KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sensodyne

Ár:   1500   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Xanja, Módosítva: 2012. július 12.

Ár:   1500
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehéríti és óvja az érzékeny fogakat.

bugeyes

2018. május 8.

Én nagyon megszerettem ezt a fogkrémet és be is vált minden téren, amit ígért. Fehérebbek is lettek a fogaim, illetve nem annyira érzékenyek, úgyhogy 5*. Szerintem újra fogom venni, ha elfogy.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

zsofi207

2018. február 27.

Az érzékenységet valóban megszüntette, de nálam két tubus elhasználását követően se érte el azt a fehérítő hatást mint amit a Parodontax hozott. Összességében kiváló a fogérzékenységre!

zsofi207
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

naomivonl

2018. február 7.

Nagyon bevált az érzékeny fogaimra, valóban fehérít. Mást nem is fogok használni a későbbiekben sem :)

naomivonl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

Maja92

2017. december 25.

Sajnos problémásak a fogaim, hiába ápolom őket alaposan...mióta ezt a fogkrémet használom nem érzékenyek és valóban fehérít is.

Maja92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

senskin

2017. november 9.

Az Elmex és a Meridol sokkal,de sokkal jobb! ha sensodyne akkor rapid és repair nem nagyon jöhet szóba. Nekem nem lett a kedvencem. Ha töményen érintem a foghoz, akkor fájdalmat is okoz, de ez múló dolog...A szemcséket sem szeretem benne. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

nkmagda

2017. augusztus 12.

A fogkrémekkel úgy vagyok hogy mindig váltogatom őket. Leginkább azok vannak a listámon amik megfelelően védik ápolják a fogakat. Ez a termék is ezekhez tartozik. Szívesen nyúlok a polcon ezért a fogkrémért, mert az érzékeny fogaimnak jó védelmet szolgál. A fehérítő hatását nem látom magam, de összeségében mióta odafigyelek hogy minőségi fogkrémeket vásároljak javult a fogaim színárnyalata, világosabbnak tűnnek nekem.

nkmagda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Axyka04

2017. július 10.

Ez a legjobb fogkrém, amit eddig használtam. A fogérzékenység elmúlt, és fehéredtek is a fogaim (pedig kávézok és dohányzok). Nekem külön tetszik, hogy nem habzik olyan brutális módon, mint más márkák fogkrémjei, de ettől függetlenül a hatás még jobb is!

Axyka04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Fabi95

2017. május 8.

Jobban bevált mint az elmex, de sztem hozzászokhatott a fogam vagy nem tudom. Fognyakérzékenységre ajánlották, a másik fajtáját is használtam, de a whitening miatt tértem át erre.

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

CeCeDrake

2016. november 19.

Curaprox ultra soft fogkefével nagyon habzik, heti 1x fogport használok, már nem kell minden nap, hogy ultra tiszták legyenek a fogaim, a többi napon ezt használom Listerine fehér szájvízzel és így fenn tudom tartani azt az eredményt, amit a fogporral elértem. Nekem nagyon bevált, nem tervezem lecserélni ezt a fogkrémet.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

redrick

2016. november 19.

Feherit -sokat kavezok, ami meglatszott elotte; jol funkcional, szoval nem tervezem levaltani.

redrick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak