KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: bernismn, az összetevőket feltöltötte: kingaus, Módosítva: 2018. február 27.

Kategória:   Hajfestékek

A #Pure Color a Schwarzkopf első gél állagú tartós hajfestéke, mely a hosszantartó színeredmény mellett, hajfestés közben hidratálja a hajat. Az aloe verával, kaktussszal és jojobaolajjal gazdagított ápoló formula rendkívüli fényességet és lenyűgözően puha tapintást biztosít a festett hajnak. A gél textúra stabil és kompakt állagának köszönhetően nem csöpög, így tiszta végeredményt nyújt.

20 árnyalatban elérhető

Viwi0524

2018. május 18.

Nagy csalódás ez a hajfesték... az áfonya fekete árnyalatot vettem meg, szép volt a színe kb 1 hétig... 😲😲 utana mar latszott h alatta valojaban milyen szinu is a hajam ...nem fedett normalisan pedig kivartam a hatóidőt is...a gél állaga tetszett, az illata is jó volt, viszont a bőrömről semmivel nem jön le... visszatérek a régi jól bevált hajfestékemhez 🙄🙄

Viwi0524
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Azura

2018. május 17.

A 7.57 Édes karamell színt vettem meg a múlt héten és kentem fel a hétvégén. Tetszett a gél állag, még ilyen festékem nem volt, könnyebb volt felvinni, mert nem csöpögött mindenfelé. Mivel sötétbarnás hajam van, gondoltam hogy nem lesz olyan színe mint a dobozon, viszont így is szép eredménye lett: ugyan barna maradt, de emellett vörösen is fénylik. Egyáltalán nem szárította a hajam se a festék, se a hozzá adott balzsam, pedig iszonyat száraz, vékony szálú hajam van. Nekem úgy tűnt, inkább hidratálta is egy kicsit, sőt önmagához képest egész jól áll már negyedik napja. Egyelőre nálam 5*, szerintem újra veszem, aztán majd meglátjuk hosszú távon hogy teljesít.

UPDATE: 4.6 Étcsokoládéval festettem be most és IMÁDOM. :)

Azura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

UPDATE: 4.6 Étcsokoládéval festettem be most és IMÁDOM. :)

ssyakaky

2018. május 16.

festett szőke hajamra a 10.0 angyalszőke árnyalatot használtam, az olia aranyszőkéjét használtam eddig, de nem voltam vele teljesen elégedett sosem. ez viszont meggyőzött, jó az állaga, jó az illata, a hajam színe is olyan lett, mint a dobozon, mindenféle sárgás árnyalat nélkül. furcsa volt a hosszú hatóidő, de kibírható. nem csodaszer, neki is vannak hibái, egyenletesen, viszont sajnos gyorsan kopik. három hete festettem a hajam utoljára, és már ráférne újra, egyébként 4-5 hetente szoktam sort keríteni rá. én nem vettem észre ápoló hatást, bár nem is hiányzik, arra vannak külön kencéim, a festék az fessen. a balzsamja viszont tetszett. összességében egy kicsit drágának tartom, de a színeredmény kárpótolt.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

citronella

2018. május 16.

Sajnos én is bedőltem a szép csomagolásnak,pedig megfogadtam,hogy maradok a bevált márkáknál és nem kísérletezem. Nos,ami pozitívum,hogy a felvitele valóban nagyon könnyű a géles állag miatt,ez az ötlet nagyon tetszik. A babaszőke árnyalatot használtam. A festés után gyönyörű egységes színe volt a hajamnak,nem törte,nem szárította ki,meg is lepődtem a rossz véleményeken. Viszont már az első hajmosás után elkezdett romlani,mintha lekopott volna a festék a hajtöveimről és semmit nem csináltam volna vele. Kb havonta szoktam a hajamat festeni,de ez már 2 hét után vállalhatatlanul ronda volt. Irreálisan drága,gyenge minőségű festék. Annak örülök,hogy legalább a hajamat nem roncsolta.

citronella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Lili99

2018. május 1.

Én ma festettem be a hajam a baba szőke színnel az alját hogy ombre hatású legyen a hajam.. Eddig a syoss hamvas szőke hajfesték használtam erre a célra de most nekem ez jobban bejött... Nekem szép hamvas hatást adott és nem lett szürke a hajam vége ami a syossnal pár napig viszont tapasztaltam.. Én megvagyok vele elégedve
Csak azért adok neki 4 csillagot mert a balzsam lehetne szerintem kicsivel jobb is.

Egy hónap után sajnos azt kell mondanom hogy nem vált be maradok a syossnal... Ugyanis nekem hamar kikopott a szín.... Pár napig szép volt de aztán nem volt már meg az a hatás... Szóval marad a syoss ami viszont nekem nagyon sokáig tartja az adott színt :)

Lili99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

eyya

2018. április 28.

Volt rá 50%-os kuponom, gondoltam kipróbálom. Alapvetően csak a hajam tövét kell festenem mert viszonylag gyorsan nő ( eredrtileg ilyen seszínű szőke vagy barana) de ami zavar, hogy kezdek ősz tincseket felfefezni... szóval mostani barnás vöröses hajamhoz a paletta alapján a 7.57 karamellt választottam.
Nagyon jó dolgozni vele mert valóban nem folyik vagy csöpög, ez a gél állag nekem bejött, olyan volt mintha eperlekvárt kennék a hajamra :D Feltettem a tövekre majd a hatóidő lejárta előtt tíz perccel a maradékot eloszlattam a teljes hajamon... A végeit mindig kihagyom, vékonyszálú és töredezős. Aki ismeri a saját haja típusát az tudja hogy meddig szabad gyötörni...
Az ápoló balzsam kevés, de én minden festés után feldobok egy pakolást, mert valljuk be akármilyen "ápoló hatású" egy festék, akkor is roncsol valamilyen szinten. Az eredmény olyan lett mint vártam, nekem ennél több nem kell, barna rezes csillogással, tény hogy az ősz tincseim alján világosabb de ez normális elvégre ott nagyon világos hajra kerül a festék.
Összeségében jó, meglátjuk mennyire lesz tartós, lenővésekre ideális! Nem csodaszer, de működik, árban lehetne jobb, de a gél állagnak és a trendi designnak ára van. Akciósan simán újra veszem.
Tény hogyha teljes hajszínt vagy árnyalatot szeretnék váltani arra nem választanám, mondjuk arra semmilyen drogériában használatos "házi barkács" festék nem ajánlatos, ahhoz bizony szakember kell, ezért nem is értem ha valaki amiatt húz le egy terméket mert az nem nem úgy működött mintha egy profi fodrász csinálta volna...

eyya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Schmetterling

2018. április 25.

10.21 babaszőke
Szép színe lett a hajamnak, a gél állag nekem nem jön be. Jobban is szárított mint a krém állagúak. Ezen kívül minden ok a termékkel.

Schmetterling
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

10.21 babaszőke

annajeney

2018. április 24.

Vicces, hogy egy olyan termék körül, ahol ekkora a hype, és egy youtube videót nem lehet megnézni anélkül hogy felugrana a reklámja, ilyen gyenge értékelések vannak. Szerencsére nem saját tapasztalat, de ismerősnél én is láttam, mit tud ez az új állagú "csoda". Továbbra is maradnék a régi, jól bevált krémes állagú hajfestéknél. Arról nem is beszélve, hogy ennyiért már elég jó minőséget lehet venni abból is. Bár kinek mi, nálam a 899 Ft-os wellatont semmi nem übereli .

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

cirrig

2018. április 21.

Amikor megláttam a reklámot, hogy gél állagú újítás ez a festék, alig vártam hogy kipróbáljam. Igaz, fekete a hajam, annyira nem szembetűnő az eredmény mint egy világosabb színnél, de véleményem az attól van róla.
Hollófekete színben vettem meg. Az igaz, hogy nem büdös, és jól fed, de a hajamat nagyon kiszárította, a bőrömről le se jön a festék, és egyáltalán nem igaz hogy nem csöpög. Többet vártam, nem ájultam el tőle. Annyit tud, mint egy 900-1300 Ft-os festék, semmi extra. Rendes árban nem éri meg megvenni.

cirrig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Szaszy0201

2018. április 16.

Az egyik legrosszabb festék,amivel valaha dolgom volt, senkinek sem ajánlom. Inkább vegyetek meg valami jobb minőséget, ebben az árban a fodrászkellékes hajfesték jobban megéri. Nem is értem mi ez a hype körülötte, meg hogy ilyen árat hogyan adhattak egy legalja minőségű terméknek.

Szaszy0201
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Sorbitol
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1