KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Secret Key

Ár:   $10   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   60 x 1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2017. március 29.

Ár:   $10
Kiszerelés:   60 x 1,4 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Természetes hidratáló gél - a használt tapasz vízben felolvasztva a kar és láb bőrének hidratálására is alkalmas.

• Különleges kezelés a szem körüli érzékeny bőr hidratálására.
  • Táplálja és rugalmassá teszi a bőrt.
  • Nyugtatja a fáradt szem körüli bőrt.

Nem tartalmaz parabént, színezéket, ásványi olajat, phenoxyethanolt és benzophenone-t.

_zsulu_

2017. április 11.

Jó ideje vágyom valami hasonló tapaszra, de sajnos a legtöbb tartalmaz alkoholt. Ez szerencsére nem, nagyon szépek az összetevői és mivel jó áron is van végre megleptem magam vele. Jó tanács kinyitásnál: tartsátok egyenesen a dobozkát, mert kifolyik belőle az esszencia, amiben a tapaszok áznak!
Eddig egyetlen egyszer használtam, és őszintén kicsit csalódott vagyok: miután feltettem (és nagyjából végig a 20 perc alatt) rettenetesen csípett. Jó, tudom , hogy ennek ez a menete, így serkenti a vérkeringést, de ez egyáltalán nem volt relaxáló élmény :/ Ami nagyobb baj, hogy én utána nem láttam semmi változást. Persze lehet, hogy gyakrabb használat mellet és látványos táskákkal kezdene valamit, de arra még nem tudtam rávenni magam :) Emellet nagyon erős az illata (viszonylag sok is benne a parfüm), ez picit zavart.
Egyébként a formája és a mérete elég jó, szépen illeszkedett a szemem alá és a szemcsücskömbe, viszont arra figyelni kell, hogy az első néhány percben nagyon csúszkál, úgyhogy lehetőleg megtámasztott fejjel érdemes belevágni a kalandba. A szép összetevői miatt és amiatt mert még nincs hosszútávú tapasztalatom egyenlőre hármas, aztán majd frissítek.

Ud.: Használtam azóta többször, bár a csípő érzés megmaradt, de már nem vészes annyira. Legutóbb reggel, sminkelés előtt használtam, így tényleg volt eredménye, egész nap szebb volt kicsit a szemkörnyékem, feltöltötte kicsit a szem alatti ráncocskákat. Szóval érdemes "esemény előtt" közvetlenül bevetni, és a csipkedő-bizsergő érzésen túllendülni :) Még mindig nem tartom csodaszernek, de határozottan jobb a helyzet vele mint nélküle:)

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Glucose, Collagen

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!