KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Shiseido

Ár:   23 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rena77, Módosítva: 2018. június 6.

Ár:   23 990 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek

Selymesen lágy, SPF20 fényvédővel ellátott nappali arcápoló krém, mely a ReNeura™ technológia erejével növeli a bőr reakcióképességét, ezáltal segít a bőrápolók hatékonyságának növelésében. Még az érzékeny bőrt is megvédi az UV-sugárzás negatív hatásaitól, a levegő és pollen szennyeződésektől. A Shiseido Essential Energy Day Cream használatával a bőr egészségesen ragyogóvá, energiával telivé válik. 30 éves kortól ajánlott azoknak a nőknek, akik úgy érzik, hogy bőrük száraz, energiát vesztett és idő előtt veszít feszességéből, továbbá akik védelmet szeretnének a külső negatív környezeti hatásokkal szemben.