KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sensodyne

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nikkamakka, Módosítva: 2017. január 9.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Hosszan tartó védelmet biztosít az érzékeny fogaknak. Hűsítő menta ízzel.

scheierdia

2017. május 10.

Nekem a zöld van meg, ami kevésbé mentolos, de kB ugyanez. Az érzékeny fogaim miatt vettem. Azóta már nem érzékenyek, de nem tudom mennyire lehet ennek betudni, mivel ezzel egy időben kezdtem el használni a Sensodyne Rapid fogkrémet is. És én inkább annak a hatásában bízom, de mint szájöblítő nem rossz. Ha elfogy majd másmilyet vezsek, és ha úgy újra érzékennyé válnak a fogaim, akkor jövök még felpontozni, viszont addig csak egy 4-est kap tőlem.

scheierdia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.