KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Scottish Fine Soaps

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panda, az összetevőket feltöltötte: Luca33, Módosítva: 2012. június 2.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szappanok

A benne lévő zabpehely gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket, a méz pedig táplálja a bőrt. Mérete: 11 cm.

Luca33

2012. május 29.

Én a nővéremtől kaptam, nagyon szeretem! Imádom az illatát, nem szárított különösebben, és egész tűrhetőek az összetevői. A forma miatt kicsit nehéz használni. Egy macit már elfogyasztottunk, a másodikat nincs szívem kibontani...

Luca33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

Sorea

2012. február 8.

Nagyon szeretem, évek óta vásároljuk. Semmi különöset nem tud,de nekem nem szárítja a bőröm speciel,kézmosáshoz tökéletes. A maci rajongás itt is megvan :) Amúgy Rossmannban és Dm-ben is lehet kapni!

Sorea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 8.

kismaszat

2011. november 11.

Cuki maci. Régen használtam, nem volt rossz. Hol lehet kapni,mert DM.ben mostanában nem láttam.

kismaszat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 11.

noavedon

2011. november 1.

Enyhe túlzás, hogy táplálja a bőrt, engem pl. kifejezetten szárít. De az alakja vicces, a unokahúgom szeret vele játszani a kádban, de őt is inkább mással fürdetjük.

noavedon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 1.

GeoNautic

2011. október 29.

Igen, ez tipikusan az a dolog, amivel a fürdeni nem szerető gyerekeket be lehet csalni a kádba. Aki az illata vagy a tápláló hatása miatt szeret bele egy szappanba, annak tutira nem ez lesz a megoldás.

GeoNautic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 29.

anita

2011. október 26.

DM-ben lehet kapni, szerintem kb semmire sem jó. Nem tisztít jobban mint egy átlag szappan, sőt a formája miatt nehezen használható a klasszikus módon. Ugyan vannak benne sűrűn zabpehely darabok, de picik és "ázottak" bőrradírozásra abszolút alkalmatlan termék. Az illata enyhén mézes. Gyerekeknek el tudom képzelni esti fürdésnél játékként, de semmi több.

anita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 26.

magnes

2011. október 19.

Nem tudom mik az összetevői, de mivel megszállott medverajongók vagyunk, kézmosáshoz sokszor veszem ezt a szappant!

magnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 19.

Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!