Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: bernismn, az összetevőket feltöltötte: kingaus, Módosítva: 2018. február 27.

Kategória:   Hajfestékek

A #Pure Color a Schwarzkopf első gél állagú tartós hajfestéke, mely a hosszantartó színeredmény mellett, hajfestés közben hidratálja a hajat. Az aloe verával, kaktussszal és jojobaolajjal gazdagított ápoló formula rendkívüli fényességet és lenyűgözően puha tapintást biztosít a festett hajnak. A gél textúra stabil és kompakt állagának köszönhetően nem csöpög, így tiszta végeredményt nyújt.

20 árnyalatban elérhető

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Vicky99

2018. szeptember 18.

Sötét szőke hajtövem rezes,vöröses beütésű lett a 10.0 angyal szőke árnyalattól. Szagával,állagával nincs probléma,nem szárította tovább a hajam csak a színével nem voltam megelégedve. Akinek vörös pigment van a hajában,nem ajánlom.

Vicky99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Mohinnyo

2018. szeptember 17.

A hidratálás és gél állag miatt döntöttem mellette. Baba szőke árnyalat, a leszivatott hajammal semmit nem csinált nem is hamvasította. A hidratálás sehol nem volt sőt, jobban szárított engem is mint más festékek. Nem ajánlom senkinek.

Mohinnyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

VadSzab

2018. szeptember 16.

Miután megvettem a festéket, csak akkor olvastam el az itt leírtakat, és ezek után kicsit félve kentem fel a festéket a hajamra. A sötétbarna árnyalatát vásároltam meg.Szerencsére pozitív csalódás volt.

1. Gél állag: tényleg megkönnyíti a felvitelt, nem folyik, nem csöpög,könnyen felvihető.

2. Mennyiség: hátközépig érő hajamra 2 dobozzal szoktam vásárolni, ebből a festékből is elégnek bizonyult, egy kicsit még sok is volt
3. Fedés: tökéletes fedése van, a hajam színe teljesen egységes mindenhol, nagyon szép fénye van.

4. Szárító hatás: valamilyen szinten minden festék szárít, festés után a haj extra ápolást igényel. A benne lévő balzsamot én nem használtam fel,helyette a Gliss Kur Total Repair hajpakolását használtam, és csak azt. Így eleinte kissé nehéz volt a hajam kifésülése, ami egyébként balzsam vagy kifésülést könnyítő spray használatával elkerülhető lett volna. A végeredmény viszont nagyon szép lett, a hajvégeim egységesek, nem szárazak, nem töröttek.

5. Tartósság: erről egyelőre nem tudok véleményt mondani, így egyelőre ezért sem vonok le csillagot.

6. Ár: Most akciós áron jutottam hozzá a Rossmannban, ~ 1200 Ft / doboz, így abszolút megérte az árát. .

Összességében tehát elégedett vagyok a festékkel, ha a tartóssága is jónak bizonyul, biztosan újra fogom vásárolni már csak a könnyű felvihetősége miatt is.

VadSzab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Evee88

2018. augusztus 23.

10.0
Ne!
Alig csinál valamit a hajjal, pedig még mart is! jól kiszáritotta a hajamat. Az egyik legrosszabb hajfesték amivel 15 év alatt találkoztam! Büdös, fura állagú..
Soha többé

Evee88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

10.0
Ne!
Soha többé

Brunhild

2018. augusztus 21.

Csak azért regisztráltam, hogy ezt véleményezhessem (egyébként eztán mást is fogok, de eddig - hosszú évek óta - cdak olvasó voltam). 15éve festem itthon a hajam, számtalan terméket kipróbmltam már, és az átlag színeket is (szőke, vörös, fekete, és ezek mindenféle kombinációi, kék és lila is volt a hajam), de ennyire rossz festékkel még nem volt dolgom.
Írd és mondd 0 árnyalatot változtatott a hajszínemen. 10cm-es lenövésem volt, a tüzesvöröstől épp így szabadultam. Eredetileg középbarna vagyok. Sem az eredeti színemet nem fogta be, se nem kezdett semmit a festettel sem. De "legalább" szárazabb lett a hajam. Pffffff

Brunhild
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Rebecca88

2018. augusztus 8.

Nemrég kipróbáltam a rózsaszín brownie fantázia nevű terméket. Nagyon rég óta festem a hajam általában ammónia mentes termékekkel, de ugyebár ez a termék bár nem ammóniamentes, de extra hidratálást ígér. Az, hogy nem olyan árnyalatú lett a hajam, az csak a kisebbik baj (sokkal sötétebb lett, még a megszokott minimálisan más árnyalatnál is sokkal, sokkal sötétebb). Az, hogy nagyon sötétt lett a hajam még nem zavart volna, bár nem ez volt az általam vágyott szín, de sebaj, kell néha egy kis újítás. De! Az addig puha hajamból rémálom lett, nagyon kiszáradt, és nagyon elkezdett hullani. Mivel eddig nem nem tapasztaltam ilyet, ez eléggé meglepett! Szerintem ez a termék szörnyű, senkinek sem ajánlom. Bár mindenkinek más a haja, én alig vártam, hogy újra festhessem, persze nem Schwarzkopf termékkel.

Rebecca88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Hollowsora5

2018. augusztus 6.

A csoki barnáját próbáltam ki, tetszett az állaga, szórakoztató volt felkenni. :D
Viszont iszonyatosan töredezett a hajam jó sokáig (+2-3hónap), de szerintem ebben az is közrejátszott, hogy egy évig extrém hajszínekkel kentem be a fejemet (pink/türkíz/lila) , és ez szőkítést igényelt. De a töredezettség főleg akkor jelentkezett, miután befestettem barnára a hajamat a pure color termékkel.

Hollowsora5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Pocokkiralylany

2018. július 28.

Borzasztó! Igazszőke árnyalatot vettem a lenövésem eltüntetésére (az alja világosabb, kb 9-es) 20 percig volt fenn és teljesen barna lett tőle! Köze nincs a dobozon lévő színéhez, sőt akkora eltérés van, hogy ezért már büntetés járna! Maradok az oila-nál, ez végtelen csalódás!

Pocokkiralylany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

ppetra000000

2018. július 27.

Én az ásványszőke (8.4) árnyalatot választottam. A hajam szőkítéseken esett át, ami eléggé megviselte.A festék alapvetően jó,csak az illata kicsit kellemetlen.Az eredeti hajam a 7-es színmélységnek felel meg viszont a szőkített rész 8-9 színmélység között mozog. A hajam a festés után sötétebb lett 7-es színmélységnek felelt. Viszont nekem ez nem volt probléma mert pár mosás után szépen fakul. Nem tette tönkre a hajamat.

ppetra000000
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Nokedlee

2018. július 9.

Én a hollófekete árnyalatot vettem, és nem bántam meg.Eleve festett fekete hajam van vagy tíz éve folyamatosan. Próbáltam már nagyon sok festéket, de azt hiszem maradok ennél. Gyönyörű csillogó intenzív színe lett a hajamnak.Egyáltalán nembszárított.Nem csöpög, nem büdös, szerintem nagyon gazdaságos is . Írták itt többen is hogy nem jött le a bőrükről,amit nem igazán értek. Szerintem alap dolog (legalábbis nálam) hogy hajfestés előtt jó zsíros krémmel bekenem az arcom, a nyakam és a füleim, így ha kerül is rá a festékből, egy sima popsitörlővel le lehet szedni.

Nokedlee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Sorbitol
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1