Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bernismn, az összetevőket feltöltötte: kingaus, Módosítva: 2018. február 27.

Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml
Kategória:   Hajfestékek

A #Pure Color a Schwarzkopf első gél állagú tartós hajfestéke, mely a hosszantartó színeredmény mellett, hajfestés közben hidratálja a hajat. Az aloe verával, kaktussszal és jojobaolajjal gazdagított ápoló formula rendkívüli fényességet és lenyűgözően puha tapintást biztosít a festett hajnak. A gél textúra stabil és kompakt állagának köszönhetően nem csöpög, így tiszta végeredményt nyújt.

20 árnyalatban elérhető

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték (Hollófekete)
Ár: 1000 Ft, csere is lehetséges , Eladó: NikolettaP
Állapot: bontatlan, teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges
Htundi

Korcsoport: < 18
2019. február 17.

Mi a faszért kell eladni egy terméket 8.4 világossággal, mikor az kb 6-osnak felel meg? Borzalmas...

Htundi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 17.

Melszi

2019. január 7.

Sötétbarna és enyhe barna színt kevertem össze, a hajam fekete lett! Iszonyatosan ammónia szaga van. A hajamat szárította. Nálam nagyon csöpögött. Többet nem veszem.

Melszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Kacija

2018. december 14.

10.21 babaszoke arnyalatot hasznalom. Garnier 111 hamvasszoket valtottam ki ezzel. Vegre egy festek, amelyiktol gyonyoru, vilagos hamvasszoke a hajam, meg egyik hasonlo szinarnyalat sem volt olyan szep, mint ez! Egyforman befogta a hajam, es nem kopik ki, nem sargul be, nem valtozik meg a szin! Nekem kicsit csipi a fejborom, de nem elviselhetetlen. Szerencsere nincs eros szaga. A zseles allag nagyon jo, szepen, csepeges mentesen fel tudtam kenni. A hozza adott balzsam semmit nem er, pedig nagyon kellene, mert erosen kiszaritja a hajat,de Gliss Kur samponnal mosom a hajam, attol szep selymes, fenyes, igy a balzsam kerdes megoldott.

Kacija
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. december 13.

Először használtam ezt a fajta hajfestéket. Hát annyi problémám van vele, hogy nagyon csöpög.... A hollófekete (1.0) árnyalatot használtam és brutálfekete lett a hajam. Pont ilyet szerettem volna😍. A hajamat alig szárította ki, így tényleg érezhető valamennyire a benne levő hidratálók sokasága. Remélem tartós lesz a szín
Update:
Másfél hónapja tartja a gyönyörű fekete szìnt. Most kezdett el egy pici sötétkék tónus megjelenni, de a hajam le is vágattam, így ezek a részek el is tűntek. Nagyon meglepődtem, hogy egy hajfesték ennyire tartós is lehet. Egyedül annyi problém van, mint minden fekete hajfestékkel, hogy hullik tőle a hajam. Nem vészesen, csak minden hajmosáskor egy-két szál.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 13.

Update:

Zoi

2018. december 3.

Cuki, hogy azzal reklámozzák táplálja, hidratálja a hajat. Kétszer festettem be vele (édes karamell 7.57), de nagyon szárít. Első alkalommal a hozzá kapott balzsamot használtam, ropogósra szárította a hajam. Másodjára a sajátomat és nem volt olyan vészes a helyzet. A szín sötétebb lett, mint ami a dobozon van, viszont nagyon szép és elég tartós is, festeni valóban könnyű volt vele.

Zoi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Bethany92

2018. november 14.

Kicsit aggódva kezdtem hozzá a festéshez a vélemények miatt, de nagyon kellemesen csalódtam. Két doboz babaszőkét vettem a hosszú szőkített hajamra. Nem csípett, tette a dolgát, és gyönyörű, egységes hamvasszőke színe lett, emellett nem lett szárazabb, bár a kis tasakos balzsam mellett a saját hajpakolásom is rákentem. A tartóssága nyilván ezután derül ki, de eddig 5 csillag.

Bethany92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Panka86

2018. november 5.

Ezen termék 7.7-es élénk fahéj árnyalatával kezdtem újra a hajfestést, természetes sötétszőke hajamon. Nem egy alsópolcos termék, mégis rengeteg negatívumot tapasztaltam, de az értékeléssel megvártam egy másik márka hasonló színének kipróbálását, hogy legyen összehasonlítási alapom, és tudjam, nem a szín a hibás, hanem a festék (Másik termék olia 7.4, értékelése a saját oldalán). Elég szúrós szagú csöpögős a kikevert termék, nagyon befogja a fejbőrt, ami miatt festés után nem szép a frizura, első mosás után meg már nem olyan a hajszín... A hajam nagyon kiszárította, a hozzá adott balzsam, nagyon rossz, nem teszi szépen kifésülhetővé a hajat. A lemosóvíz sose lesz tiszta, a törölközők nagyon foltosak lesznek nem csak lemosás, az utána következő összes hajmosás után is. Gyakorlatilag a 4 hét múlva történő újrafestésig eresztette a színét lemosáskor. Ennek következtében mosásról mosásra fakult, végére szinte alig volt vörös, inkább világos csokibarna. A színe sötétebb lett, mint a dobozon, de alapvetően tetszett volna, ha tartósabb. Ami pozitívum, hogy szép csillogó lett a hajam és kiadós a festék. 4 alkalommal próbáltam, mert nem akartam váltogatni a festékmárkákat a hajam érdekében és bíztam benne, hátha egyszer csak megmarad a hajamon, sajnos feladtam.

Panka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Gracelle

2018. november 2.

Ez nem hajfesték, hanem egy rakás takonynak álcázott vegyi fegyver. A világos fajéj árnyalattól a hajam konkrétan PIROS lett. De legalább úgy ki is szárította mellé, hogy nyikorog, ha ráfekszem.
Ha lehetne, belefolytanám, aki kitalálta.

Gracelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Ha lehetne, belefolytanám, aki kitalálta.

Munchkin

2018. október 30.

Borzasztóan tönkre tette a vékonyszálú hajamat. Felkenés után még napokig viszketett a fejbőröm, olyan szinten kiszárította. Soha többet.

Munchkin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

sandyh

2018. október 28.

Én a 8.4es árnyalatot használtam a hajamra. Előtte nagyon világos szőke voltam, így bár nem olyan lett mint a képen, de hasonló nagyon. Hamvasítót raktam rá utánna és így tökéletes színű lett. A gél álag nekem bejött, nem csöpögött. Negatívum, hogy nagyon szárít, balzsamozás után jó lett, majd hajpakolás után is. Viszont reggelre a hajvégek megint szárazak lettek, viszont használok hajolajat és ki nem mosandó balzsamot is így ezek rendbehozzák.

sandyh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Sorbitol
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Sorbitol h 1 1