KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Serafim

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Biloba, Módosítva: 2018. június 6.

Kategória:   Szappanok

Vegyszermentes kényeztetés a hajnak hidratáló kókusztejjel

Ez a teljes mértékben natúr alapanyagokból készült szappan a kókusztejnek és a rozmaring illóolajnak köszönhetően egyszerre szolgál a fejbőr és a haj ápolására is. A rozmaringolaj serkentőleg hat a hajnövekedésre, és segíti a fejbőr megújulását. A kókusztej puhává, simává varázsolja a fejbőrt és fényessé, jól fésülhetővé a hajat.

Pálmaolajmentes termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Biloba

2018. június 8.

Ez a harmadik hajmosó szappan amit próbáltam, zseniális. Olyan puha lesz tőle a hajam, mintha pakolást, vagy balzsamot használtam volna, az illata is nagyon tetszik. Sokáig egy másik natúr szappant használtam ami még drágább is volt ennél, így már az árát sem sokallom.

Biloba
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Hidratálók: Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice