Sebamed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: N.A., Módosítva: 2014. július 21.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

•  Extrán érzékeny bőrre is - napi hajápolásra
  • Cukoralapú tenzid összetevőjének köszönhetően nem szárítja a fejbőrt
  • 100%-ban szappan és alkáli mentes, növényi alapú aktív tisztító hatóanyagokkal
  •  5.5-ös pH értéke stabilizálja a fejbőr védő savköpenyét

Makk Zsuzsó

2019. február 11.

Próbaképpen vettem, bevált. Rendesen tisztít, nem irritálja a fejbőröm, nem szárítja a hajam és mintha lassabban is zsírosodna tőle.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

LoOlita

2018. február 22.

Bevált. Érzékeny viszkető fejbőrre tökéletes.

LoOlita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Bevált. Érzékeny viszkető fejbőrre tökéletes.

Yami

2017. július 23.

Teljesen jó sampon, de ha valaki valami extrát szeretne, akkor nem lesz befutó. Szimpla sampon, megtisztítja a hajat, fejbőrt és ennyi. Nekem ez teljesen rendben van, ennyi a dolga.

Yami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

rekaviragm

2016. október 15.

korábban használtam egy másik Sebamedes sampont, amit imádtam, de gondoltam kipróbálom ezt is..és nagy csalódás volt, nekem az illata sem tetszik, nem tisztítja meg annyira a fejbőröm, és nagyon sűrű is, alig habzik. maradok a testvérénél

rekaviragm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

juditka70

2016. augusztus 10.

Garnier,vagy Glisskur samponjaitól sajnos korpásodik az amúgy is száraz fejbőrőm,de mióta ezt használom,semmi problémám nincs a fejbőrömmel. Kellemes illata mellett,hatékonyan tisztítja a fejbőröm. Sem hámlás,sem viszketés nem jelentkezett.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

kcseni

2015. április 25.

Külföldön találkoztam először ezzel a samponnal. Bahreinben vettem meg, ott sajnos nem volt olcsó, sőt, ez a kis kiszerelés 3000 forint környékén mozgott, és tekintve, hogy derékig érő hajam van, elég csekély alkalomra elegendő a mennyisége. De mindegy, próba, szerencse alapon megvettem. Nem csalódtam, jól teljesített, bár kicsit többet kellett belőle használnom, mint más samponokból, mert nem habzik túl jól, ám egyszeri hajmosás is elegendő volt belőle, mert maradéktalanul megtisztította a fejbőrömet és a hajamat, tehát végül ugyanott tartok. Elégedett vagyok belőle. És ha jól olvasom a hozzászólást, akkor a Müllerben meg tudom venni töredék áron, ami még kedvezőbb lenne :)

kcseni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

N.A.

2014. augusztus 13.

Ár-érték arányban tökéletes sampon szebborrheás fejbőr kezelésére. (1350 Ft volt a Müllerben, ha jól emlékszem). Jól habzik, finom illata van, kíméletesen tisztít, nem kell sok belőle, nem viszket tőle a fejbőröm. Nyilván úgy lenne az igazi, ha sikerülne mellé találni egy rendes és hatásos DS sampont, mert sajnos a zsíros korpára való társa nem elég. Utazó verziókat használtam el eddig, de itt az ideje, hogy megvegyem a rendes nagy flakont.

N.A.
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride