barbikovacs

2018. október 28.

Használtam ennek a márkának a világosító szikrázó nugát árnyalatát és teljesen elégedett voltam. Nemrég azonban intenzív padlizsán színt vettem, vágytam vissza az évekkel korábbi vöröses hajszínre. Az csak egy dolog, hogy FEKETE lettem, csak napsütésben látszott egy kis vöröses-lilás fénye és kellett egy hónap, hogy látszódjon, hogy ez bizony nem fekete, másrészt viszont 4 hét alatt olyan mértékben kezdett hullani a hajam, hogy komolyan bepánikoltam. Végül leradíroztam a festéket a hajamról, szinte felsóhajtott, amikor már nem volt "vörös", azóta sokkal dúsabb és nem hullik.

barbikovacs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

bettina28

2018. szeptember 27.

Mamám mindig ezt a festéket vette újra. Az N6-os középszőke verziót használta, elég sokáig kitartott neki a szín. Árban is egész jó egyébként, viszont mostanában már kezd más festékeket is kipróbálni de attól függetlenül ez szuperül bevált neki.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

rowan

2018. augusztus 27.

A Harmadik festésen vagyok túl LG5 nugát árnyalattal. Kb egy hétig szép fényes a hajszínem, aztán megkopik, és most már abban is biztos vagyok, hogy ettől hullik a hajam. :( A színe gyönyörű, de a tartósság és a hajhullás miatt le kell pontoznom. Az ősz hajszálaimat nagyrészt be sem fogja.

rowan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Csipetke

2018. augusztus 24.

Sötét barnát használok belőle. Nekem tetszik. Valóban krémes az állaga. Szép színt eredményez és tartós is. Nem kopik és sokáig fényes lesz a hajam. A hozzá tartozó balzsamot is szeretem felkenni. Tényleg ápol, és puhává teszi a frissen festett hajat.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

explicitcherry

2018. augusztus 23.

Nekem bejött, sötétbarna hajamat festettem padlizsánlilára és szépen befogta:) nagyon jól látszik a fényben főleg a hajszínem.

explicitcherry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

nellory816

2018. augusztus 3.

már jó 10 éve vagyok vörös, barnáról festem. az intenzív vöröset és lángvöröset szoktam használni 1-2 havonta tőfestésre, mindig meg voltam vele elégedve. tartós, szépen fed, szép fényes lesz tőle a hajam.

nellory816
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!