KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Selfie Project

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Loona, Módosítva: 2018. május 22.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Selfie Project mattító lapocskák azonnali matt hatást biztosítanak a bőrnek, elnyelik a túlzott sebumot és megszüntetik a nem esztétikus fénylést.

Telihold

2018. július 29.

Nagyon jó! Igaz, nincs összehasonlítási alapom, mert korábban nem használtam ilyen terméket. Másodpercek alatt olajmentes, de nem szemmel láthatóan agyonmattított lett a homlokom, hanem természetesen olajmentes, némi bőrfénnyel. Ha elfogy, biztos újraveszem.

Telihold
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 29.