KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   900 Ft és 1700 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   20 g és 50 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Herbaház   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nessi, Módosítva: 2014. január 7.

Ár:   900 Ft és 1700 Ft
Kiszerelés:   20 g és 50 g
Lelőhely:   Herbaház
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Száraz, repedezett bőr, égési sérülések, ekcéma, rovar csípések és egyéb bőrirritációk esetén.

Timcsoki

2017. július 19.

Egyszerűen nagyszerű! Minden este bekenem vele a sarkamat és láss csodát, nem repedezett ki azóta! Még a pedikűrösöm is rácsodálkozott, hogy alig akad dolga, nagyon megdicsérte a lábaimat! Azóta ezt használom télen a kezemre is, igaz csak éjszakára, mert eléggé ragacsos pamut kesztyűt szoktam húzni rá, mert nem akarom összekenni az ágyneműt, de még ezért sem tudok pontot levonni, mert a végeredmény mindenért kárpótol!

Timcsoki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

russka1234

2014. november 9.

Pár napja kaptam apukámtól. Körülbelül mindent megvásárol amire azt mondják hogy hatni fog a száraz ekcémás börre. Gondoltam én már megint hozott egy vackot ami semmire se jo , de pozitivan csalódtam 4 nap alatt rendbetette a száraz kezemet olyan mintha sose lett volna száraz . Az arcomon is kipróbáltam ott is bevált de ott azért figyelni kell hogy vékonyan vigyük fel . Nagyon durván ekcémás kezen nem tudom hogy produkál , remélem nem jön elö ha mégis jövök vissza hogy mit is tudott vele kezdni.
Az illata nagyon kellemes édes , talán a mézhez hasonlítanám

russka1234
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 9.

Az illata nagyon kellemes édes , talán a mézhez hasonlítanám

Emolliensek: Vaselinum Album, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Olea Europaea (Olive) Oil

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.