KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: szilvia921, az összetevőket feltöltötte: BNicol, Módosítva: 2013. április 7.

Kategória:   Hajformázók

Szilikon- és parfümmentes, maradandó nyomok nélkül.

Ár: 1000 Ft , Eladó: CBlue
Állapot: Új, egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --

loju

2016. október 13.

Ez annyira PURE, hogy kb. mintha semmit sem használnék! Nekem zsírosítja is a hajam sajnos!

loju
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

Kispitypang

2016. július 9.

F-E-L-H-Á-B-O-R-Í-T-Ó, hogy már nem gyártják!!!
Nagyon régóta nem véleményeztem már semmit, de most jöttem sírni.
Kezdjük az elejéről. Soha, se soha nem gondoltam volna, hogy én valaha ismét hajlakkot fogok használni, a kora tínédzser koromban kapható hajlakkok minősége és szaga kellően rémítő emlékeket hagyott bennem. Főleg a szaguk! Persze a fodrászom minden egyes vágás után jól megfújta a fejem éa hangsúlyozta, hogy az én göndör hajamnak jó tartásd ad a hajlakk. És igaza is volt. Olyan 2-3 évvel ezelőtt szántam rá magam, hogy ismét teszek egy próbát. Szilikon- és illatmentes terméket kerestem, ami elfogadható árban van. Akkoriban sokat Krémmániáztam, szóval evidens volt, hogy itt nézek körül. Bár nem minden vélemény volt 100%-ig pozitív, de én úgy döntöttem ez kell! Valóban van némi alkohol szaga kifújás közben, de ez hamar elillan, utána viszont semmi illatanyagot nem érzek már. És ami a fő, nem ragad! Ez a hajlakk változtatta meg az elképzeléseimet a hajlakkokról, hogy nem feltétlenül kell birzalmas szagúnak lenniük és ragadniuk.
Az évek során persze kipróbáltam más márkákat is: Elnett (nem rossz, de nem ájultam el), Isana (szintén illat- és szilikonmentes - borzalmas!), Syoss (hááát...) és más Taftokat is ( a keratinos nem volt rossz, most a push-up-ot használom, az első fújás után azt mondtam, ezt többet soha!), de mindig-mindig visszatértem ehhez. Tény, nem ad atombiztos tartást, de nekem nem is erre kell. Göndör hajam van, a hajhabtól várom el, hogy megtartsa benne a göndörséget, ettől a hajlakktól pedig azt, hogy megtartsa benne a volument a szárítás után. Én csak hajmosást követően fújom, így 3 néha 4 napig jó tartása van a hajamnak.
Van még itthon egy flakonnal, de boltban már sehol sem találom. Rettenetes!

Kispitypang
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

F-E-L-H-Á-B-O-R-Í-T-Ó, hogy már nem gyártják!!!
Nagyon régóta nem véleményeztem már semmit, de most jöttem sírni.
Van még itthon egy flakonnal, de boltban már sehol sem találom. Rettenetes!

bojt01

2016. június 26.

Nagyon tetszik a mentessége,állati jó h van ilyen. Bár nem tart túl erősen,meg nyilván a pure dolog miatt,alkohol szagú,ami azért kismiska a többiéhez képest. :) Ha nem acélos tartást szeretnék,azért elég jó,bár ha nem lenne pure,nem venném,de így néha ezt választom a zöld push-up helyett.

bojt01
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 26.

Zildinyo

2016. április 26.

Nem viselem el a tipikus hajlakk-szagokat, erősnek és zavarónak találom őket általában.
Ez a lakk viszont szerelem első fújásra: van egy nagyon enyhe alkoholos szaga, de az hamar elillan.
A tartása pedig éppen annyi, amennyi kell nekem, ráadásul nem ragad utána a hajam.
Nekem csillagos ötös!

Zildinyo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Nekem csillagos ötös!

Maeve

Korcsoport: >54
2016. március 6.

Tökéletes. Tetszik, hogy illatmentes, így csak a samponom illata érződik a hajamon. Aztán jó még benne az is, hogy tényleg könnyű, rugalmas, nem nehéz lakk, viszont tartása van. Akkor is, ha viharosan fúj a szél :). Gyakorlatilag valóban észrevehetetlen, de a hajam mindig úgy áll, ahogy én szeretem.

Maeve
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. március 6.

NiDDA

2016. március 6.

Teljesen jó hajlakk, amit ígér, azt teljesíti. Lehet, hogy újra veszem.

NiDDA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Teljesen jó hajlakk, amit ígér, azt teljesíti. Lehet, hogy újra veszem.

Riruka

2015. március 25.

Nagyon jó kis hajlakk ez, nekem bevált. A szilikon- és parfümmentesség miatt vettem meg és szerencsére nem csalódtam benne. Igaz, hogy nem a legerősebb hajlakk, de finoman tartja a hajat, nem keményíti, nehezíti el azt. Alkalmakra van másik termékem, de a hétköznapokra tökéletes.

Riruka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

nyarigabi

2015. január 17.

Nagyon gyenge lakk, semmi tartást nem ad. Az illatmentesség jó ötlet pedig, kifújáskor nagyon büdös alkoholszaga van, de nem marad meg a hajon. De ez a 4-es erősség nagyon kevés nekem.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

Heloise

2014. október 7.

Hát igen... Nem ragad.... Mert alig van benne erő. Az illatát most hagyjuk, mert az alkoholosságot meg lehet szokni. Viszont azért is lehet fullasztó, mert ugye sokat kell belőle fújni a hajra hogy egyáltalán legyen értelme... ár-érték arányban ezért nem túl jó. Nemrég vettem és alig van már benne, pedig hetente 1-szer, 2-szer használom csak. Nem olyan káros, hisz nincs benne mesterséges illat és szilikon.. de nagyon más sincs benne....Sajnos...

Heloise
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

PetraRéka

2014. augusztus 18.

Valami irtó büdös,pfúj!

PetraRéka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Valami irtó büdös,pfúj!

Alkoholok: Alcohol Denat.