KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. október 17.

Kategória:   Hajformázók

Kettős Push-Up hatás: Dús és erős haj a hajtövektől minden hajtípusra. Mineral-komplex: Erősíti a hajat a látható és hosszantartó dús hatásért. Nem ragad, nem hagy nyomot és könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat és véd a kiszáradástól. Hidratáló összetevőket tartalmazó teljeskörű hővédő formula. Véd a hajszárító melegétől.

Ár: 600 Ft , Eladó: Lili_s
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, banki átutálás

lovecreams

2017. augusztus 11.

Mindent betart, ami a leírásban van, egyet kivéve: hogy véd a kiszáradástól, mert ez nem igaz. Dúsít, nem nehezít, nem zsírosít, jó az illata, de a Wellát nem nem múlja felül semmi!:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Napraforgo

2016. december 3.

Nem szabad! Én vagy 3 évig használtam, de kegyetlenül roncsolja a hajat. Nagyon tönkrement a hajam pedig elhihetitek hogy odafigyeltem rá. Nem vagyok az a típus aki túlzásba esik kozmetikumok terén, de emberek ettől az is is jobb ha kicsit lapibb, de egészségesebb a hajam. (ha jó minőségű a hajvégápolótok (én az argán olajra esküszök) az is megtartja a göndör fürtöket, a fésű az ellenségünk és nyugodtan rázzuk össze a hajunkat a mosdóban, nem lapul az le) ;)

Napraforgo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

corgicorgi

2016. október 2.

Évek óta használom, nem nehezíti el a hajamat, nem ragad, és érezhető a különbség is, amikor nem használom (másnapra már teljesen lelapulna nélküle).

corgicorgi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.

Dius89

2016. február 6.

Már egy jó ideje ezt a hajhabot használom és abszolút bevált. Vizes hajra diónyit felviszek, szintén igyekszem, hogy a töveket nem érje, csak a végeket (viszonylag rövid hajam van, ezért kicsit nehézkes feladat). Dúsítja és megemeli a hajam, nem zsírosodik tőle a hajam, mint egyébként.

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

barbel

2016. január 18.

Szintén fodrászi parancsra ruháztam be erre a hajhabra - konkrétan ezt ajánlotta (nekem az ultra strong van meg). Egy diónyi habot eloszlatok a törölközőszáraz hajamon, kifésülöm, majd megszárítom. Semmi ragacs, vagy elnehezülés nem volt utána, szépen tart, igaz, én kb kétnaponta mosok hajat. Ja és sosem érintkezik a fejbőrömmel a hab, csak a haj teljes hosszán - ezt még régen olvastam valahol, hogy nem jó, ha a balzsamot, hajhabot stb. a fejbőrre is kenjük, mert attól nehezül el, zsírosodik hamar a haj. Nekem eddig bevált, de lehet, hogy csak szimplán ilyen a hajam. :)

barbel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

senskin

2015. december 14.

Aki jobb hajat akar , ne ezt vegye hanem a syoss keratint. Vagy jobbat mondok, az Ultime volume-t. Az még jobb. Ez sem rossz, mert dúsít, megtartja a frizurát. Vizesnek hat, ragacsos is.Szóval, egynek elmegy, de maradok az ultime-nál!

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

simongela

2015. október 13.

Mindig ezt a hajhabot veszem újra, eddig nem volt más amivel igazán elégedett lettem volna. Szépen megemeli a vékonyszálú hajamat, enélkül teljesen lapos lenne.

simongela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 13.

pampamacska

2015. február 16.

Nem igazán szeretem, mert látszik a hajban száradás után és annyira nem is jó a hatása.

pampamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Lolita

2013. április 20.

Nekem az 5-ös erősségű van meg. Nagyon szeretem, minden hajmosás után használom törölköző száraz hajon. Dúsabb lesz tőle a hajam, a tartása is jobb. Az adagolás nálam érzésre megy. :D

Lolita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 20.

floracska6

2013. április 16.

én semmiféle dúsító hatást nem vettem észre, a got to be nekem sokkal jobb volt!

floracska6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Hidratálók: Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.