KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sensodyne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2013. május 6.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A NOVAMIN-t tartalmazó új Sensodyne Repair&Protect Extra Fresh eltér más fogkrémektől. Egyedülálló, klinikailag igazolt koncentrált kálcium összetételű, amely a sérülékeny területeket a fog természetes építőelemei segítségével javítja ki, miközben íze tiszta, friss érzést ad a szájnak.

Krémmánia Kedvencek a -től
Brielle1999

(!)
2017. március 29.

Talán ez a fogrém ettől a márkától, aminek az íze elfogadható és rendesen habzik. Egy kiemelkedő pozitívuma a többi fogkrémhez képest, hogy tényleg megakadályozza a foglepedék gyors képződését. Ez nekem nayon fontos. Ár-érték arány nem reális, így akkor veszem, ha akciózzák.

Brielle1999
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

helcsicsakegyvan

2016. július 16.

Mar lassan végig próbáltam az összes Sensodyne fogkrémet, de eddig ez az, ami a legjobban habzik, mar-mar megfullad tole az ember, annyira. Valóban friss, hűsítő érzést hagy maga után. Azonban a túlzott habzasa miatt nem ezt fogom ujravenni.

helcsicsakegyvan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

szaboka79

2014. április 3.

A Rossmannban akciós volt, 1899 Ft két dobozért, hát megvettem. Nem csalódtam, a szokásos Sensodyne szerintem, csak kicsit erősebb a mentol. Jól tisztít, használ a fogérzékenységre. Szeretjük. :)

szaboka79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

gyovai890

2013. október 16.

A legjobb fogkrém érzékeny fogakra! Kár hogy csak addig használ ameddig használod a fogkrémet! Utána visszatér a kellemetlen fájó érzés.

gyovai890
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Bogyóka

2013. augusztus 25.

Ma vettem a müllerbe akciósan 1190-ért, nyaralás alatt észrevettem h a jéghideg üdítő megtette hatását, még nem volt sosem fogérzékenységem. Az alap repair fogkrémnek a véleményei alapján többen írták h nincs frissen mosott fog érzés, ezért esett a választásom erre a extra fresh-re, érezhető a mentol elég rendesen, kicsit folyékonyabb állagú fogkrém habzik rendesen, fogmosás után húsítő érzés az ínyemnél is.
Ma kezdtem el használni majd jövök update-tel.

3nap telt el teljesen meg vagyok elégedve, nem érzékeny a fogam. El sem hiszem, remélem továbbra is jól műkszik.

Bogyóka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Ma kezdtem el használni majd jövök update-tel.

Heli

2013. június 16.

A tubus feléig jó volt, sőt, az első néhány fogmosás után óriási különbséget éreztem a korábban használt fogkrémekhez képest. Sokkal fényesebbek és tisztábbak voltak a fogaim. Viszont hosszú távon nem javított semmit, inkább rontott. Visszatértem az Elmexhez.

Heli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak