Schwarzkopf

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: kmanu, Módosítva: 2018. május 10.

Kategória:   Hajformázók

Hosszan tartó hajformázó krém matt végeredménnyel.

Taft Looks Molding Clay Hajformázó - 500Ft
Ár: 500Ft , Eladó: kmanu
Állapot: teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: --

kmisi94

2018. július 20.

Nekem is hasonló véleményen van mint az előzőnek, bár nem annyira borzasztó. Nekem is a hajam szépen önálló életre kel és bizonyos tincsek elkezdenek erre arra amarra pozicionálni. Nagyon ragadós tapadós de még sincs semmi rendes tartása. Ha már belekötött a hajba akkor az ott marad míg ki nem mosod, a fésűt felejtsd el a haj összeragad tőle durván. A Clay termékeknek pont nem ilyennek kell lennie hanem adni egy jó tartást mégis természetes hatást kelteni, nem pedig olyannak lenni mint a 3 éves gyerek aki a gyurmát a hajába kente mert ez olyan...

kmisi94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

megyerig

2018. május 28.

Gondoltam adok neki egy esélyt, hátha sikerül egy olcsóbb American Crew utánzatot készíteni, de teljes pénzkidobás. 😔 Erős tartást ígért a márka, de sajnos hajhabbal sem sikerült ezt hozni. Hullámos lett tőle a hajam és több hajtincsem is kiállt.

megyerig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.