KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: loju, Módosítva: 2015. április 27.

Kategória:   Hajformázók

Az extra erős tartásért és a tökéletesen sima és fényes hajért mikro olajokkal. Nem ragad, könnyű kifésülni. Az UV filter segítségével óvja a hajat a nap, szél és a nedvesség okozta hatásoktól. Egész napos tartást biztosít.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

loju

2015. október 13.

Mindennapos hajlakkhasználó vagyok, a párom szerint FÜGGŐ! :-)

Kicsit lágyabb tartást biztosít, mint ahogy én szeretem, így én többet fújva érem el csak azt a hatást, amit szeretnék. Jól fel kell rázni minden egyes fújás előtt (én ezt néha elfelejtem a lakkoknál, pedig szükséges).

Viszont nem hagy nyomot a hajamon, ami egy sötét hajnál nagyon fontos, hiszen elég sok lakkal találkoztam már, ami fehér rétegként kiült a hajamra, úgyhogy ez abszolút pozitívum benne! Könnyen kifésülhető!

Update: már sokadszorra vettem és még mindig elégedett vagyok, sőt egyre inkább

loju
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 13.

Mindennapos hajlakkhasználó vagyok, a párom szerint FÜGGŐ! :-)

Update: már sokadszorra vettem és még mindig elégedett vagyok, sőt egyre inkább

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone
Fényvédők: Benzophenone-4
Szilikonok: PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone
Illatanyagok: Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol