KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodnar.nicky, Módosítva: 2016. április 11.

Kategória:   Hajformázók

Hajkiegyenesítő spray a sima hajért,hővédelemért & hosszantartó hajkiegyenesítő hatásért

Alkalmazás: hajvasalás: Alkalmazza száraz hajon hajvasalás előtt. Hajszárítás: Alkalmazza nedves hajon hajszárítás előtt. Hajszárító segítségével szárítsa meg haját, vagy bízza frizuráját a lágy szellő fuvallatára.

Ár: 1000 , Eladó: gittus24
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1 000.-Ft , Eladó: auberginecat
Állapot: 1x próbált., Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bogczi

2017. augusztus 24.

Alapvetően göndör hosszú hajam van, de levágattam hosszasabb bobra, erre egyenesebbre kezdett váltani..ennek okán vettem meg. Az egyenesítésben szerintem abszolút nem segít, viszont hővédőként tök jól funkcionál, nem ragad a hajon, nem zsírosít és nem nehezíti el a hajam.
Egyetlen negatívuma, hogy ha véletlenül a nyakamra vagy vállamra is jut belőle a hajamon kívül, akkor a bőrön iszonyatosan ragad-tapad.

bogczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

SchmitterBettina

2017. június 22.

Rengeteg és vastagszálú erős hajam van! Én hajszárítas előtt fújom be, aztán vasalom a hajam. Nekem így vált be, ha hajvasalásnal fújom be akkor ragad az egész. Így viszont nagyon jó kis termék . Arra figyelni kell, hogy nem a hajtőtől kell fújni , hanem kicsit lejjebb . Puha a hajam és 3 napig egyenes. Az illata, hát én semmi extrát nem vettem észre, tartós sokáig elég.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

B.Enci

2017. április 2.

Update: nem is értem miért adtam 4 csillagot... azóta is ez a kedvenc termékem, tökéletesen védi s hajam.

Nagyon hasznos termék, a kedvenc hővédőm :) Sokáig elég még hosszú hajra is,a hajam puhább marad vasalás után.Nekem másnap ugyanolyan hullámos,úgyhogy én ezt a hatását egyáltalán nem érzékelem,de ettől még ha elfogyna újraveszem ;)

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

NikolettSz

2017. január 11.

Illata kellemes, jól egyenesít és tartós a hatása. De ráfújás után összeakadnak a hajszálaim és kellemetlen lesz a fésülködés. Összességében újra fogom vásárolni, el tudom viselni ezt a kis kellemetlenséget a hatásáért.

NikolettSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Ev258

2017. január 11.

Hajvasaláshoz használom. A tartóssága nálam nagyon jó. Heti egyszer szoktam hajat mosni, ennyi időn át simán megtartja az egyenességet. Nyilván 3-4 nap után már nem szögegyenes, de teljesen megfelelő. Brutális dús, és oroszlánsörény-szerű hajam van alapvetően, és ez így teljesen eltűnik, ami nekem óriási öröm.

Ami viszont nagyon nagy negatívum az az, hogy döbbenetesen zsírosodik tőle a hajam. De úgy, hogy már a negyedik napon látható, hogy hát azért elkezdett zsírosodni, a hetediken viszont már valami undorító, mintha leöntötték volna a fejem egy bödön zsírral kb...:/ A használata előtt pedig legtöbbször még mosás után egy hét elteltével is vállalható volt, most viszont már szégyen így kimenni utcára nekem.. Pont emiatt már nem elég a heti egy hajmosás, de egyelőre úgy vagyok vele, hogy még így is megéri azt, hogy normálisabban néz ki a hajam, és emiatt sokkal jobban érzem magam a bőrömben.

Igazából 3,5 csillagot adnék neki legszívesebben, de mivel azt nem lehet, megkapta a 4-et. :)

Ev258
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

zimmbo

2017. január 4.

Ud: Adnom kell neki egy plussz csillagot, mert a hajegyenesítő hatása elég tartós. Hajvasalás után a következő hajmosásig totál egyenes a hajam. A sapka sem nyomja el és nem is alszom el. Csak sajnos hamar kell utána hajat mosnom. Ha valakinek nem hajlamos zsírosodásra a haja, annak beválhat.

Köpköd a spricnije, nekem az illata sem tetszik egyáltalán, inkább büdinek mondanám. Hajvasalás után nem lesz ragacsos a hajam, viszont 2 nap múlva moshatom, mert nagyon elzsírosítja.

zimmbo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

hydroponic

2016. október 25.

Semmi utóérzet, nem ragacsos.
Hajat nem vasalok, csak beszárításra használom.
Akkor nagyjából sikerül is egyeneset alkotni, de már egy kis párától /még egy gyors fürdőszobai párától is/ behullámosodik, az esős, ködös levegőről nem is beszélve. De nem pörgök rá, nem tragédia ha felugrik. Ha annyira érdekelne, nyilván vasalnám :)
Illata semmi érdekes, nem rossz.
Más 1enesítőt nem használtam, viszonyítani annyira nem tudok.
Mindig -50% kuponnal veszem, sztem legközelebb is maradok ennél. Féláron megéri.

hydroponic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Semmi utóérzet, nem ragacsos.
Hajat nem vasalok, csak beszárításra használom.
Illata semmi érdekes, nem rossz.
Más 1enesítőt nem használtam, viszonyítani annyira nem tudok.

Manker

2016. augusztus 28.

Összességében többet várok egy professzionális termékcsalád hővédőjétől.. kicsit sem vettem észre, hogy egyenesítené a hajam, és valóban, a védelmi "faktora" is lehetne magasabb.. az illata finom, nem lesz tőle ragacsos a hajam

Manker
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

zsofec

2016. augusztus 25.

Nem rossz, de nem kell tőle csodát várni. Nem ragad össze tőle a hajam, nem lesz ragacsos tapintású, nem zsírosítja és nagyon tetszik az illata, illetve puhább is lett tőle az én vastagszálú, dús hajrengetegem :D , viszont a hajkiegyenesítő hatását eddig nem igazán tapasztaltam, pedig már hetek óta használom. A hővédő hatásától sem kell csodákat várni, max a hajszárító hőjétől véd. Azoknak ajánlanám, akiknek vékony szálú és alapból is egyenes hajuk van, így csak a hajszárító miatt kell hővédőt használniuk. :)

zsofec
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

EmmaHeather

2016. augusztus 5.

Hogy csodaszer? Nem. Az egyenesítő hatása tiszavirág-életű, nekem nem volt túl tartós, persze lehet hogy én vagyok béna a beszárításnál :P Az illata nagyon finom és valamelyest azért a Toni & Guy Prep spray-énél is "tartósabb" eredményt nyújtott az én hajamon. És száraz hajon alkalmazva, hajvasalóval használva sem bizonyult ragacsosnak, mint az imént említett versenytársa. 1 csillag mínusz, mert egyik ígéretét (a hosszantartó hajkiegyenesítő hatás) nem tartotta be, másfelől meg olcsóbb mint a Toni.

EmmaHeather
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol, Hydrolyzed Keratin

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.