KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. február 23.

Kategória:   Hajformázók

A mosásálló formula akár 7 napon át tartó hatást biztosít többszörös hajmosás után is a dús vagy selymesen sima stílusokért a haj elnehezítése nélkül.

Ár: 300 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: 3/4-ig van, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, posta, gls

Erina

2018. április 26.

Sajnos nekem is csalódás. A formázás valóban tartós, de tényleg összetapasztja a hajat 🙁 Se selymesség, se fény. Azért még próbálkozom vele, hátha....de sok reményt nem látok. Jóindulattal ketteske

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Lolychan

2018. április 8.

Hát nem is tudom, mit írjak. :D Pozitívum, hogy tényleg dúsítja a hajat. Negatívum viszont az, hogy miután beledolgoztad a hajba, úgy összetapasztja, hogy mire kibontod a hajad, szerintem kitéped a felét. :D Jóindulatú 3-as.

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

vszilvia

2018. március 22.

Nem is tudom, lehet, hogy én használtam rosszul... az tény, hogy jobban megmarad a formázás a hajamban, de a frissen mosott hajba bemasszírozva, mintha tömény zsírt kennék rá. A selymesség és fény sem az igazi. Nekem ez most csalódás volt.

vszilvia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.