Sephora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. június 1.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Ajakápolók

Hidratálja és táplálja az ajkakat. Shea vajat, méhviaszt, szőlőmagolajat, E-vitamint és tajtékvirág olajat tartalmaz a puha ajkak elérése érdekében.

Parabén-, szulfát-, ftalátmentes. Állatokon nem tesztelték.

javi

2018. május 22.

Nagyon szerettem, kár hogy elfogyott. Télen vettem, és jól működött. Szinte mindig ki van száradva a szám, még nyáron is, és egyedül ezt használva mentem végig a téli időszakon. Szerintem tipikus ajakápoló illata van. Semmi extra, nem színezett, nem illatosított, egy egyszerű kis darab. Mindig a zsebemben volt.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.