KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Secret Key

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: caramelcandies, az összetevőket feltöltötte: Páll Viktória, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• védi a bőrt a káros hatásoktól
  • rugalmassá és ragyogóvá varázsolja a szemkörnyéket
  • friss érzetet ad

caramelcandies

2014. július 15.

Kb. 1 éve vettem és lassan elérek a végére, így gondoltam írok róla. Annó a Mizon csigás krémje és e között filóztam, és az olcsóbbsága miatt emellett döntöttem. Nekem már van 1-1 vastagabb és pár apróbb ránc a szemem alatt, erre szerettem volna megoldást, de sajnos nem jött be. Jól hidratál, az én vízhiányos/száraz bőröm szépen beissza, sminkelni is lehet rá, de ami ígér, hogy helyreállítja a bőrt, azt csak szint fenntartásszerűen tudja. Ha valaki egy olcsóbb, jó hidratálót keres, annak tudnám ajánlani (mert még az én elég érzékeny szememet sem bántja), de ráncok ellen nem sokat tud sajnos.

caramelcandies
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Beta-Glucan