KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Shiseido

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KezdoManias, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   Müller, Douglas

Matt hatású, áttetsző krémes szemhéjfesték, melynek megalkotását a Japánban régóta tradicionális washi papír inspirálta, ami egyedülállóan áttetsző az eperfa rostok rétegezésének köszönhetően. A matt színek és textúra mellett a Shiseido Paperlight Cream Eye Color felvitelekor érezni a lágy, kellemesen könnyű hatást, akárcsak a washi papír tapintásakor. Világos + matt alap: áttetsző és mégis matt hatás – a különleges textúra egyedülálló innováció, mert olyan tulajdonságokat egyesít, melyek alap esetben kizárnák egymást. Visszafogott, halvány, de ugyanakkor telített, vibráló színeket kínál. Könnyű, jól kenhető textúra, mely mégis nagyon tartós és egyenletes hatást biztosít. Tökéletes textúra, vízálló és nem kenődik el.

6 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Musil

2017. október 23.

A Sango Coral árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, Shiseido terméktanácsadáson került a választás erre a színre, magamtól sosem nyúltam volna érte, meglepő módon azonban mégis ez állt a legjobban. Nagyon finom, könnyű, krémes textúrája van, ujjbeggyel szoktam felvinni, akár szemhéjalapozónak is kiváló lehet. Nagyon felfrissíti a tekintetemet. Könnyű egyenletesen eloszlatni, szépen korrigálható. Nagyon szép, rendkívül jól használható árnyalatban kapható, a tégelye imádnivaló! Csak egyetlen dolog miatt lehet rá haragudni: sajnos horrorisztikus ára van.

Musil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

KezdoManias

2017. október 13.

Sajnos ennek sem tudtam ellenállni.... Fantázianeve coral, valójában matt barackos árnyalat lett az enyém. Ujjbeggyel kenekedek vele, tényleg papír-szerű, krém, de megis por. Nagyon tetszik ez az állag! Könnyű eloszlatni, jól latszódott, hosszas építgetéssel nem is próbálkoztam. A délután masodik felére megkopott, viszont nem volt alatta alap, miközben eleg fedett a szemhéjam.
Szerencsére egy ideig nem jutok el drogériába, különben biztosan gyarapodnának a készleteim - gyönyörűek az árnyalatok, es a csomagolas is nagyon tetszik.

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.