KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: bernismn, az összetevőket feltöltötte: kingaus, Módosítva: 2018. február 27.

Kategória:   Hajfestékek

A #Pure Color a Schwarzkopf első gél állagú tartós hajfestéke, mely a hosszantartó színeredmény mellett, hajfestés közben hidratálja a hajat. Az aloe verával, kaktussszal és jojobaolajjal gazdagított ápoló formula rendkívüli fényességet és lenyűgözően puha tapintást biztosít a festett hajnak. A gél textúra stabil és kompakt állagának köszönhetően nem csöpög, így tiszta végeredményt nyújt.

20 árnyalatban elérhető

Nokedlee

2018. július 9.

Én a hollófekete árnyalatot vettem, és nem bántam meg.Eleve festett fekete hajam van vagy tíz éve folyamatosan. Próbáltam már nagyon sok festéket, de azt hiszem maradok ennél. Gyönyörű csillogó intenzív színe lett a hajamnak.Egyáltalán nembszárított.Nem csöpög, nem büdös, szerintem nagyon gazdaságos is . Írták itt többen is hogy nem jött le a bőrükről,amit nem igazán értek. Szerintem alap dolog (legalábbis nálam) hogy hajfestés előtt jó zsíros krémmel bekenem az arcom, a nyakam és a füleim, így ha kerül is rá a festékből, egy sima popsitörlővel le lehet szedni.

Nokedlee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

glau17

2018. július 9.

Egyrészt sötétebb lett a hajam, mint ahogy a doboz ígérte (bár ez más festékkel is előfordult már.) Másrészt csöpög, nincs gél állaga, olyan mint a többi festék.
Amiért jár a plusz pont, az az hogy használat után hetekig a hajam fényesebb egészségesebb kinézetű volt.
A vállig érő hajamra elég volt egy tubus, az ára is átlagosnak mondható.

glau17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

A vállig érő hajamra elég volt egy tubus, az ára is átlagosnak mondható.

Rkriszti2

2018. július 3.

Ásványszőke árnyalatot vettem meg. Szerettem volna, ha a sárgás, naptól kiszívott hajam egy kicsit természetesebb színt kapjon. Elsőre kicsit ijesztő volt a kikevert vörös festék, de semmi ilyesmi arnyalatot nem kapott a hajam. A gélállag pipa, jól felvihető, nem csöpög, viszont kicsit kevésnek éreztem a mennyiséget (pedig vékonyszálú, vállig érő hajam van).
A színe szép lett, gyakorlatilag olyan lett, mint a képen és fényes, egészségesnek látszik. Alapvetően elégedett vagyok, de ezen az áron és úgy, hogy úgy kellett figyelnem rá, hogy jusson mindenhova festék a fejemen, mást vennék.

Rkriszti2
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 3.

GoldTree

2018. június 29.

Az ősz hajszálakat nem fogta be. A szaga szúrós, maró, még nyitott ablaknál is.

GoldTree
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Az ősz hajszálakat nem fogta be. A szaga szúrós, maró, még nyitott ablaknál is.

Rita0126

2018. június 19.

A rózsaszín brownie árnyalatot választottam. Az eredménnyel elégedett vagyok, a festék nem büdös nem irritál. 2 hónap alatt sem kopott nagyon. Egy csillagot azért levonok, mert szerintem elég magas az ára.

Rita0126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

Eszterga

2018. június 16.

Évtizedek óta itthon festem a hajam rezes árnyalatú vörösre. Sok mindent kipróbáltam már, olcsóbb kis dobozos, drágább luxy termékeket is, tudom hogy kell használni jól egy festéket és mitől marad sokáig szép a hajam (amennyire egy vörös bír sokáig szép lenni), de ilyen vacak eredményt még sosem értem el. A 7.7-es élénk fahéj elnevezése, a kép, a reklám, meg az egész körítés csábított el az aktuális kedvenc Oliától, hát nagy hiba volt. Már a friss eredmény sem hozta az elvárt árnyalatot, inkább 6-os sötétségű volt, mint 7-es és nagyon kevéssé rezes, sokkal inkább barnába hajló. (Pedig előtte világos rezes volt a hajam, a lenövésem meg világosbarna.) Alig több, mint 2 hét után a hajam fakó és halványan vöröses barna. Nem csípett, a kezelése sem volt semmi extra és nem is szárította ki, de színben rosszabb mint a kis dobozos olcsó festékek. Soha többet.

Eszterga
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

lf95

2018. június 9.

5.0 enyhe barna arnyalttal festettem a hajam, valóban szárít sajnos nem hidratál úgy ahogyan azt ígéri. Állaga illata szerintem nagyon jó kicsit ilyesztő volt hogy vöröses a festék ki keverve de szerencsére nem kaptam vörös áranyalatot a hajamba. A bőrömről tényleg nagyon nehezen jön le , remelem a következő mosásnàl már le kopik a felkenés körvonala..... egyedül a kapott színnel vagyok elégedett, nem fogom újra venni.

lf95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

ors5616

2018. május 29.

Imádom az állagát, a szagát, abszolút kellemes használni. A végén - több árnyalat kipróbálása után elmondható - pont olyan színt kapok mint a dobozon látható. A bőrömről hamar, 1-2 mosás után lekopik. Színét, fényét hetekig megtartja.

ors5616
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

greta9711

2018. május 27.

Nekem tetszett az állaga és a végeredmény is. De csak 4 csillag mert napokig nem jött le a bőrömről a festék ahol olyan lettem

greta9711
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Viwi0524

2018. május 18.

Nagy csalódás ez a hajfesték... az áfonya fekete árnyalatot vettem meg, szép volt a színe kb 1 hétig... 😲😲 utana mar latszott h alatta valojaban milyen szinu is a hajam ...nem fedett normalisan pedig kivartam a hatóidőt is...a gél állaga tetszett, az illata is jó volt, viszont a bőrömről semmivel nem jön le... visszatérek a régi jól bevált hajfestékemhez 🙄🙄

Viwi0524
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Sorbitol
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1