KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Serge Lutens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2014. november 24.

Összetevők: vetiver, babérlevél, erdei fenyő, fűszerek, tömjén, gyanta, aszalt gyümölcsök

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bara89

2017. szeptember 14.

A legszebb illat, amit idén éreztem. Imádom az őszt, és a telet. A meleg szobából ki a szabadba, a hidegre, és fordítva. Ez a parfüm tökéletesen hozza ezt a váltakozást, és mindezt gyönyörűen, kifinomultan, tűpontosan (haha). Szerintem sokkal inkább gyümölcsös, mint brutális fenyőerdő. Van benne valami meghitt. Meg kell szereznem, és kötött pulóverrel kell viselnem, és tudom, hogy ott van a polcon a kedvenc parfümériámban, és már ismer engem, és ott vár tűkön ülve (na jó, elég). Most úgy érzem az összes parfümömet odaadnám érte.

bara89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Visine

2014. december 11.

Lutens, mert meghökkentő. Nagyon domináns a fenyő, majd a tömjén. Nem mondom, hogy nem viselhető, de nagyon megosztó illat. Templomban, éjféli misére tökéletes.
Esetleg karácsonyi illatnak is, fenyőt nem kell venni, amúgy is mindenki a fát keresné, annyira élethű.

Visine
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 11.

Musil

2014. november 22.

Igazi hegymászó parfüm! Nem utcára, és nem emberek közé való, nagyon erősen fenyőillatú parfüm. Nem azt mondom, hogy rossz, de szerintem ha a körülöttem lévők megéreznék rajtam, azt gondolnák, hogy bediliztem, és kétlábon járó fenyőfának képzelem magam! Amiért nekem mégis tetszik, hogy megtalálom benne pontosan azt a természet-illatot, amit már régóta kerestem, ami visszaadja azt az érzést, hogy milyen kint barangolni a természetben, óriási magas fák közt (ami jelen esetben fenyő ) csatangolni, mélyen beszippantva az erdő illatát! És nem olyan friss fűrészpor szaga van, mint egy skandináv bútorboltnak, hanem gyantás, bizonyos fajta gyógynövény illat bukéjával. Kicsit pejoratív, de van egy kis WC illatosító jellege is a fenyő miatt... Nagyon speciális hangulat kell hozzá, biztosan nem gyakran fogom fújkálni, a környezetem szerintem nagyon rosszul tolerálná. Kipróbálás nélkül semmiképpen nem ajánlom megvenni!

Musil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Dipropylene Glycol, Linalool, Limonene, Eugenol, Citral, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Geraniol
Színezékek: CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: BHT