KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Shiseido

Ár:   12 990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackbird, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   12 990 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Shiseido által kifejlesztett Gentle Quick Removing technológiát tartalmazó kellemesen könnyű tisztítóolaj mélyen tisztítja a pórusokat és gyorsan és megbízhatóan távolítja el a szennyeződéseket és a sminket. Vízzel gyorsan leöblíthető és harmat friss bőrt hagy maga után olajos hatás nélkül. Különleges textúrájával tökéletes tisztítóhatást ér el, nehézségek nélkül távolítja el a vízálló szem sminket is egyetlen lépssel.

Blackbird

2017. április 19.

A smink eltávolítása sokáig gond volt nekem. A habzó lemosók nem a szívem csücskei, még akkor sem,ha találtam tökéletesen működőt- az is egy Shiseido. A legtöbb lemosó csak félmunkát végez, gondoltam,ez az olajos verzió talán majd segít. Az egyik alapozóm a Double Wear ,azzal nehezen birkóznak..Az állaga sűrű,mégis krémes olaj,valamitől van egy száraz érzetem is tőle-szárazolaj?- ,illata szinte nincs.Áttörlöm vele az arcom,nem kenődik a smink, nem maszatol,hanem egy langyos-hideg vizes lemosással egyszerűen lemosható,minden plusz maszat és kenődés nélkül.Pumpás kiszerelésű,úgyhogy nem csak kényelmesen adagolható, de nem folyik össze-vissza,nem ragad és koszolódik a csomagolás. Egy kis pöcökkel lezárható,úgyhogy utazni is lehet vele,nem kell aggódni,hogy a pumpa lenyomódna és szanaszét folyna a cucc . Tökéletesen tiszta bőrt hagy maga után,talán egy kicsit száraz érzettel,de azon az utána következő bőrápolás segít.Maximálisan elégedett vagyok.

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.