KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sensodyne

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 28.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Frissíti a leheletet, erősíti és megszilárdítja a zománcot. Fenntartja a fogak természetes fehérségét, fenntartja az egészséges fogínyt, tiszta érzés.A Novamin® helyreállítja a sérülékeny területek feletti védőréteget a fájdalommal szemben. Véd a lepedéktől, fogorvosok a SENSODYNE® márkát ajánlják.Nátrium-monofluorofoszfátot tartalmaz 1,08% W/W (1450 ppm fluorid).

Kiszerelés:75ml

CrazyKid

2017. március 20.

Drága, és fáj tőle a fogam, keményen belenyilal, amikor mosom. Nem tisztít teljes mértékben, pedig habzik rendesen, már-már túlságosan is. A fogzománcot szerintem nem hogy erősíti,hanem roncsolja, konkrétan ráz a hideg, ha használom annyira karistol. Ezért a pénzért egy jó nagy átverés, főleg, hogy 2x használat után már úgy néz ki a tubus mintha a felét elhasználtam volna, vagy teletömik levegővel vagy nem tudom, de mindegy is mert minnél hamarabb elfogy annál jobban fogok örülni.

CrazyKid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Kisangyal16

2015. július 25.

Az összes Sensodyne termék nagyon jó. Évek óta használom őket, hol ezt, hol azt. Pár hete elfogyott a készlet, gondoltam kipróbálom az Elmexet, és a Himalaya fogkrémet. Iszonyú pénzkidobás volt. Pár nap múlva visszatért a fogérzékenységem. Most ebből a fajtából zsákoltam be, féláron a Rossmann-ben. Egy biztos, többet nem kísérletezem, maradok ennél a márkánál.

Kisangyal16
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 25.

kvitta.girl

2015. június 16.

Nekem nem vált be.
Egy az hogy mi ez a hülyeség hogy egy fogkrém folyékony legyen? Mi célt szolgál hogy úgy kell akrobatáznom hogy ne csöpögjön le? Aztán fáj a fogam tőle mint írta valaki lejjebb, szerintem ez se normális hiába szűnik meg akkor se okozzon hangyányi fájdalmat se egy fogkrém, plusz állagának köszönhetően nem is tisztít alaposan.
Az hogy mennyire múlasztja el a fogérzékenységet nem tudom, mivel a fenti gondok nekem elegendőek voltak ahhoz hogy a szekrény mélyére süllyesszem ami egy ilyen drága fogkrémnél bosszantó. Íze se ízlik de ez meg már mellékes is.

kvitta.girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

Nekem nem vált be.

senskin

2015. május 16.

Nekem bevált, napi kétszeri használat mellet teljesen megszűnt a fogérzékenységem. Nagyon jó! :) Érdekes módon a fogkrém ha a fogamhoz ér, akkor fáj tőle, érzékeny az összes, viszont mosás közben elmúlik....:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

ritusss90

2015. április 11.

A vilag legjobb fogkreme !!! Batran ajanlom mindenkinek. AZONNAL megszunteti a fogerzekenyseget ami ugyis marad. Batran ehetek ihatok hideget meleget. Szuper... Az ara kicsit dragabb a tarsaihoz kepest de amit cserebe kapunk az felbecsulhetetlen. :)

ritusss90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

vargalipton

2014. november 11.

Nagyon érzékeny volt a fogam, nem tudtam hideget inni, édeset vagy savanyút enni fájdalom nélkül. Láttam a reklámját, és hiába borsos az ára, kipróbáltam. Nagyon bevált. Már 3 hete használom és újra probléma nélkül eszek, iszok. Hosszú évek után jó érzés volt újra tömény csokit enni fájdalom nélkül :D Mások elmondása szerint és aztán én is észrevettem, hogy a fogaim fehérebbek lettek. Bár eddig se voltak sárgák, de szebbek. Tuti újra megveszem!

vargalipton
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

katagi

2014. június 11.

Kipróbáltam, mert újdonság, miért ne? :-)
Viszont, valószínűleg ez volt az utolsó alkalom, hogy Sensodyne fogkrémet vásárolok. A fogérzékenységet enyhítő/megszüntető hatását nem vonom kétségbe, ebben baromi jó. Viszont, nekem általános problémám a márka összes fogkrémjével szemben, hogy nem habzanak jól, és nem is tisztítanak. Többperces alapos! fogsikálás után is ott van a lepedék a fogamon, a fehérítő hatást nem érzem, sőt inkább még sárgul is. E téren csalódtam bennük.

katagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

Kipróbáltam, mert újdonság, miért ne? :-)

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak