KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: glau17, Módosítva: 2018. július 9.

Kategória:   Hajápolók

Könnyű, hajban maradó spray-balzsam minden hullámos hajtípusra. Az Aquarine Complex segítségével hidratál, jobb fésülhetőséget és definiált hullámokat biztosít.

• Segít kibontani, kifésülni és ápolni a hullámos hajat
  • Nedvességet biztosít
  • Erősíti a hajat
  • 80°C-ig terjedő hővédelem

FruzsinaR

2018. október 28.

Nagyon meg szoktam gondolni, hogy milyen hajápoló termékekből veszek professzionálisat, és adok ki érte ennyi pénzt,de ez megéri az árát. Az illata nagyon finom, egészen parfüm szintű, a hajlamat pedi könnyen kifésülhetővé és puhává teszi, úgy hogy nem zsírosítja. Szeretem.

FruzsinaR
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

gabbav

2018. július 24.

Jó kifésülhetőséget biztosít. Menő a flakonja. Ára kicsit drága.

gabbav
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.

Jó kifésülhetőséget biztosít. Menő a flakonja. Ára kicsit drága.