KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   725 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Sylvi, Módosítva: 2012. április 29.

Kategória:   Hajfestékek

A Palette első olyan tartós hajfestéke, amely természetes Gelée Royale méhpempővel gazdagított - az elbűvölő hajszínért és a hajának szükséges ápolásért:  Intenzív, extra hosszantartó hajszín. Ápolt haj, még gyakori hajfestés mellett is. Élettel teli ragyogás. Ősztakarás.

IldaDb1990

2015. április 26.

Szep fenyes hatast ad a hajnak.De az illata nem kellemes.Tartossaga kozepes.

IldaDb1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Szep fenyes hatast ad a hajnak.De az illata nem kellemes.Tartossaga kozepes.

black_cico

2014. augusztus 12.

ez a legrosszabb Palette festék, a Naturals-os verzió valamivel jobb, pedig az olcsóbb, mint ez..
én a zafír feketét használtam, Anyu az onix feketét, hát mindkettőnknek hasonló eredményt produkált, frissen festve is nagyon gyengén fogja a hajat, én előbb festettem, szal azóta már mostam párszor, mostanra gyakorlatilag fullon lekopott, mert sötétbarnán virít fényben a hajam, meg látszik kb a tavalyi ombrem :D
Anyué meg abszolút nem lett fekete, vmi sötét feketés barna, gondolom neki is 2 mosást fog bírni.. ja és az én hajamat eléggé megrongálta és kiszárította..

black_cico
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

fioretta

2013. augusztus 4.

C9 (ezüstszőke) árnyalatot használtam. Egyáltalán nem irritálta a fejbőrömet, nem csípett, viszketett közben, pedig ez szőkítőknél gyakran előfordul. Mellig érő hajamra pont elég volt a 2 doboz. Kicsit aggódtam az eredmény miatt, mert a doboz hátulján úgy van feltüntetve, hogy világosszőke hajra használva lesz az ígért szín. Nekem már volt 2 hónapos sötétszőke-világosbarna lenövésem, a hajam többi része besárgult világosszőke volt. Festés közben barnás-szürke színű lett hajam, ami egy kicsit ijesztő volt. Azonban kellemes csalódást okozott, mert a lenövést is teljesen befogta, mindenhol egyenletes lett a szín, nem pedig foltos. Az eredmény gyönyörű, természetes extra világos hamvasszőke, még jobban is örülök ennek, mivel a dobozon nagyon fehéres "műszőke" volt a szín. Remélem nem fog besárgulni úgy mint az eddigi legtöbb hajfestéknél, viszont nálam már most a L'oreallal vetekszik, a különbség az, hogy ez jóval olcsóbb. A hajam puha és egészségesnek látszik.

fioretta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

lexx

2013. június 14.

c9-et az Ezüstszőkét próbáltam (régebben is) nekem bevált, egyenletes színe lett, nem büdös, de mostanában mindig más-mást próbálgatok mert szürkés színe lesz először, de a mosások alkalmával kopik. viszont aki fehéres szőkét szeretne (ahogy én is) szerintem ne ezt vegye.

lexx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 14.

Pinky

2013. június 12.

én az a1o-et használtam. sötét mogyoróbarna a természetes hajam, elég sok vörös pigmenttel :/ 2x lett a hajamra festve, de másodszorra is csak citromsárga maradt. semmi hamvas hatás.. de viszont nem érzem szárazabbnak a hajamat, és a szine se változott a hetek alatt.
régen feketét használtam, azzal viszont teljesen megvoltam elégedve.

Pinky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

régen feketét használtam, azzal viszont teljesen megvoltam elégedve.

kinguci.19920911

2013. március 18.

Én a sötét szőkét keverem vörössel,másfél-fél arányban.Szerintem teljesen jó,szép színt kapok,és az árárhoz képest tényleg egy csoda,nem igazán használok drogériás festékeket de ezt imádom...
Egyb. ált-ban 2 árnyalattal lesz sötétebb a haj..pl a sötét szőke az 7-es,de lemosás után felér egy 5-ös barnával,és a színskálán is mindig ezt kell figyelembe venni,kettővel lecsúsztatod az ujjad és nagyjából azt a színt kapod,lefőképp szőkített hajnál,sőt azoknak akik frissen vannak szívva nem ajánlom,hogy 6-nál sötétebb árnyalattal kenjék be a hajukat,mert a frissen szőkített haj ki van éhezve a szín pigmentekre és magába képes szívni kétszer annyit,ezért van,hogy amíg valakinek a karamell barna szépen fest más egy feketéhez közeli árnyalatot kap,ez nem a festék hibája..és sok fodrász nem is magyarázza el! :))

kinguci.19920911
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 18.

Orsyna

2013. február 26.

Nekem befogta a vörösesszőkés hajam.Középszőke N6-ossal festettem be olyasmi lett mint a csíkon természetes árnyalatú barna.Kellemes illata van a festéknek.
Arra vigyázni kell hogy mindig egyel világosabbat kell választani mert sötétebb lesz az eredmény.

Orsyna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

extraj

2013. február 18.

Nekem nem jött be. Nem fed rendesen, így foltos,tarkabarka lett a hajam.:/

extraj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

Nekem nem jött be. Nem fed rendesen, így foltos,tarkabarka lett a hajam.:/

kisciccus

2013. február 8.

Színeredmény nem olyan lett,mint amilyet vártam (vöröses beütése lett a hajamnak sima sötétbarna helyett). De egyébként nagyon szép fényes, puha tapintású lett tőle a hajam és semmilyen irritációt nem tapasztaltam.

kisciccus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

malik.regina5

2013. január 17.

természetes hamvasszőke hajam van,amit persze én hülye,ki akartam szőkíteni! ...
16 voltam,mikor először be lett kenve.szép is volt,majd aztán jött a tényleges "szivatás"(szőkítés) ennek a terméknek nem tudom melyik árnyalata volt az,asszem A10.Hát borzalmas,a hajam felégett,roncsolt és undorító színű volt.Rá 3 hónapra barna lettem.Majd megint leszivattam.Egyre rosszabb lett :S majd a legutolsó festéket vettem meg.Palette naturals termékek közül.Azóta nem festem.Ennek egy éve.Lenőtt,nem is látszik,gyönyörű,és élettel teli.
Nem szabad roncsolni ilyen vegyszerekkel a hajat,évek kérdése ,és kihullik.A természetet lehet,de semmivel nem érdemes befolyásolni,mert visszaadja duplán az árát!

malik.regina5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 17.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3