KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   Müller, Douglas

2017-ben megjelenő virágos illat nőknek. A parfümőr Aurelian Guichard.

Fejjegyek: ibolya, lótuszvirág

Szívjegyek: narancsvirág, gardénia

Alapjegyek: fehér ámbra, pacsuli, pézsma

Shiseido Ever Bloom Ginza Flower 4ml-s miniparfüm új
Ár: 2450Ft , Eladó: Montelino
Állapot: új, dobozában, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után postán maradó levélként

despoina

2018. március 30.

Nagyon szeretem a Shiseido Ever Bloom parfümjeit. Egyetlen kedvencem a parfümök között a Ginza és a régi sima illat: magával ragad a lágy, kellemes, elegáns könnyedségével. Teljes mértékben tudok azonosulni vele. Exkluzív illat amit nem lehet érezni minden nőn, ahogy a Shiseido sem egy komersz tömegmárka. Végre nem egy édes és tömény cukorka illat. Én ruhára fújom szerencsére nem hagy nyomot és napokig érezni.
Ha lehetne 6* adnék neki

despoina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Ha lehetne 6* adnék neki

Asianlover

2018. február 22.

Nagyon bekattant bennem valami nyár óta ezzel az illattal kapcsolatban. Többször odakóricáltam a drogériákban a teszterhez, és végül pár napja be is szereztem. Finom, különleges, virágos, puha illat. (Jó, számomra különleges, ahogy olvasom, van akinek nem, de hát kinek a pap, kinek a papné.) Az üvege is tetszik, szépen ívelt, nagyon kézre áll. Négyest adok, mert a tartósság lehetne jobb, sajnos ez általános probléma manapság a parfümöknél. Nagyon örülök neki! Nekem ez most pont tökéletes ebben a szürke szar időben.

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

senskin

2018. január 19.

A fantáziátlanság folytatódik, se nem különleges, se nem elragadó. Olyan kis cukros, édes, aranyos. Igazából egy tucat másikhoz is hasonlít...:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 3.

2017.10.03. A piros összetevők miatt egy csillag elúszott és vásárlás sem lesz emiatt belőle. Kár érte (is). És amit még sajnálok, hogy a Shiseido ezt megengedi/megengedheti(?) magának.

2017.08.12.Végre! Egy igazán jó illat a Shiseido-tól és az új parfümök között! Igaza van Asianlovernek, ma már ritka, mint a fehér holló a tartós parfüm, így én már akkor is lelkesedem, ha az illat magával tud ragadni, ez pedig a Ginza Flowernél velem megtörtént. Még az is lehet, hogy kell nekem...

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 3.

aranybarack

2017. október 1.

Különleges, virágos, rajtam inkább markáns, mint puha, hatósugarában közepes/kicsi, tartósságot tekintve egész napos illat. A virágos alapból kiemelkedő lótusz viszi a prímet, és van egy kis gyömbéres cukorkás jellege is. (Bár gyömbér az illatjegyek között nem szerepel, valószínűleg a többi alkotó együttesen eredményezi.) A leszáradás (rajtam) kissé szúrós fehérvirágos ámbra. Engem nem nyűgözött le, de nem rossz tulajdonképpen. Olyan közepeske, katalógusillatnak jobb fajta lenne. Az a bordós-barnás pasztelles szín illik hozzá, semmiképpen sem lágy rózsaszín virágillat.

aranybarack
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 1.

Timi8

2017. augusztus 12.

Nem rossz, de nem adnék érte pénzt. Kissé jellegtelen, ròzsaszìn tavaszi virágillat. A maga édeskés egyszerűségével akár a tökéletes tavaszillat megtestesìtője is lehetne, de semnnyire nem tartòs. Az már megint más kérdés, hogy vihették volna egy picit fásabb de akár vanìliásabb irányba is (személyes ìzlésemnek megfelelően), de ìgy én azt mondom: felejthető. Legalábbis a "sima" Ever Bloom érdekesebb, jellegzetesebb lett, attòl függetlenül, hogy az sem az én illatom.

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Isoeugenol, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Citral, Farnesol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.