Shea Moisture

Ár:   $13.99   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2018. július 9.

Ár:   $13.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók

Mélykondicionáló, hajerősítő és helyreállító pakolás sérült, törékeny vagy kémiailag kezelt hajra.

bjudit88

2018. július 31.

Nagyon szeretem. A göndör hajamat mindig egészségesebbnek és puhának érzem a használata után. Kérdés ki hol szerzi be? Én nagyon szenvedek honnan rendeljek.

bjudit88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 31.

Jonesy

2018. július 18.

Nagyon szeretem, tényleg selymesen puhává teszi a hajat. Az illata kellemes és sokáig elég, újravenném.

Jonesy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

DorothyHK

2018. július 17.

Legjobb hajpakolás amit valaha használtam! Göndör hajam van amit nagyon gyakran hajszárítóval szárítok, így állandóan egy száraz szénakazal volt a fejem tetején egészen addig míg fel nem fedeztem ezt a csodaszert. Nagyon kellemes illata van és emlékszem, már az első használat után lényegesen puhább lett tőle a hajam (beleértve a töredezett hajvégeket is). Jelenleg elutazás miatt nélkülöznöm kell és ez sajnos nagyon meg is látszódik a hajamon. Már másodjára vettem újra és nagy valószínűséggel életem végéig hűséges leszek hozzá, ugyanis eddig semmi se ért a nyomába. Mindenkinek ajánlom aki száraz, töredezett hajjal rendelkezik.

DorothyHK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

murczinodett

2018. július 5.

Eddig egyszer használtam és nagyon puhává varázsolta a hajam. Majd update-lek, de én már most látom, hogy ezt a pakolást nagyon fogom szeretni és az összetevők is nagyon jók!

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrolyzed Keratin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Niacin

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.