KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Selective Professional

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   100 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zara79, Módosítva: 2018. január 26.

Kiszerelés:   100 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajfestékek

Intenzív kozmetikai hatású tartós krémhajfesték

Magas színvonalú, professzionális színmegváltoztató kezelés, amely kézzel fogható előnyökkel jár a fodrász és a vendégek számára egyaránt. Garantálja a csillogó, gazdag és egymással harmonizáló színeket, mindezt teljes biztonság mellett. Minden hajtípushoz megfelelő és ideális az ősz haj tökéletes elfedésére. Sűrű állagának köszönhetően rendkívül egyszerű az előkészítése és a felvitele is.