KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Selfie Project

Ár:   400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2018. június 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Javítja a bőr kondícióját, összehúzza és megnyitja a pórusokat, korlátozza a faggyú túltermelést, biztosítva a bőr optimális egyensúlyát. Gazdag természetes, botanikus aktív összetevőkben.

• Bio aktív szén: tisztít és antibakteriális hatású. Elnyeli a szennyeződéseket, a pórusokat tisztítja és szűkíti.
  • Zöld bambusz: szabályozza a faggyútermelést, mattítja a bőrt.

Nem tartalmaz a fiatal bőr számára kedvezőtlen összetevőket: parabén, SLS, SLES, paraffinolaj. Dermatológiailag tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ayiris

2018. október 16.

Nagyon mart, bizsergett. Azt hittem csak velem van a baj, vagy ez normális. De elnézve a kommenteket nem. A maró érzéstől nekem hányingerem lett. Majdnem bírtam 10percig amit írt, de feladtam.
A panda minta creepy kicsit... amúgy jópofa lenne... ha... :)

Ayiris
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 16.

A panda minta creepy kicsit... amúgy jópofa lenne... ha... :)

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 2.

Borzalmas volt! Az arcommal semmit sem csinált, cserében a 10 perc alatt végig égette. Nekem szerencsére nem lett piros az arcom a használata után. Ez tipikusan a 2 perces szelfimaszk. Azért azt nem gondoltam volna, hogy tényleg használhatatlan...

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

csomoviki

2018. július 25.

Ez egy borzalom, még szerencse h féláron vettem a Rossmannban. A csomagoláson látható panda fej nagyon cuki és azt gondolná az ember, h ilyen kis cuki lesz a maszk is...hát rohadtul nem. Riogatásnak tökéletes lenne, vagy egy horror filmbe. Nemcsak a kinézete miatt hanem a hatása miatt is. Nem tudtam az előírt ideig fent hagyni az arcomon, mert azt éreztem, mintha savba mártották volna úgy égette az arcomat. Vörös fejem lett a maszk levétele után, ami az égető krém és a családtagok döbbent/ijedt fejükön való röhögés miatt. Igazából még csak viccnek se jó csak ha szeretjük a fájdalmat...Kár, hogy nincs nulla csillag.

csomoviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

vadvirag919

2018. július 12.

A leírás és az INICI alapján elvileg ennek a maszknak MAXIMUM semmit sem kellett volna csinálnia amellett, hogy rohadt cuki. Ehhez képest, amikor feltettem, pár másodperc alatt elkezdte húzni a szememet, majd csípni. Lejjebb húztam hátha jobb lesz, a csípés pedig gyakori nálam, gondoltam 1-2 perc alatt elmúlik. Sajnos nem múlt, kb. 5 perc után tűnt fel, hogy már az egész arcom ég, fáj, ezért levettem. Ahol a számhoz ért, ott konkrétan elzsibbadt az ajkam, még egy óra múltán is kissé meg van dagadva....
Nyilván allergiás reakció van a dologban. Lehet, hogy maga a maszk anyagának színezéke miatt, fogalmam sincs, viszont erről egy szó nem volt a csomagoláson. -12 csillag

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

kismadár

2018. július 10.

Meglepődtem, hogy pandás a maszk, nem tudtam, hogy mintás, bár szerintem abszolút nem pandára hasonlít a minta, inkább mosómaci, vagy borz. :-) Jól hidratálta és feltöltötte a bőrömet, viszont itt-ott szárazabb részeken kicsit csípett. Aki nem szereti a parfümös maszkokat az ne vegye meg, mert elég erősen illatosított. Egyébként maga a maszk kialakítása megfelelő, jó a méret és nagyon nagyon sok szérummal van átitatva, kellően nedves, sőt. Ami nem tetszett, hogy én használat után mindig ki szoktam nyomkodni a maszkot és a maradék szérummal bekenem a nyakam, dekoltázsom, kezeim, de ebből a panda minta miatt fekete lé csorgott, nem tudom ezek a színezőanyagok mennyire tesznek jót a bőrnek..

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Yummy

2018. július 3.

Nekem tetszett a panda minta, jól éreztem magam benne. A mérete is jó, kellően nedves a szövet és nem csöpög belőle semmi. Engem nem csípett, 20 perc után kezdett bizsergetni de leszedtem. Másnap puha és szép volt a bőröm, a pórusokat összehúzta és tisztította. Az illata egy picit zavaró lehet.

Yummy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

hadri

2018. július 3.

Nagyon erős illata van, drágább mint a Balea fátyolmaszkjai és 3 percig tudtam csak fennhagyni az arcomon, mert annyira égetett, csípett. Próbáltam már korábban más márkától hűsítő arcmaszkot, de ez nem hűsítette, hanem szabályosan marta a bőröm.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

nocika113

2018. június 30.

Engem hálistennek egyszer sem csípett, puha, tiszta bőrt hagyott hátra és én úgy gondolnom valóban tisztított is, már amennyire egy szövetmaszk képes. Bármikor újravásárolnám, de a Rossmann kifuttatták és egyelőre máshol nem láttam.

nocika113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

rafi

2018. június 25.

Nem érte mentem, de akciós volt és megfogott a panda. Az illata nagyon kellemes, elég esszenciával van átitatva az anyag, ami nem mellesleg pont jó méretű is, nem lóg túl hatszor az ember arcán. Pandához nem igazán hasonlít szerintem a mintája, de viccesen néz ki vele az ember, és elsősorban úgy gondolom, nem is a mintája miatt vásárolja valaki. Kellemesen hidratált és hűsített, szépen nyugtatta a bőrömet és a kezdődő pattanásokat, sokáig éreztem a hatását. Ugyanakkor engem sajnos borzasztóan csípett amíg az arcomon volt. De lehet, hogy embere válogatja, ennyi pénzért egy kis kikapcsolódásképp mindenképp érdemes szerintem tenni vele egy próbát. :)

rafi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

Hidratálók: Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Methyl Gluceth-20, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Tartósítószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.