KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. október 17.

Kategória:   Hajformázók

Kettős Push-Up hatás: Dús és erős haj a hajtövektől minden hajtípusra. Mineral-komplex: Erősíti a hajat a látható és hosszantartó dús hatásért. Nem ragad, nem hagy nyomot és könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat és véd a kiszáradástól. Hidratáló összetevőket tartalmazó teljeskörű hővédő formula. Véd a hajszárító melegétől.

Ár: 600 , Eladó: kmanu
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Annamanna6

Korcsoport: >54
2018. július 8.

Fodrászkellékes ajánlotta, mert vékony szálú hajam van és hajmosás után alig tudtam fésülni, feltöltődött és "égnek állt" a hajam. Minden hajmosás után ezt használom, azóta rendben van a frizurám. Nekem bevált!

Annamanna6
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 8.

zsofi207

2018. május 27.

Hát, hol is kezdjem.. 499Ft-ért botlottam bele, gondoltam Taft, a hajlakkja nálam nagyon bevált, ez miért ne?
Gyorsan kellett valami és a kígyózó sorokat is el akartam kerülni, így megakadt a szemem az áron és lekaptam. Többet ilyen hibába nem esek..
Elsőre szerintem sokat tehettem rá, mert hajszárítás után zsírosan nézett ki a hajam, pedig alapból nem zsírosodik. Vissza a zuhanyzóba, kimostam a hajamból és félreraktam.. következő hajmosás után óvatosan bántam a mennyiséggel..ekkor meg olyan volt, mintha nem is használtam volna hajhabot..na, nem baj, még mindig jobban jártam mint először. Immáron harmadik használat után, azt hiszem megtaláltam az aranyközéputat.
Dúsít valóban, van tartása a hajamnak, de olvastam előttem hozzászólókat, hogy viszket a fejbőrük kb. 4nap után nálam is jelentkezett ez, meg is ijedtem, hogy mi bajom?!:D Nem szoktam én ilyet csinálni..:D
Összességében jó-jó, de többet nem vennék ilyet és szerencsére sokba se fájt, így majd idővel elhasználom..

zsofi207
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Liliana09

2018. április 19.

Göndör hajam nagykn jól egyben tartja de a harmadik napon már nem igazán tartja össze igaz addigra már úgyis hajat mosok

Liliana09
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Fancsikacsika

2018. január 3.

Nagyon jó. Én szeretem. NAgyon jó lesz tőle a hajam, jól formázható, dús hatást kelt.

Fancsikacsika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Jeanette88

2017. november 15.

Nagyon jó termék, nekem bevált. Nem lapult le már másnapra a hajam. :) A kis vékonyszálú hajamat úgy dobáltam utána, hogy öröm volt nézni. :)

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

bianka90

2017. augusztus 25.

Nekem bevált, remek hab. Emeli a hajtövet, ami az én hosszú hajamnál már nem olyan könnyű. Érezhető a különbség, dúsabbnak is hat a haj tőle.

bianka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

lovecreams

2017. augusztus 11.

Mindent betart, ami a leírásban van, egyet kivéve: hogy véd a kiszáradástól, mert ez nem igaz. Dúsít, nem nehezít, nem zsírosít, jó az illata, de a Wellát nem nem múlja felül semmi!:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Napraforgo

2016. december 3.

Nem szabad! Én vagy 3 évig használtam, de kegyetlenül roncsolja a hajat. Nagyon tönkrement a hajam pedig elhihetitek hogy odafigyeltem rá. Nem vagyok az a típus aki túlzásba esik kozmetikumok terén, de emberek ettől az is is jobb ha kicsit lapibb, de egészségesebb a hajam. (ha jó minőségű a hajvégápolótok (én az argán olajra esküszök) az is megtartja a göndör fürtöket, a fésű az ellenségünk és nyugodtan rázzuk össze a hajunkat a mosdóban, nem lapul az le) ;)

Napraforgo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

corgicorgi

2016. október 2.

Évek óta használom, nem nehezíti el a hajamat, nem ragad, és érezhető a különbség is, amikor nem használom (másnapra már teljesen lelapulna nélküle).

corgicorgi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.

Dius89

2016. február 6.

Már egy jó ideje ezt a hajhabot használom és abszolút bevált. Vizes hajra diónyit felviszek, szintén igyekszem, hogy a töveket nem érje, csak a végeket (viszonylag rövid hajam van, ezért kicsit nehézkes feladat). Dúsítja és megemeli a hajam, nem zsírosodik tőle a hajam, mint egyébként.

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

Hidratálók: Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0