KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Secret Key

Ár:   $10   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lunalaluna, Módosítva: 2018. január 5.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító és bőrvilágosító szemkrém 4% Syn-Ake hatóanyaggal. Nedvességgel és tápanyagokkal látja el a bőrt, és segít rugalmasságának javításában.

Mentes a következőktől: ásványi olaj, benzophenone, pigment, állati zsiradék. Nem tesztelték állatokon.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Lunalaluna

2017. december 23.

Jól felszívódik, viszont alapozót (Clinique) nem nagyon lehet rá kenni. Cserében a szem alatti karikát halványítja és határozottan kisimítja a bőrt. Bevallom, szkeptikus voltam kezdetben, de mégis megszerettem. Egyszerre rendeltem The History of Whoo Jinyul szemránckrémmel, úgyhogy együtt használom őket, de ez hamarabb megérkezett, így önmagában is teszteltem. Ha nem csábít el egy másik szemránckrém, akkor újra meg fogom venni.

Lunalaluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.