Scinic

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. november 7.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Sokoldalú gél 50% csiganyál kivonattal és peptidekkel:

• hidratál és táplál
  • a peptidek serkentik a kollagén- és elasztintermelést a bőr feszességének helyreállításáért
  • a niacinamid és az édesgyökér kivonat nyugtatja a bőrt
  • a zöld tea és az aloe vera gyulladáscsökkentő hatású

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

VictoriaBaker

2018. augusztus 22.

Isteni illata van, nagyon jó érzés a bőrön, nem ragad, nem irritál, szépen feljavítja a bőrképemet és valóban nagyon sokáig elég. Egyszerűen imádom az összes összetevőjével együtt!!

VictoriaBaker
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

JuditTTT

2018. augusztus 16.

Nagyon klassz termék, már jó ideje lecseréltem rá az összes többi csiganyálas kozmetikumomat. Én több rétegben, 3-4, használom, és úgy még hatékonyabb. Főleg nyáron nagyon jó, csak pár szérum alá, és egy kis krém felé és kész. Nekem eléggé dehidratált a bőröm, így nyilván locsolnom kell rá, de még így is kompatibilisek vagyunk. A parfüm nagyon erős benne, azt kihagytam volna, vagy legalább valami kevésbé zavaró illatot választok hozzá. Konkrétan ilyen olcsóparfüm illata van, de egyébiránt minden rendben vele.

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

nitotera

2018. május 22.

elso csiganyalas termekem es imadom!

annyiba kerult, mint a nagyon hires cosrx (ami nem is volt raktaron) csak epp ket es felszer akkora, tehat gondoltam egy probat meger.
50%os csak a nyalka tartalma, de ez is boven eleg ahhoz a hires vizes-geles texturahoz. a maradek 50%ot szepen megpakoltak antioxidansokkal, gyulladáscsokkentokkel, peptidekkel es vitaminokkal es az egyetlen hatranya: parfummel is, viszont ettol isteni illata lesz. nagyon konnyen beszivodik es istenien hidratal, jobban mint barmelyik kremem, amiket eddig hasznaltam.
attoltottem egy pumpas flakonba, mint minden kozmetikumom ami nem abban erkezik es igy szepen hasznalhato, adagolhato, ami eloszor eleg nyogve-nyelos volt.
epp mosogatokent dolgozom napi tobb oraban tehat kepes nevetsegesen kiszaradni a kezem es eddig ez a kedvenc hidratalom ra :)

nitotera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

elso csiganyalas termekem es imadom!

janka.s

2018. április 9.

Először is: ezzzz valami brutál mennyiség. Konkrétan fürdeni lehet benne, annyi :-) A csomagolás cuki, bár nem túl praktikus, még a hozzá kapott kiskanállal sem. Áldom az eget, hogy miután elfogyott nem dobtam ki a Saem tonikjának masszív "kis" zöld üvegét, így most áttöltöttem ennek a nagy részét abba (de még így is maradt a dunsztosüvegben :-D). Nagyon jó összetétele van, ár-érték arányban maximálisan megéri a beruházást. Mint a legtöbb csigás cuccnak, ennek is érdekes áttetsző, vizes-géles állaga van, nagyon hamar beissza a bőröm. Remekül feltölt, a pattanások utáni hegek szépen halványulnak mellette. Van egy nagy, csúnya égésnyom a kézfejemen, ami már lassan egy éve nem szándékozik elmúlni (lehet nem is fog), de most megpróbálom ezzel is halványítani, hisz elvileg a lokális sebgyógyítás is a csiganyák benefitjei közé tartozik, plusz ha a pattanás utáni hegeket halványítja, talán ebben is segíteni fog. Egyelőre 5*, mert az arcápolási rutinomba szépen beépíthető volt, nem okozott semmi irritációt és látom a pozitív hatásait. Az égésnyommal kapcsolatban meg majd update-elek. :-)

janka.s
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Miaaa29

2018. január 21.

Kb 1 hete használom reggel és este.
Nagyon tetszik, simább a bőröm és reggelre annyira egységes tőle a bőrképen.
Tetszik :)

Miaaa29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Kb 1 hete használom reggel és este.
Nagyon tetszik, simább a bőröm és reggelre annyira egységes tőle a bőrképen.
Tetszik :)

dzsanki

2017. november 8.

Nemrég fedeztem fel ezt a szérumot, itt még nem volt fent, ezért leinformáltam a cosdna-n, meg a kedvenc dél-koreai bloggeremnél (majdnem maximális értékelést kapott), és azonnal megrendeltem. Mielőtt az összetevőit megnéztem volna, biztos voltam benne, hogy kb vízalapú, pár kulcsösszetevővel talán, mivel ez a kiszerelés szokatlanul nagy egy szérumnak, és főleg ezért az árért. Nagyon meglepődtem, mikor láttam az incit, hogy mennyi minden van benne, és az első összetevő a csiganyálka. Ha ez a szérum 50 ml-es lenne, akkor is teljesen normál lenne az ára, de így példátlanul olcsó és egyedülálló a piacon. Egyedüli szépséghibája, hogy van benne parfüm, illetve akinek nincs otthon egy jófajta pumpás flakonja, annak a használatát azért megnehezíti. Én a volt bentonos pumpás flakonomba töltöttem át, úgyhogy nem kell belenyúlkálnom a tégelybe. Reggel-este használom hámlasztó utáni első szérumként, nagyon jól hidratál, csökkenti a gyulladást, puha lesz a bőröm tőle, nagyon örülök, hogy rátaláltam. Az állaga géles, hűsítő, gyorsan beszívódik a bőrbe, nincs utána ragacsos érzet. Megtippelni sem tudom, hogy meddig lesz elég, de mondjuk ez a mennyiség valahogy arra is készteti az embert, hogy ne fukarkodjon vele, úgyhogy jut a nyakra és dekoltázsra is, ajándékoztam is belőle, és ha beválik hosszútávon, akkor újraveszem, illetve kipróbálom a márka többi szérumát is, mert mindegyik ilyen nagy kiszerelésű.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, rh-Polypeptide-7
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Glycereth-26, Trehalose, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Hydrolyzed Silk, Caprylyl Glycol
Peptidek: rh-Polypeptide-7, Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Niacinamide

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Az INCIDecoder szerint a gotu kolának jól dokumentált sebgyógyító, antioxidáns, gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van. Fő biológiailag aktív komponensei az asiaticoside, madecassoside, asiatic és madecassic acid, amik regeneráló és antioxidáns hatása külön-külön és együtt is jól alátámasztott. In-vitro (kémcsőben végzett) kutatások alapján a Gotu Kóla aktív összetevői serkentik a bőr saját GAG (a bőrben lévő természetes hidratáló elemek)  és kollagén termelést is. A Gotu Kolával gyakran találkozhatunk cellulite vagy stria elleni termékekben is vérkeringés élinkítő hatása miatt.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.