KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. október 17.

Kategória:   Hajformázók

Kettős Push-Up hatás: Dús és erős haj a hajtövektől minden hajtípusra. Mineral-komplex: Erősíti a hajat a látható és hosszantartó dús hatásért. Nem ragad, nem hagy nyomot és könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat és véd a kiszáradástól. Hidratáló összetevőket tartalmazó teljeskörű hővédő formula. Véd a hajszárító melegétől.

Ár: 600 , Eladó: kmanu
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 500 Ft , Eladó: Bloom
Állapot: Vadonatúj (egyszer sem használt), Helyszín: Budapest/Salgótarján, fizetés: Átvehető Budapesten/Salgótarjánban, illetve postai úton, előre utalással.

Andy88

2018. november 12.

Talán ez a legjobb hajhab a lelapuló, vékonyszálú és tartás nélküli hajamra. Volument és tartást ad neki anélkül, hogy elnehezítené, vagy ragacsossá tenné. Bár csodát egyik sem művel, ez a kedvencem az összes eddig kipróbált hajhab közül. Azért még várok a csodára... :D

Andy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Iria

2018. október 11.

Mindig is féltettem a hajam a hajhabok, hajlakkok és hasonlóaktól de egy félresikerült hajegyenesítés miatt teljesen elvesztette a hajam a tartását, így gondoltam megér egy próbát. Teljes mértékben elégedett vagyok vele, nincs fura szaga, nem nehezíti el a hajam, nincs zsíros látszat és amellett, hogyv tökéletesen teszi a dolgát és visszakaptam frizurám tartását plusz pontot érdemel, ugyanis kitolta egy nappal a hajmosást. Hajmosás után szoktam egy keveset törülköző száraz hajra tenni, főleg a tövekre és egy keveset eloszlatok. Második hete használom, szerintem jó sok van még benne, valamint eddig nem tapasztaltam negatív mellékhatást sem.

Iria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

laszlobrigi04

2018. szeptember 10.

Göndör hajra elengedhetetlen számomra, mert egy este alatt totálisan el tudom aludni a hajam, hajhabbal ez kiküszöbölhető. Alapvetően a termék olyan látszatot hagy, mintha még mindig vizes lenne a haj, nem a legjobb. Egyedül azért használom ezt, mert egyelőre sok próbálkozás után sem találtam olyat, ami legalább tudná hozni ezt a szintet.

laszlobrigi04
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 10.

KingaSimon

2018. augusztus 13.

Jajj nem. Bármennyit is használtam, mindig olyan volt a hajam, mintha előtte két hétig hajat sem mostam volna.

KingaSimon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Annamanna6

Korcsoport: >54
2018. július 8.

Fodrászkellékes ajánlotta, mert vékony szálú hajam van és hajmosás után alig tudtam fésülni, feltöltődött és "égnek állt" a hajam. Minden hajmosás után ezt használom, azóta rendben van a frizurám. Nekem bevált!

Annamanna6
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 8.

zsofi207

2018. május 27.

Hát, hol is kezdjem.. 499Ft-ért botlottam bele, gondoltam Taft, a hajlakkja nálam nagyon bevált, ez miért ne?
Gyorsan kellett valami és a kígyózó sorokat is el akartam kerülni, így megakadt a szemem az áron és lekaptam. Többet ilyen hibába nem esek..
Elsőre szerintem sokat tehettem rá, mert hajszárítás után zsírosan nézett ki a hajam, pedig alapból nem zsírosodik. Vissza a zuhanyzóba, kimostam a hajamból és félreraktam.. következő hajmosás után óvatosan bántam a mennyiséggel..ekkor meg olyan volt, mintha nem is használtam volna hajhabot..na, nem baj, még mindig jobban jártam mint először. Immáron harmadik használat után, azt hiszem megtaláltam az aranyközéputat.
Dúsít valóban, van tartása a hajamnak, de olvastam előttem hozzászólókat, hogy viszket a fejbőrük kb. 4nap után nálam is jelentkezett ez, meg is ijedtem, hogy mi bajom?!:D Nem szoktam én ilyet csinálni..:D
Összességében jó-jó, de többet nem vennék ilyet és szerencsére sokba se fájt, így majd idővel elhasználom..

zsofi207
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Liliana09

2018. április 19.

Göndör hajam nagykn jól egyben tartja de a harmadik napon már nem igazán tartja össze igaz addigra már úgyis hajat mosok

Liliana09
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Fancsikacsika

2018. január 3.

Nagyon jó. Én szeretem. NAgyon jó lesz tőle a hajam, jól formázható, dús hatást kelt.

Fancsikacsika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Jeanette88

2017. november 15.

Nagyon jó termék, nekem bevált. Nem lapult le már másnapra a hajam. :) A kis vékonyszálú hajamat úgy dobáltam utána, hogy öröm volt nézni. :)

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

bianka90

2017. augusztus 25.

Nekem bevált, remek hab. Emeli a hajtövet, ami az én hosszú hajamnál már nem olyan könnyű. Érezhető a különbség, dúsabbnak is hat a haj tőle.

bianka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Hidratálók: Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0