KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sensodyne

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az új, továbbfejlesztett Sensodyne Rapid fogkrém klinikailag igazoltan csökkenti az érzékeny fogak fájdalomérzetét. 60 másodperc alatt kifejti hatását. Gyors és hosszan tartó hatásának köszönhetően rövid idő alatt a dentin felszínén és a dentinben található mikroszkopikus csatornákban egy ásványianyag-szerű védőréteget hoz létre.

Ón-fluoridot 0,454% w/w és nátrium-fluoridot 0,0721% w/w tartalmaz (1450 ppm fluorid)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Hecate

2018. március 27.

Nagyon ritkán van fogérzékenységem és akkor elég 1-2 alkalommal használni. Nincs többé fájdalom vagy kellemetlen érzés. :) Szeretem az ízét, habzását is. Jól tisztít. Kellemes készítmény. Volt már olyan szerencsém is, hogy a fogorvosom adott mintát belőle. :D

Hecate
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

Inezke

2018. március 22.

A fogorvosom ajánlotta, mert az egyik rágófogamnál fognyaki érzékenység volt. Előtte Elmex gélt használtam, de az nem hatott. Kb. 2 hónap mindennapi használata mellett elmúlt a fognyaki érzékenység. Azóta is csak ezt használom :)

Inezke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

bendi13

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 19.

Ez egy csodaszer!! Nagyon érzékenyek voltak a fogaim, de ezzel csak bedörzsöltem, vártam egy percet és HŰHA! Elmúlt a fogérzékenységem. Azóta is Sensodyne terméket használok (vagy ezt, vagy a repair&protectet).

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 19.