KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Seacret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Stand plázákban   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angiya, Módosítva: 2011. január 11.

Lelőhely:   Stand plázákban
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

gingerbloo

2016. december 16.

A westendben "rámsózták" 15 ezerért. Állítólag az eredeti magyarországi ára 40k, nekem meg elég problémás a bőröm, így nem tartott sokáig meggyőzni. Még soha nem volt ilyen drága krémem, mindig csak olcsó kis szarokat vettem, de abból rengeteget. Zsíros, aknés, pattanásos, miteszeres, de egyszerre hámló bőröm is van. Egy hónapja használom hetente egyszer, az eladó utasításainak megfelelően ezentól kéthetente fogom használni. És igen. Komoly változást vettem észre. Végre nem 3252-ször kell újrapúdereznem a sminkem, hanem 1-2 alkalommal, végre nincs meg a reggeli menetrendszerű még gyulladás az arcomon, a hegek is elkezdtek halványodni, kevésbé hámlik a bőröm. Komolyan, utálom ezt mondani egy ilyen drága krémre,de valóban használ és nem is kicsit. Ha megtehed, szerintem érdemes rá beruházni, mert nagyon sokáig elég és ahhoz képest még eredeti áron sem drága. (Különben féláron dobálják mindenkinek és amúgy is alkuképes, mert tudják, hogy 40 ezret nem ér meg senkinek)

Update: na már igazán régóta használom. Majdnem az egészet elhasználtam. Az nem igaz, hogy egy éves adag, inkább mondjuk 9-10 hónapra elegendő. Bőrirritációt nem okoz bár enyhén csíp ahogy szárad még midnig, könnyű eldolgozni, de kellő idő után hozzájárul a lefolyóelduguláshoz a sáros állaga miatt.
Nem bántam meg, hogy kipróbáltam, de nem hozott kifejezetten nagy változást az életemben. Ha szeretnél egy ilyet kirpróbálni, inkább a body shop himalájai sós pakolását próbáld ki, az fixen 8500, nem kell alkudoznod. Az hatásosabb is.
Nem fogom újravenni, ahogy semmit ettől a márkától. Szerintem túlárazott a hatásához képest. Max 5 ezret adnék ki érte.

gingerbloo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 16.

farkasgaboc

2014. november 19.

Jól tisztítja a bőrt. Amikor megszárad bőrradírként is használ. Szép tiszta és uha lesz tőle a bőröm, és 1-2 napig úgy is marad.

farkasgaboc
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Zözke

2014. január 5.

Ajándékba kaptam, így nem tudom, hogy az eladók mivel reklámozták, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Sajnos nagyon tágak a pórusaim, főleg az orromon és pattanásokkal is el vagyok látva. Kb. 3x használtam, és már most látom a hatását. A pórusaim összébb húzódtak, és a pattanások is sokat javultak.

Zözke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Hertha

2013. január 20.

Jó és hatásos pakolás, pofátlanul drágán adják, de alkudni kell, és engednek belőle jócskán. A drágasága mellett szól, hogy egy évre elég és úgy már nem vészes. Tisztít, feszesít, szóval tényleg jól dolgozik. Az ára és az eladók lehetetlen viselkedése miatt csak 4 csillagot kap.

Hertha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

bogyo28

2011. július 4.

Hú hát ebben aztán nem csak iszap van. Most kicsit megdöbbentem az összetevők láttán, pedig dicsérni akartam. Mondjuk rosszat tényleg nem mondhatok róla :D Anyukámmal együtt használjuk, ő is imádja, én is. Miután kb. 20-szor megállítottak a Seacret pultnál, hogy ránksózzanak valami extra drága akármit, végül be adtuk a derekunkat és beruháztunk erre a drága maszkra. Amire azt mondják, hogy eredetileg 40 ezer forint, de mindenkinek 20 ezerért odaadják, mondván ,,akciós". Na mindegy, a maszkot heti egyszer haszáljuk, és nagyon jól tisztít. Zsíros bőrűeknek ajánlom, kicsit lehet, hogy szárítana mást. Én pattanásokra használom, anyukám meg a ráncaira is-és azokra is jó. Szóval érdemes rá beruházni.

bogyo28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. július 4.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.