KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Lelőhely:   Müller, Douglas

2017-ben megjelenő virágos illat nőknek. A parfümőr Aurelian Guichard.

Fejjegyek: ibolya, lótuszvirág

Szívjegyek: narancsvirág, gardénia

Alapjegyek: fehér ámbra, pacsuli, pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Timi8

2017. augusztus 12.

Nem rossz, de nem adnék érte pénzt. Kissé jellegtelen, ròzsaszìn tavaszi virágillat. A maga édeskés egyszerűségével akár a tökéletes tavaszillat megtestesìtője is lehetne, de semnnyire nem tartòs. Az már megint más kérdés, hogy vihették volna egy picit fásabb de akár vanìliásabb irányba is (személyes ìzlésemnek megfelelően), de ìgy én azt mondom: felejthető. Legalábbis a "sima" Ever Bloom érdekesebb, jellegzetesebb lett, attòl függetlenül, hogy az sem az én illatom.

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 12.

Végre, végre, végre! Egy igazán jó illat a Shiseido-tól és az új parfümök között! Igaza van Asianlovernek, ma már ritka, mint a fehér holló a tartós parfüm, így én már akkor is lelkesedem, ha az illat magával tud ragadni, ez pedig a Ginza Flowernél velem megtörtént. Még az is lehet, hogy kell nekem...

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Asianlover

2017. augusztus 12.

Nagyon finom, különleges, virágos, puha illat. De 2 óra és hűlt helye sincs a bőrömön!!! Hatalmas szívfájdalom.

Asianlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.