KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Shiseido

Ár:   10 490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. január 12.

Ár:   10 490 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Szépítő eszközök

Ez a puha arctisztító kefe felerősíti a habtisztító hatását azáltal, hogy a pórusokat alaposan tisztítja és eltávolítja a szennyeződéseket. A lágy masszázs olyan mint egy bőrradírozás, amitől a bőr selymesen puha lesz. Azok számára lett kifejlesztve, akik élvezni szeretnék egy masszázs előnyeit, annak ellenére, hogy kevés a rendelkezésre álló idejük.

Boriskajuliska

2018. január 24.

Évek óta meg van ez a kefe. Eleinte a saját arctisztítójával használtam, de egy ideje az innisfree arcmosóval. A szemsminket micellás vízzel lemosom, majd a kefére nyomott minimális lemosóval alaposan átmasszírozom az arcom. Szép tömör habot csinál, ami maradéktalanul eltávolít minden sminket különösebb erőfeszítés nélkül. Száraz bőrre a bőrtípushoz illeszkedő arcmosóval is kíméletesen, de hatékonyan is teszi a dolgát. A sörték rendkívül puhák, és vékony rózsaszín, radírozást hivatott elemekkel tűzdelt. Higiénikus, mivel a tartójába állítva tud megszáradni és várja a következő használatot. A forgalomba lévő no name társai mérföldekkel kullognak csak mögötte.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 24.

juditka70

2018. január 14.

Hosszú évek óta meg van nekem az arctisztító keféje. A sörtéje nagyon puha,lágy. Kellemes vele az arcbőrt tisztítani. Még 1997- ben vettem Budapesten az Azurban,,akkor csak ott lehetett kapni aShiseido termékeket. Csak ajánlani tudom!

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 14.