KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Shiseido

Ár:   23 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rena77, Módosítva: 2018. június 6.

Ár:   23 990 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Selymesen lágy 24 órás arcápoló krém, mely a ReNeura™ technológia erejével növeli a bőr reakcióképességét, ezáltal segít a bőrápolók hatékonyságának növelésében. A Shiseido Essential Energy Moisturizing Cream használatával a bőr mélyen hidratálttá, egészségesen ragyogóvá és energiával telivé válik. Nem tömíti el a pórusokat. 30 éves kortól ajánlott azoknak a nőknek, akik úgy érzik, hogy bőrük száraz, energiát vesztett és idő előtt veszít feszességéből.