KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 20.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Cashmere Masque elnevezésű maszk a Schwarzkopf professzionális vonalának a tagja, mely a gyártó szerint a legintenzívebb ápolást és regenerálást nyújtja a károsodott, igénybevett hajnak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

jucika81

2012. március 1.

Szalonban tették fel a hajamra, nagyon tetszett a hatása, gondoltam megveszem, DE: mondjátok meg légyszi, hogy van-e bármi különbség ezen termék, és ezen cég másik márkája között- konkrétan a Gliss Kur Shea kashmír hajpakolására gonolok. Megnéztem az összetevőket, hát nekem teljesen megegyzik. A vélemények viszont emellett szólnak, szóval nem nagyon értem a dolgot. Van értelme 2x annyit fizetne szinte ugyanazért a termékért? Mit gondoltok?

jucika81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 1.

UnVraiAnge

2011. július 19.

Egy csodás napon, egy csodásnak viszont nem éppen mondható fodrásszal töltött délután után vettem ezt a pakolást; történt ugyanis, hogy a szépséges szőke hajamat sikerült valami egészen horrorisztikus platina fehér, száraz szénaboglyává változtatnia ennek a perszónának, mindezt egy óra leforgása alatt. Remegő lábakkal, megtörten estem be a legközelebb eső kis fodrászkellékesbe, de megszólalni már nem tudtam a zokogástól. Szerencsémre az addig ismeretlen Tündérkeresztanyám jelent meg előttem a boltban és rögtön ezt a pakolást nyomta a kezembe, ami végül aztán megmentette az életemet, vagyis a hajamat, de hát nálam ez a kettő egy és ugyanaz.

UnVraiAnge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol