KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

seaNtree

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zagnes89, Módosítva: 2018. április 13.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Zöldtea-kivonattal hidratálja és nyugtatja a környezeti hatásoknak kitett érzékeny bőrt.

zagnes89

2018. március 30.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Nagyon kár az alkoholért és parabénért benne. Az illata is kicsit fura, viselni valahogy kellemetlen volt, kissé viszketett, irritálta a bőröm, viszont lehet csak beképzeltem mert utána nagyon szép volt a bőröm. Aztán lehet csak a maszk anyagával volt gond, mert a maradék esszenciát a tasakból még 3szor tudtam használni. Először még tartottam tőle, de semmi kárt nem okozott a bőrömön, utána már szívesen használtam mert egységes lett tőle a fejem, biztos értitek mire gondolok :)
Az összetevők és a viszketős maszk miatt -2 csillag, a hatása egyébként simán lehetne 5. Nem fogom újrarendelni.

zagnes89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG-75, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.