KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Scitec Nutrition

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doreszka94, Módosítva: 2015. december 14.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok

D-vitamin egy részét a szervezet saját maga állítja elő napfény hatására, de a tényleges UV fsugárzás és a D-vitamin szintézis számos tényezőtől függ (pl. évszakok, helyszín, napon töltött idő, életkor, szmog, bőrszín). A D-vitamin természetes módon előfordul ételekben is, mint D2-vitamin (ergokalciferol) és mint D3-vitamin (kolekalciferol), de étrend-kiegészítők formájában is bevihető.
D-vitamin hozzájárul az egészséges izomfunkció, az egészséges csontozat és a normál fogazat fenntartásához, az immunrendszer normál működéséhez, a kalcium és foszfor normál felszívódásához, a vér normál kalciumszintjének fenntartásához, valamint szerepet játszik a sejtosztódásban is.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

doreszka94

2016. január 6.

A napütés hiánya miatt ilyenkor télen szeretek D-vitamint szedni. Volt olyan tél, hogy se vitamint nem szedtem, se szoláriumba nem voltam és akkor nagyon csúnya lett az arcbőröm. Most a szolizás elmarad egy ideje, csak ezt szedem és nagyon szép most a bőröm. Szerintem nagyon gazdaságos, napi 1 kapszulát kell szedni,így nagyon sokáig elég.

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Cholecalciferol

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.