KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sensodyne

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2016. október 11.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Segít megvédeni fogait a saveróziótól és az ennek következtében bekövetkező kopástól - érzékeny fogakra.

Ár: 1 200 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ancsi97

2017. augusztus 12.

Érzékeny fogaimat teljesen helyre hozta. Minden irritációt eltüntetett. Ár-érték arányban elég drága,de a hatása miatta megéri

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

nkmagda

2017. augusztus 12.

Bár a neve külföldön proschmelz az összetevőik gondolom ugyanazok lehetnek. Sokat segített a fogaim állapotán. Szívesen veszem ezt a terméket. Teszi a dolgàt, a fogaimhideg meleg érzékenységén javított s fognyakban is kevésbé érzek fájdalmat ennek köszönhetően.

nkmagda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Viki9727

2017. július 14.

Fogorvos ajánlotta az érzékeny fogaimra. A hidegtől/melegtől mindig beszúrt, gyenge a fogzománcom is. Évek óta csak ezt használom, mindenki folyton dícséri a fogaimat hogy milyen szépek,fehérek. Amióta használom teljesen megszűnt a szúró fájdalom a hideg/meleg ételektől, italoktól.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

bettina28

2016. december 29.

Fhúúúú én azt hittem hogy ez sosem fog elfogyni! És én nem vagyok az a fajta aki csak kidobálja a termékeket csak mert nem szeretem őket. Ha már megvettem el szoktam használni mindent még ha keservesen is. De ezt nem tudtam.. Iszonyat rossz íze van, egyáltalán nem frissítő fogmosás közben sem, utána meg végképp nem. Nem sok volt már benne de nem tudtam tovább szenvedni vele. Ahogy végre kezdett fogyni vettem másmilyen utánpótlás fogkrémet de el is kezdtem használni azt egyből. Sokkal sokkal jobb ennél, de szerintem ennél minden jobb lehet! Nagyon nem jött be de legfőképp az íze miatt, mivel szabályosan rossz élmény volt már a fogmosás amit kezdtem utálni.. Ezt soha többet!! Ráadásul nagyon drága ahhoz képest hogy milyen rossz..
Hatását tekintve pedig szerintem semmivel nem különb mint bármelyik más fogkrém.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

doralia29

2016. július 20.

Alig vártam, hogy elfogyjon. Számomra nem érte meg az árát, tekintve, hogy alig habzott, nem adott kellemes mentolos, friss utóízt és a fogakat sem fehérítette.

doralia29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

Elkofen

2016. április 2.

Éppolyan remek fogkrém ez is, mint a zöld fluoridos változat. Nekem is a fogorvosom ajánlotta és azóta csak ezt a márkát veszem, pedig elég drága. Próbálom akciókban megvásárolni. A saveróziótól megkopott és érzékeny fogakra a legkiválóbb. Szóval már évek óta csak ezt használom, de nem térnék át más márkára. A pronamel-t és a fluoridos változatokat szeretem, mert nálam ezek egyformán jól teljesítenek. Egyébként lehet, hogy valóban kell pár hónap mire ténylegesen érezhető a hatása. Szóval a Sensodyne márkát így több év használat után nem cserélném le semmi másra.

Elkofen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 2.

fruzsii11

2016. március 18.

Fogorvos javaslatára használom, de nekem nem nyújt különösebb védelmet mint akár egy signal vagy colgate. Az íze sem jön be.

fruzsii11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 18.

senskin

2016. március 15.

Ezt a fajtáját nem szeretem. Hatástalan. A pronamel szerintem a legrosszabb széria. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

Valentine

2016. január 18.

Alapvetően jók a Sensodyne fogkrémek. Régóta használom a fluridosat. Viszont a pronamellel nem vagyok kibékülve. Az íze furcsa volt, és én nem éreztem, hogy kevésbé érzékenyek lennének a fogaim tőle. Nekem nem jött be.

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

vzsm02

2015. december 7.

Bár én elmex-párti vagyok, de nekem ez sem volt rossz, azonban a fogínyvérzést nem akadályozta meg, egyébként jól tisztít, fogérzékenységet elmulasztotta és nem rossz az íze sem.

vzsm02
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-6

Sorbitol h 1 1