KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ShiKai

Ár:   $9.99   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. június 20.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók

Hajban hagyandó kondicionáló spray a haj kifésülésének könnyítésére, fényének visszaadására. A szójaprotein, glicerin és panthenol hidratálja a hajat, a napraforgó-kivonat és fényvédő összetevők pedig óvják a festett hajat a fakulástól.

A terméket nem tesztelték állatokon, és állati eredetű összetvevőket sem tartalmaz. Leaping Bunny logóval ellátott termék. Természetes eredetű illatanyagot tartalmaz.

Loona

2017. július 10.

Éveken keresztül elégedetten használtam hajmosás utáni kifésüléskönnyítésre az Indola Hydrate Bi-Phase Conditioner termékét, és akkor is újravettem, amikor amúgy már jó ideje nem vásároltam állatkísérletes termékeket. Könnyítette a kifésülést, nem bántotta a hajamat, nekem meg nagyon vacak hajam van, egyszerűen nyuszi voltam váltani, mert féltettem azt, ami a hajamból még megmaradt...
Aztán az utolsó flakon az utolsó pár hónapban már nem volt az igazi. Több, akár kétszer annyi kellett belőle, és még úgy sem volt többé olyan hatékony, mint azelőtt. Valószínűleg a hajam állapota romlott tovább, nem a termék romlott el hirtelen, de a lényeg, hogy többé nem volt okom kitartani mellette, végre mertem más termék után nézni, ami akkor már legyen végre cruelty-free. Erre esett a választásom, iHerbről rendeltem, épp akciósan, így árban és mennyiségben is szinte ugyanannyira jött ki, mint az Indola.

Persze nem is én lennék, ha az első megrendelt flakon nem lett volna rosszul rácsavarva, vagy szimplán nem zárt jól: tocsogós papírmasét hozott a postás nejlonzacskóban, mert a kiömlő termék teljesen szétáztatta a dobozt :P Szerencsére csupa olyan termék jött mellette, aminek a fürdő nem ártott, az iHerb ennek a terméknek visszautalta az árát, az Indola pedig kitartott még addig, amíg megérkezett az újabb rendelés.
Az ok, amiért ezt a sztorit megosztottam: a fenti remélhetőleg egyedi eset volt, de a csomagolás sajnos más szempontból sem tökéletes. A flakon vizuálisan jól nézne ki, de valahogy túl vastag és túl rövid az én kezemnek, párszor már majdnem leejtettem, mert nem igazán áll kézre, kicsúszik a kezemből. A szórófej pedig köpköd, nem lehet vele egyenletesen sem kifújni, sem eloszlatni a terméket. Utazáshoz pici fújós flakonba töltöttem át belőle, és az nem csinálja ezt, így biztosan a szórófej a ludas, nem a termék állaga ilyen. Ezek miatt egyelőre levonok egy csillagot, de azért nagyon remélem, hogy ez is egyedi eset, ha újravenném a terméket, és változást tapasztalnék, mindenképp frissítek.

Apropó, újravevés, avagy írjunk végre valami pozitívat is, mert valamiért mégis (erős! Tényleg csak a csomagolás a gáz) négyest adtam neki, nem? :) Úgy a flakon harmadánál járok, és eddig kifejezetten szeretem, ha később is marad ilyen, akkor bizony lesz újravevés belőle (és ha továbbra is vacak marad a szórófej, akkor áttöltöm egy üres Indolás flakonba, annak tök jó porlasztása volt :) ).
A lötty selymes, csúszós állagú (a szilikonok miatt ez nem lepett meg, és a kifésüléshez nekem szükségem is van erre), a kifésülésben észrevehetően sokat segít, ég és föld a különbség, ha nélküle próbálok meg nekiállni! Amióta ezt használom, rövidebb idő alatt sikerül a hajmosás utáni kifésülés, és a hajvégeim is jobban néznek ki annak hála, hogy kevésbé viseli meg a kifésülés őket. Nem kétfázisú a termék, de a kis, utazós flakonban észrevettem, hogy a legalján hajlamos egy kis réteg elválni, így én (már csak megszokásból is) össze szoktam rázni használat előtt. Kifújva enyhe, egyáltalán nem zavaró illata van, ami hamar elillan. Nem nehezíti el a hajat, és bár a csúszósság érezhető kicsit kifésüléskor, szárítás után nem marad a hajon semmilyen érezhető réteg.
Mennyiségre ebből is elég annyi, amennyit (a vége felé) az Indolából használtam, így a kiadásaim sem növekedtek a váltással :) Egyelőre örülök, hogy rátaláltam, csak maradjon hosszabb távon is ilyen :)

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.