KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Erno Laszlo

Ár:   19 490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pumukli21, Módosítva: 2011. július 15.

Ár:   19 490 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Alaposan tisztít, még a komedókat is, anélkül, hogy a természetes faggyút eltávolítaná a bőr felszínéről. A természetes tengeri iszap magnéziumból, nátriumból, káliumból, kalciumból és brómból álló ásványi anyag komplexe szabályozza a sejtek víztartalmát.

Használati javaslat:

- Töltsük meg a mosdókagylót meleg vízzel!
- Mártsuk bele a szappant a meleg vízbe, és dörzsöljük át vele az arcunkat!
- Ismét mártsuk bele a szappant a vízbe, és képezzünk habot a tenyerünkben! Néhány másodperc alatt masszírozzuk át vele az arcunkat!
- Öblítsük át 20-szor arcunkat a hatóanyagos vízzel, majd engedjük le a vizet a mosdókagylóból!
- Öblítsük át arcunkat 10-szer meleg folyó vízzel!
- Töröljük meg bőrünket!

Krémmánia Kedvencek a -től
maedusa

2016. október 27.

Évek óta alaptermék. Legjobb szappan zsírosodó bőrre.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
maedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Évek óta alaptermék. Legjobb szappan zsírosodó bőrre.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Vica75

2015. március 10.

Bár nem vagyok 100%ig meggyőzödve arról, hogy ez egy kihagyhatatlan csoda termék, de mivel általa ismertem meg egy hatékony tisztítási módot, tőlem megérdemli a maximális értékelést. A micik ideje lejárt, éljen az olajos áttörlés után a szappanozás, mosdó teleenged vízzel, 15 öblítés, majd 15 tiszta vizes öblítés. 3 perc, próbáljátok ki más lemosókkal is. Megéri :)

Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 10.

hajnalka39

2013. október 13.

Én két évig használtam,a terhességem alatt nagyon meg voltam elégedve.A baba születése után 7 hónappal ,már szárította a bőröm ,és olyan volt mint a pergamen,valószínűleg a hormonháztartásom visszaállt. Nem ajánlott érzékeny bőrűeknek,az már biztos.

hajnalka39
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 13.

nat_getzeny

2013. április 17.

nagyon jó, ha jól használjuk. én eleinte nem követtem a mellékelt utasításokat, mert viccesnek találtam, hogy 10szer szappanos vízzel, 10szer pedig tiszta vízzel öntözgessem az arcom, de miután egyszer ezt is végigcsináltam, látványosan simább és tisztább lett a bôröm, mint amikor egyszerûen, mint bármilyen szappannal megmostam.

nat_getzeny
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 17.

grund

2013. április 12.

nagyon drága, nagyon jó..

grund
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

nagyon drága, nagyon jó..

2013. február 8.

Még mindig ez a legeslegjobb arctisztító amit használtam (több éve), semmi más bio és / legdrágább más márkájó termék nem ér fel hozzá!

pumukli21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 8.

Pávácska

2011. július 19.

Számomra az egyik legjobb arctisztító. Használat után az arcom sima, nem húzódik, de érezhetően jól tisztít. Már használom egy ideje, de biztos vagyok benne, ha elfogy, újra venni fogok. Az ára kicsit borsos, de megéri az árát és nagyon takarékos, hiszen én már lassan egy éve használom az első szappant és még mindig van belőle.

Pávácska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 19.

Lencsi

2011. július 15.

Nekem sajnos nem segített semmiben. Nem lett kevesebb pattanásom , mitesszerem. A használata kellemes, nem szárít, nem húzódik a bőröm tőle de nem is használ sajnos. Kicsit több mint fél évig próbálkoztam vele.

Lencsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 15.

2010. december 11.

Mindenkinek csak ajánlani tudom

Több mint fél éve használom ezt a fekete iszapos szappant és csak jókat tudok rola mondani.

Hihetetlen simává, hidratálttá és üdévé teszi az arcot- egyéges arcszínem lesz azonnal.

Nagyon szeretem az illatát is.

Percekig tudom habosítani az arcomon- anyira jo illata van és olyan ropogossá teszi az arcom :-)

pumukli21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2010. december 11.

Mindenkinek csak ajánlani tudom

Nagyon szeretem az illatát is.

Hidratálók: Silt, Glycerin

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!