KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sephora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Trixi, Módosítva: 2012. július 30.

Lelőhely:   külföld (Sephora)
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Naschkatze

2017. augusztus 23.

Habár extra mattító hatást nem érzek, mégis szeretem ezt a primert, jobban el lehet oszlatni és szebb alapot képez, mint pl.: a Maybelline Baby skin primere. Az árát kicsit sokallom, átszámítva kb 3 ezer forint, s nem valami nagy mennyiség. Egy pumpálás elegendő egy alkalomra. Nekem nem okozott pattanást.

Naschkatze
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Sosofel

2017. július 6.

Legjobb amit eddig használtam! Még az alapozód is szebbnek érzem ha erre kenem :-)

Sosofel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Reni39946

2017. április 7.

Párizsban egyik vásárlásom alkalmával kaptam 8-10 mintát. Akkor ki is próbáltam egyet, s habár tetszett, nem szeretem ezeket a mintacsomagokat, béna vagyok a termék kinyomkodásában is, illetve az is bebizonyosodott, hogy nekem egy minta sok is. Aztán hanyagoltam a használatát mindezek miatt, de pár napja elővettem őket, próbálgatom és tényleg nagyon szuper. Érzékeny a bőröm, így mindig félek olyasmit felkenni, amit korábban még nem próbáltam, de szerencsére, ez sem okozott galibát. Felkenve nagyon kellemes, tényleg puhává teszi a bőröm és szuperül együtt tud működni az alapozómmal is. Órákkal később is tapintható a hatása, bársonyos lesz tőle a bőröm. Azt hiszem, most képtelen leszek leállni a mintákkal, s ha tehetem, beszerzek egy normális kiszerelést, hogy élvezetesebb is legyen a használata a hülye papírból való nyomkodás helyett. :D

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

emeseee6

2017. február 20.

Itteni vélemények alapján választottam hosszas keresgélés után. Kényes vagyok az arcbőrömre,nem igazán szeretek semmilyen sminkterméket sem rákenni,fiatalabb koromban nagyon nagyon pattanásos voltam,azóta is attól rettegek,ha kipróbálok valami újat,kijönnek tőle. Plusz szeretem ha lélegzik a bőröm. Első kipróbálás után annyit tudok írni,hogy nagyon kellemes viselet,nem érzem "nehéznek" a bőrömön. Púderrel együtt jól lemattított. Megelőlegezem az 5 csillagot,ha nem leszek pattis tőle,akkor nagyon jó vásár volt,12-13 euróért.

UP:Remekül teszi a dolgát továbbra is ,nagyon jól lehet rásminkelni,nem okoz pattanásokat. Minden szempontból megfelelő,marad az 5*.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

Milendoria

2016. június 20.

A jó vélemények hatására szereztem be, és abszolút meghódította a szívemet. Mindent tud amit egy primertől elvárnék: egyenletesebbé teszi a bőrfelszínt így könnyebb rá sminkelni, szebb lesz a végeredmény és ráadásul tovább is tart az alapozás. Szerintem önmagában egy primertől nem érdemes elvárni, hogy mattítson mindent, én púderrel kombinálva úgy vettem észre sokáig vissza tudom fogni a zsírosodást. Sajnos már elfogyott, és éget a vágy hogy beszerezzem a következőt, de itthonról elég nehézkes :(

Milendoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

powerpuff

2016. április 28.

Soha nem szerettem a primereket, mert úgy éreztem, hogy eltömítik a pórusaim és külön réteget képeznek az arcomon, de ekkor jött ez a kis csoda. Elején olyan, mintha olajat vinnél fel az arcodra, de azonnal szárad és púderes érzetet ad. Az alapozót rendesen ott tartja. Amióta megvan, korrektort sem kell használnom, mivel egy réteg alapozóval is megelégszik a bőröm. SZUPER!!! Miért nem lehet itthon kapni? :(

powerpuff
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 28.

gina002

2016. január 30.

szerintem egy nagyon jó alapot ad az arcnak (az alapozó alá) személyes tapasztalatom alapján egy selymesebb pahább bőrfelületet kapunk.Bár lehetne egy kicsit olcsóbb

gina002
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 30.

Aimet

2015. november 21.

csere útján jutottam hozzá amit ezúton is köszönök :) nagyon jó primert kaptam, egész nap tart, szebb bőrképet kapok. 5csillllllaaaag :) aki teheti, próbálja ki :)

Aimet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

norelyn

2015. március 23.

Az állaga tökéletes, tartós és ezer évig elég (legalábbis nekem). Sajnos itthon nem kapható, de nem kell messze (Bécs) menni érte. :D

norelyn
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

lauran

2014. október 28.

Nemrég egy egész napot kibíró sminkre volt szükségem és ezt a primert használtam. Apró kis púderes javításokkal ki is bírta egész nap, úgyhogy elégedett vagyok. Nem használom minden nap, de amikor kell helyt áll. Szándékomban állna a MAC primerét is kipróbálni, de félek, hogy az szaténfényt ad, erre meg nincs szüksége az amúgy is zsírosodásra hajlamos bőrömnek.
UD. Kihasználatlanság miatt megválnék ettől a terméktől.

lauran
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

UD. Kihasználatlanság miatt megválnék ettől a terméktől.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.