KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 29.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A Cashmere Bath Shampoo elnevezésű sampon a Schwarzkopf professzionális vonalának a tagja, mely a gyártó szerint a legintenzívebb ápolást és regenerálást nyújtja a károsodott, igénybevett hajnak.

UnVraiAnge

2011. július 27.

A pakolással ellentétben ezt a sampont nem annyira tudtam megszeretni, pedig igazából nem rossz, de nem is ájultam el tőle. Kicsit furcsa viaszos réteget képez, a hajamon miután leöblítem, ami ugyan nem kiborító, de azért nem is vágykeltő, így közepesre tudom értékelni.

UnVraiAnge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Zöld)