KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sens'X

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bbcs87, Módosítva: 2012. március 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fő Hatóanyaga a Hyaluronsav. Professzionális segítséget nyújtanak, legyen szó szemkörnyéken lévő sötét árkokról, szem alatti duzzanatokról, az arc hajszál ráncocskáiról vagy már elmélyülő barázdákról. A két termék kombinált, rendszeres használata alkalmas a teljes arc, nyak és dekoltázs feszessé tételére.

kirala

2012. április 14.

Nekem már szükségem van rá, és nagyon jónak tartom, mert a használata után kisimul a szemem alja.

kirala
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 14.

Hidratálók: Hyaluronic Acid

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.