KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   5680 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dalmaa_, Módosítva: 2016. június 17.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Tisztítja és védi a világosított vagy ősz hajat a sárgás tónusokkal szemben. Az új Cell Protector Technológiát és aktív sziloxánpolimert tartalmazó formula sejtszinten fejti ki a hatását a haj belső szerkezetének helyreállítása érdekében, valamint lezárja a haj felszínét annak védelméért.

Profeszionális fodrásztermék.

csokibeka

2018. március 8.

Kiadós, tökéletesen teszi a dolgát. A szőke rész 6-8 héttel festés után is hamvas marad a használata mellett, minimálisan sem sárgul. Nem vettem észre szárító hatást, bár minden hajmosáskor használok pakolást.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Eruska

2018. február 18.

Szuper sampon! Jól tisztít, a hajam a használata utána nagyon fényes és a világosított részeknek nagyon szép ezüstös fényt ad, de még sosem lettem tőle lila.

Eruska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

asztalosa

2018. február 16.

2 éve állandóan csak őt használom. Nagyon szépen hamvasítja a balayage-om, nem sárgásodik, szép hideg szőke az árnyalata. Szárítani tényleg szárít, de megfelelő pakolás mellett nem okoz gondot. Személy szerint az illatát is szeretem.

asztalosa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 16.

renitrk

2018. január 30.

Sajnos nekem nem hozta a várt hatást. Szárította a hajam, és ugyanúgy vöröskés lett. :(

renitrk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Betrice

2018. január 18.

Most vásároltam meg harmadjara, nagyon imádom, kicsit szárítja a hajam, de balzsammal és pakolással együtt tökéletes!

Betrice
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

hajmanias0404

2017. november 26.

imadooom😍😍
a fodraszomtol kaptam ajandekba kb fel eve es mivel koncentratum ezert nagyon keves is eleg egy alkalommal :)
nagyon jol habzik tisztit es a vegeredmeny is csodaszep:) olyan a hajam mintha a fodrasztol leptem volna ki :)
az illata is csodas :)

hajmanias0404
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 26.

imadooom😍😍
az illata is csodas :)

whitemerci

2017. november 24.

A teljes termékcsaládot kipróbáltam együttesen használva, a sampon nekem jobb eredményt hozott, mint más hasonló hatással bíró termékek, és mivel én a kimosandó balzsammal, és a kondicionáló spray-vel együtt használom, így nem szárít.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

janka.s

2017. szeptember 6.

Egészen sok hamvasító samponnal próbálkoztam már, majdnem hogy sikertelenül.. Illetve nem a várt eredményt hozták. Ez viszont kellőképpen hamvasít (nem kékít!), tisztít és fényessé teszi a hajam. Ahogy az előző kommentekben is írták, a kiírt ár töredékéért lehet rendelni netről. :) Egy darabig nem fogok váltani szerintem. Szőkéknek megér egy próbát!

janka.s
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

deccs91

2017. július 28.

Nagyon szeretem, össze sem hasonlítható a boltban kapható hamvasítókkal. Notino-ról szoktam rendelni, az ára is rendben van, 1700 Ft kb. Az illata is nagyon finom. Tényleg szárít kicsit, de a hajamnak nagyon jó színt ad.

deccs91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

zsofia93

2017. július 15.

Na ez igazi hamvasito! Nagyon sokat segit, hogy szep szoke maradjak, nekem a hajam vege van kiszokitve. Miutan megmosom en egy kicsit rajta hagyom kb 5 percre. Utana kotelezonek erzem a balzsamot, mivel kicsit szarit, de egyaltalan nem veszes. Ha elfogy biztos ujraveszem!

zsofia93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 15.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Panthenol, Glycol Distearate, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide MEA, Glycol Distearate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-5
Fényvédők: Benzophenone-4
Szilikonok: PEG-12 Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide MEA, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-5
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Hexyl Salicylate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Acid Violet 43
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Methylparaben

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.