KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Seacret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Stand plázákban   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. január 8.

Lelőhely:   Stand plázákban
Kategória:   Hidratáló krémek

2013. január 20.

Judiit: Engem egyszer bepaliztak, otthon aztán csekkoltam, és végül meg is nyugodtam, mert az interneten feltüntetett árakhoz képest tényleg derekasan alkudoztam velük, de még a felére lebutított áron sem éri meg sajnos. Talán az iszapos arcpakolás, az valóban jó, de a többi átlagos, kivéve ezt az éjszakait, mert ez gyengus.

Hertha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

2013. január 20.

Nagyon nagy csalódás, alig akart beszívódni, utána meg ragyogott tőle a fejem, mint a csillagos égbolt, izzadt és viszketett a bőröm. Hősiesen elhasználtam kb. 40 ml-t, a többit a tök száraz lábamra kenem.

Ria13

2011. július 12.

A különböző plázákban utánam rohangáló host-ok és hostessek-ből elegem lett és vettem egy ilyen "csodakrémet"...Mint utólag megtudtam, a termékeknek nincs is fix ára, csak a limit van meghatározva: hogy mi az a bizonyos összeg, amely alatt nem adható el és talán van egy felső határa (is?) Én balga, 20 000 HuF-ért képes voltam ezt a rettenetet megvásárolni, de tanulópénznek igen jó volt...Csak drága...Semmi extrát nem tartalmazott és holt-tengeri ásványokat is minimális mennyiségben. A krémből még kb. az 1/3-a ott áll a polcomon: zsíros, nem szívódik be, és azon sem csodálkoznék, hogy valamelyik legolcsóbb kategóriába tartozó zsíros arckrémet tették volna ebbe a tégelybe. A nagy vásár után 1 hónappal egy másik plázában rákérdeztem egy kedves eladó-hostesslányra, hogy mennyibe kerül ez a krém:-) Ő már 15 000 HuF-ért ideadta volna...Ha sokat megyek, lehet hogy Ők fizetnének nekem 20 000 HuF-ot, hogy kipróbáljam?:-)

Ria13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Silk, Sodium Lactate, Sorbitol, Lactic Acid, Urea, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

gólyaorrok nemzetségébe tartozó, Geranium Maculatum nevű növény leveleiből és szárából kivont illóolaj. Maszkoló, tonizáló anyagként használják a kozmetikumokban.