KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bernismn, az összetevőket feltöltötte: kingaus, Módosítva: 2018. február 27.

Kiszerelés:   60 ml + 60 ml + 22,5 ml
Kategória:   Hajfestékek

A #Pure Color a Schwarzkopf első gél állagú tartós hajfestéke, mely a hosszantartó színeredmény mellett, hajfestés közben hidratálja a hajat. Az aloe verával, kaktussszal és jojobaolajjal gazdagított ápoló formula rendkívüli fényességet és lenyűgözően puha tapintást biztosít a festett hajnak. A gél textúra stabil és kompakt állagának köszönhetően nem csöpög, így tiszta végeredményt nyújt.

20 árnyalatban elérhető

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték (Hollófekete)
Ár: 1000 Ft, csere is lehetséges , Eladó: NikolettaP
Állapot: bontatlan, teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges

Bethany92

2018. november 14.

Kicsit aggódva kezdtem hozzá a festéshez a vélemények miatt, de nagyon kellemesen csalódtam. Két doboz babaszőkét vettem a hosszú szőkített hajamra. Nem csípett, tette a dolgát, és gyönyörű, egységes hamvasszőke színe lett, emellett nem lett szárazabb, bár a kis tasakos balzsam mellett a saját hajpakolásom is rákentem. A tartóssága nyilván ezután derül ki, de eddig 5 csillag.

Bethany92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Panka86

2018. november 5.

Ezen termék 7.7-es élénk fahéj árnyalatával kezdtem újra a hajfestést, természetes sötétszőke hajamon. Nem egy alsópolcos termék, mégis rengeteg negatívumot tapasztaltam, de az értékeléssel megvártam egy másik márka hasonló színének kipróbálását, hogy legyen összehasonlítási alapom, és tudjam, nem a szín a hibás, hanem a festék (Másik termék olia 7.4, értékelése a saját oldalán). Elég szúrós szagú csöpögős a kikevert termék, nagyon befogja a fejbőrt, ami miatt festés után nem szép a frizura, első mosás után meg már nem olyan a hajszín... A hajam nagyon kiszárította, a hozzá adott balzsam, nagyon rossz, nem teszi szépen kifésülhetővé a hajat. A lemosóvíz sose lesz tiszta, a törölközők nagyon foltosak lesznek nem csak lemosás, az utána következő összes hajmosás után is. Gyakorlatilag a 4 hét múlva történő újrafestésig eresztette a színét lemosáskor. Ennek következtében mosásról mosásra fakult, végére szinte alig volt vörös, inkább világos csokibarna. A színe sötétebb lett, mint a dobozon, de alapvetően tetszett volna, ha tartósabb. Ami pozitívum, hogy szép csillogó lett a hajam és kiadós a festék. 4 alkalommal próbáltam, mert nem akartam váltogatni a festékmárkákat a hajam érdekében és bíztam benne, hátha egyszer csak megmarad a hajamon, sajnos feladtam.

Panka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Gracelle

2018. november 2.

Ez nem hajfesték, hanem egy rakás takonynak álcázott vegyi fegyver. A világos fajéj árnyalattól a hajam konkrétan PIROS lett. De legalább úgy ki is szárította mellé, hogy nyikorog, ha ráfekszem.
Ha lehetne, belefolytanám, aki kitalálta.

Gracelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Ha lehetne, belefolytanám, aki kitalálta.

Munchkin

2018. október 30.

Borzasztóan tönkre tette a vékonyszálú hajamat. Felkenés után még napokig viszketett a fejbőröm, olyan szinten kiszárította. Soha többet.

Munchkin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

sandyh

2018. október 28.

Én a 8.4es árnyalatot használtam a hajamra. Előtte nagyon világos szőke voltam, így bár nem olyan lett mint a képen, de hasonló nagyon. Hamvasítót raktam rá utánna és így tökéletes színű lett. A gél álag nekem bejött, nem csöpögött. Negatívum, hogy nagyon szárít, balzsamozás után jó lett, majd hajpakolás után is. Viszont reggelre a hajvégek megint szárazak lettek, viszont használok hajolajat és ki nem mosandó balzsamot is így ezek rendbehozzák.

sandyh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. október 27.

Először használtam ezt a fajta hajfestéket. Hát annyi problémám van vele, hogy nagyon csöpög.... A hollófekete (1.0) árnyalatot használtam és brutálfekete lett a hajam. Pont ilyet szerettem volna😍. A hajamat alig szárította ki, így tényleg érezhető valamennyire a benne levő hidratálók sokasága. Remélem tartós lesz a szín

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 27.

Traumeel

2018. október 26.

Senkinek sem ajánlom, legalábbis a szőke árnyalatait! Először a 9.55-ös Arany Égboltot próbáltam ki, nagyon szép volt a dobozon a hajszín, a valóságban sokkal sötétebb lettem, illetve vörös (nem kicsit)! De úgy gondoltam, hogy adok még egy esélyt, vártam több, mint egy hónapot az újabb festés előtt. Mivel többféle hajfestéket is használtam már - kb. 15 éve festem a hajam - , de sajnos azt kell mondjam, az újabb festés is csak abban erősített meg, hogy életemben ilyen rossz festéket még nem vettem! A 10.00-ra esett a választásom, amely az Angyalszőke fantázianevet viseli, és én is csak fantáziáltam, hogy olyan lehetek, mint a dobozon a modell hajszíne, mikor lemostam, azt hittem rosszul látok, talán még vörösebb lettem, mint voltam, pedig pont azt vártam, hogy világosít! Azt a következtetést kell levonjam, hogy a jól bevált hajfestéket leváltani szinte veszélyes, főleg nekem, mert hátközépig érő hajam van, és sajnos nem merem leengedve hordani, mert vörös, szörnyű ciki..... Úgyhogy alig várom, hogy egy hónap múlva valami normálisabb hajszínnel ajándékozzam meg a hajam... addig pedig megpróbálok nem tükörbe nézni!

Traumeel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

csicserke

2018. október 21.

Szőke pixie frizurám van (vékony szálú haj) és gondoltam, őszre befestem kicsit sötétebb szőkére. Ezért megvettem a True Blond (8-as) árnyalatot, mert ennél ugye mi lehet természetesebb szőke? Ilyen névvel biztosan jó lesz. Otthon a tükörben még nézegettem a hajamat a dobozon látható árnyalattal együtt, hogy alig sötétebb, mint az enyém, viszont hamvasabb, hidegebb (pont amire vágytam). A géles állag nagyon tetszett, nem is olyan büdös, nem csípte a bőrömet, szóval rndben is volt. A hatóidő lejártát követően (pontosan betartottam) lemostam a festéket és azt láttam, hogy a hajam SÖTÉTBARNA, vöröses beütéssel. Nem hittem a szememnek. Az égvilágon semmi de semmi köze nem volt a dobozon szereplő színhez/elnevezéshez. Néhány napig próbáltam megbarátkozni vele, hiszen nem lehet rögtön újrafesteni. Illetve rendszeresen hajat mostam, abban reménykedve, hogy legalább nem tartós. Már a vöröses árnyalattal is megbékéltem volna, csak ne legyen ennyire sötét! Kicsit kopott is a szín de még midíg BARNA voltam, enyhe vöröses beütéssel. Szőrnyű csalódás volt és vagy fél órán keresztül ácsorogtam a déemben a hajfesték részlegen, hogy akkor most mitévő legyek. Aztán felkaptam a polcról ugyanennek a festéknek a 10.21-es árnyalatát (angyal szőke) és úgy döntöttem, nem várok két hétig. Rákentem és vártam. Nos az eredmény SÖTÉTSZŐKE lett. Még ez is sötétebb, mint amit az elején naivan elterveztem, de legalább végre szőkés. Viszont a képen szereplő már-már fehéres árnyalattól ez a szín is nagyon messze van. Most már legalább nem fáj tükörbe nézni, mert nem annyira idegen ez az árnyalat az én szőke énképemnek. Kiváncsi vagyok, hogy a kopás milyen eredményt hoz majd, mert újrafesteni legalább 1 hónapig tuti nem fogom. Hogy lehet az, hogy ennyire hülyének nézik a vásárlókat??? Hatalmas csalódás.

csicserke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

bessie

2018. október 1.

Rossmannban vettem meg, mert nagyon kíváncsi voltam a termékre. Otthon először is elvégeztem az allergia tesztet - tényleg nagyon fontos. Sose tudhatja az ember mire lehet még allergiás. Szerencsére semmilyen reakció nem érkezett. Kis idő eltelte után vágtam bele. Festett fekete (rövid , alig ér a vállamig) hajamat le kellett szívatni először. Igen tudom nem a legoptimálisabb kiindulás. Szívatás szépen megtörtént, a hajam a vörös szín minden árnyalatában játszott. Pakolás, majd egy nap pihenés után fogtam bele a festésbe. A festék állaga könnyű, géles. Felkenése szintén könnyednek bizonyult. Néha ugyan lecsepegett a gél, de az én bambaságomnak volt köszönhető. Bőrön is erőteljes színt mutatott, úgyhogy reménykedtem.

Fél óra elteltével szépen lemostam, majd megint pakolást tettem rá. A festék málna vörös volt, és egy Elséve hajpakolást használtam.

Hatóidő alatt szépen a helyén maradt a festék. Nem csöpögött. A bőrömre került kevés festéket, amit ügyetlenségem okozott könnyen lemostam egy kis pamaccsal és micellás vízzel. Tökéletesen lejött. A festék nem csípett. Ez meg is lepett, hisz csak később káttam, hogy nem ammónia mentes termék. De lehet hogy nem is tartalmaz ammóniát. Nem figyeltem meg az összetevőit ennyire.

A festék színe szép, majd kiderül mennyire lesz tartós. Persze nálam volt szívatás is, úgyhogy lehet, hogy csak pár hétig. A vörös színek amúgy is hamar kopnak.

Összegezve én eddig teljesen elégedett vagyok.

bessie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 1.

Összegezve én eddig teljesen elégedett vagyok.

ssyakaky

2018. október 1.

update: szőkítés után nem csinalt semmit a hajammal, nem fogta be egyáltalán, olyan volt, mintha semmit nem kentem volna fel.

festett szőke hajamra a 10.0 angyalszőke árnyalatot használtam, az olia aranyszőkéjét használtam eddig, de nem voltam vele teljesen elégedett sosem. ez viszont meggyőzött, jó az állaga, jó az illata, a hajam színe is olyan lett, mint a dobozon, mindenféle sárgás árnyalat nélkül. furcsa volt a hosszú hatóidő, de kibírható. nem csodaszer, neki is vannak hibái, egyenletesen, viszont sajnos gyorsan kopik. három hete festettem a hajam utoljára, és már ráférne újra, egyébként 4-5 hetente szoktam sort keríteni rá. én nem vettem észre ápoló hatást, bár nem is hiányzik, arra vannak külön kencéim, a festék az fessen. a balzsamja viszont tetszett. összességében egy kicsit drágának tartom, de a színeredmény kárpótolt.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Sorbitol
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Sorbitol h 1 1