KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2015. január 23.

Kategória:   Samponok

A cink-piritont tartalmazó hatékony formulának köszönhetően az első hajmosástól eltávolítja a korpát. Intenzíven ápol, kíméletes a fejbőrhöz.

Ár: 800 ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 1-2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nihan

2018. június 14.

Katasztrófa ez a sampon. Úgy ahogy sikerült a Nizorallal, kénes samponnal rendbe tennem a hajamat. A bőrgyógyász javaslatára vettem meg, hogy az a jó, ha váltogatjuk a sampon. Totál visszatért a viszketés és a korpa egy használat után. Totál pénzkidobás. A 400 Ft-os Rossmann saját márkás korpásidás elleni sampon 100-szor hatékonyabb. Még az 1 csillag is sok ennek a terméknek.

Nihan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

pixiee

2018. március 26.

Párom használta, abszolút nem segített..sőt, még jobban belobbant a fejbőre és szó szerint hullot a hajából a korpa :( próbálkozott vele mert a felét elhasználta, de egyre csak rosszabb lett, arról nem beszélve hogy nagyon fénytelen lett tőle a haja és rossz tapintású.

pixiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

tkati

2018. január 15.

A fejbőröm érzékeny, viszkető, korpásodásra hajlamos. A hajam hullámos, így fokozott ápolást igényel, hogy ne legyen szánaboglya. Az egyetlen bevált sampon (H&S érzékeny fejbőrre) nagyon zsírosítja a fejbőrömet, így időről időre keresek alternatívát. Ez sajnos nem vált be, pedig alkalomszerűen a hajszeszt is használtam. Az érzéknységet, korpát csökkentette, de egy teljes flakon használata után sem mulasztotta el. A hajam fénytelen, száraz, nehezen kezelhető lett tőle, a balzsam, hajolaj sem segített rajta igazán. A szagát sem szeretem, de ha valóban hatékony lett volna, elviseltem volna.

tkati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

ttelokinkojpa

2017. december 22.

Kb. fél éve használom ricinusos-kávés házi hajmosószappan mellett. Friss érzetet biztosít, a korpámat minimálisa csökkentette, szuperül tisztít. Sajnos szárítja a hajat egy kicsit, bár ezt megfelelő balzsammal, pakolással ellensúlyoztam. Az illata nem a legnőiesebb, de nem zavaró. :) Eddig 2x vettem, most valami mást fogok próbálni, de jelenleg az első helyen van. :)

ttelokinkojpa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

Cicuka22

2017. július 13.

Bőrgyógyász ajánlotta nekem is, zsíros-korpára. Hajszesszel együtt megvásároltam, de semmit nem ér. Hamarabb zsírosodik tőle a hajam! Mellesleg ugyanúgy viszket, hullik a korpa. A homlokom vonalában és a hajelválasztásomnál a legfeltűnőbb. Egy vakarás és darabokban látszik a korpa, a körmöm is tele lesz velük. Én rosszabbnak érzem/látom a helyzetet, mint egy átlagos samponnál. Ráadásul drága is volt így, hogy semmit nem használt :(

UPDATE: Odaadtam anyósomnak, akinek szintén szálkásította a haját, hófehér lett tőle annyira kiszárította és sokat rontott az állapotán.

Cicuka22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Orsi0401

2017. február 21.

Kamasz fiam korpás hajára kerestünk megoldást. Szerencsére az elsők között volt ez a sampon, amiket kipróbáltunk, és nagyjából meg is oldotta a problémánkat és a korpa miatti kamaszválságot. Látványosan tisztább a fejbőre és ragaszkodik hozzá, úgyhogy a harmadik flakonnal fogyasztjuk. Alapból szép erős haja van, talán kicsit hamarabb zsírosodik ettől a terméktől, de megér heti kettő mosást az, hogy szinte teljesen elmulasztotta a korpát. Az ára talán kicsit sok az átlagsamponokhoz képest, de nekem ennyit megér, ha a kamaszom legalább emiatt nem nyűglődik :) :) úgyhogy életmentő :)

Orsi0401
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

Ancsika97

2017. február 8.

Anno vettem ezt a sampont makacs korpara, akkor szepen el is tuntette. Nagyon szaritotta a hajam, de nem volt korpas es ez a sampon ezt igeri. Abba hagytam a hasznalatat, de egy ido utan visszajott a korpa, a sampon pedig mar nem hasznal.
Kozepesre ertekelem, mert mar nem olyan, mint regen, de anno nagyon szerettem a negativumok ellenere is.

Ancsika97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Trillian

2017. január 3.

Én majdnem egy teljes flakont elhasználtam belőle. Kb. 3 naponta mostam a hajam. A korpáimat nem tüntette el és sajnos a hajam teteje egyre gyorsabban zsírosodott az alja fakó és száraz lett, pedig a kedvenc balzsamomat használtam mellé. Nekem nagyon nem vált be.

Trillian
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Viiviien91

2016. december 26.

Borzasztóan jól habzik, megfelelően tisztít, az illata is igazán friss.1-2 éve használom nekem bevált , a seborin hajszesszel párhuzamosan szoktam alkalmazni,hajmosás után szinte mintha fellélegezne tőle a fejbőröm.

Viiviien91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

noemilenart

2016. szeptember 21.

Nem kifejezetten korpásodás miatt vettem, a fejbőröm viszketésének megszüntetése volt a cél. Minden más sampontól viszeketek, de ettől nem. Jól tisztít, nekem több nem is kell.

noemilenart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol