KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sensodyne

Ár:   1500   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Xanja, Módosítva: 2012. július 12.

Ár:   1500
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehéríti és óvja az érzékeny fogakat.

nkmagda

2017. augusztus 12.

A fogkrémekkel úgy vagyok hogy mindig váltogatom őket. Leginkább azok vannak a listámon amik megfelelően védik ápolják a fogakat. Ez a termék is ezekhez tartozik. Szívesen nyúlok a polcon ezért a fogkrémért, mert az érzékeny fogaimnak jó védelmet szolgál. A fehérítő hatását nem látom magam, de összeségében mióta odafigyelek hogy minőségi fogkrémeket vásároljak javult a fogaim színárnyalata, világosabbnak tűnnek nekem.

nkmagda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Axyka04

2017. július 10.

Ez a legjobb fogkrém, amit eddig használtam. A fogérzékenység elmúlt, és fehéredtek is a fogaim (pedig kávézok és dohányzok). Nekem külön tetszik, hogy nem habzik olyan brutális módon, mint más márkák fogkrémjei, de ettől függetlenül a hatás még jobb is!

Axyka04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Fabi95

2017. május 8.

Jobban bevált mint az elmex, de sztem hozzászokhatott a fogam vagy nem tudom. Fognyakérzékenységre ajánlották, a másik fajtáját is használtam, de a whitening miatt tértem át erre.

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

CeCeDrake

2016. november 19.

Curaprox ultra soft fogkefével nagyon habzik, heti 1x fogport használok, már nem kell minden nap, hogy ultra tiszták legyenek a fogaim, a többi napon ezt használom Listerine fehér szájvízzel és így fenn tudom tartani azt az eredményt, amit a fogporral elértem. Nekem nagyon bevált, nem tervezem lecserélni ezt a fogkrémet.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

redrick

2016. november 19.

Feherit -sokat kavezok, ami meglatszott elotte; jol funkcional, szoval nem tervezem levaltani.

redrick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

puderecset

2016. november 14.

Picit érzékeny fogaimra vettem, de sajnos katasztrófális lett a helyzet. A pici érzékenységből lett egy hatalmas érzékenység, amíg ezt használtam. Egy hét alatt jött helyre az ínyem, ezután a termék után...Nem ajánlom...

puderecset
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

zsuzsoka0925

2016. október 25.

6 éve találtak egy cisztát az egyik foggyökeremen, aminek gyökérkezelés, majd egy szájsebészeti műtét lett a vége.
Ezután nagyon érzékeny lett az a terület, nemcsak a fizikai behatásokra, hanem még az időjárási frontokra is.
Akkor kezdtem el keresgélni és többen ajánlották ezt a fogkrémet, és nekem is abszolút bevált.
Minimalizálja az érzékenységet, ami nekem már önmagában is elég lenne, de az én fogamat még fehérítette is (ez szerintem nagyon egyénfüggő, hogy kinél működik és kinél nem).
Valóban nem olcsó, de nekem megéri, hogy nem szisszenek fel napjában többször egy átgondolatlan falat miatt.
Meg amúgy egy csomószor ki lehet fogni tök jó akciókat, csak nyitott szemmel kell járni. Én is ilyenkor szoktam betárazni.
Most pl. Joy napokon 25% kedvezmény lesz rá a Rossmannban.

zsuzsoka0925
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Most pl. Joy napokon 25% kedvezmény lesz rá a Rossmannban.

natasa

2016. február 22.

Nagyon jól tisztít, érezhetően, láthatóan. Az íze is jó, nem marja szét a szájüregemet. De sajnos az én fogaimat érzékennyé tette.
Van néhány pont, ahol hajlamosak a fogaim, az ínyem érzékenykedni. Egy ideje már nem volt ezzel problémám, gondoltam, egy kis fehérítő fogkrém azért ráférne. A Sensodyne vitaminos fogkrémje már régebben nagyon bevált, akkor ez sem lehet rossz...
Én nem tudom, mi van benne, de az én fogaim nem bírják. Eleinte csak a hidegre, savasabb kajára lett újra érzékeny, majd ahogy teltek a napok, egyre rosszabb lett. Ma már egész nap éreztem, hogy valami nincs rendben. Vettem is egy régi Sensodyne-t, remélem gyorsan hat.
Csalódott vagyok. Talán, akinek nem ennyire érzékenyek a fogai, vagy aki nem érzékeny arra amire én (nem tudom, talán az SLS? fogalmam nincs), annak jó választás lehet, mert tényleg jól tisztít. Nekem úgy tűnik, pénzkidobás.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

Piko888

2016. január 2.

Ez az eddigi legjobb fogkrém amit kipróbáltam. Az ára kicsit borsos, de ez pont az a termék amin nem fogok spórolni. A fogzománcom nagyon gyenge és sérült, sajnos pont a metszőfogaimon. Hiába ápolom a lehető legnagyobb odafigyeléssel, ez sajnos genetika. A zománc sérült részei elkezdtek elszíneződni, de ennek a fogkrémnek hála szinte már nem is látszanak a hibák. Az elszíneződést kifehérítette, a sérült részeket pedig elkezdte feltölteni. Nagyon meglepődtem, mert általában a fele sem igaz, amit a dobozokra írnak. A fehérítő hatása, ahhoz képest, ami egy fogkrémtől elvárható, rendben van. Egy problémám van: a hatása addig tart, amíg használom, amint áttérek más fogkrémre, azonnal visszatérnek a foltok. De max csillag, tényleg betartja amit ígér. Szerintem a Sensodyne márkán belül is ez a legjobb termék.

Piko888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

barbusus93

2015. december 6.

Fogorvosom ajánlotta érzékeny fogaimra még 3 éve azóta csak sensodyne-t használok tökéletesen bevált. Bár a fehérítő hatásával nem vagyok 100%-ig elégedett de a fogkrém íze valamint a hatása bevált úgyhogy 5*.

barbusus93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak