Shiseido

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   12 pár   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: annama, Módosítva: 2018. február 28.

Ár:   16 000 Ft
Kiszerelés:   12 pár
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Retinolos, azonnal látható eredményt hozó maszk a szem alatti ráncok, karikák és puffadás enyhítésére.

Ez a simító 15 perces maszk a szemkörnyéket azonnal simává, ragyogóvá varázsolja. Erősíti a bőr ellenálló képességét és csökkenti a meglévő ráncokat. A kellemesen hűsítő gyapjú maszk tökéletesen illeszkedik a szemkörnyékhez és a magas koncentrációjú, tiszta retinolt tartalmazó ápoló esszencia kényezteti a bőrt. A hidratáló hatás 24 órán keresztül tart, aminek köszönhetően a bőr selymesen puhának hat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KezdoManias

2018. április 7.

Nagyon durva cucc, egy instant vasaló!
Még csak egy párral használtam el, attól viszont leesett az állam. Azon a területen, amit lefedett, szinte teljesen kisimult a bőröm. Igy persze volt is kontraszt az arcom többi részéhez képest. Mindegy, igy is sokkal jobb volt a tükörbe nézni, a kisbabómmal "átbulizott" éjszakák mellé kellett némi tuning:)
Maga a kis szemmaszk tényleg nagyon jól illeszkedik az arcra, kellemes viselet. Ami folyadék a tasakban maradt, szorgosan még azt is magamra kentem. (Minden pár maszk külön zacsiban foglal helyet.)
A látványos hatás rövid távú, reggel raktam fel, keső du-ra viszont már visszatértek a ráncocskák. A hidratált érzes viszont tovább is negmaradt.
Mivel retinolos cucc, kellene, hogy legyen rendszeresebb hasznat mellett hosszú távú hatása is - de ha mégsem, alkalmak előtt akkor is csodaszer.

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Nagyon durva cucc, egy instant vasaló!