KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Shiseido

Ár:   $35   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CRD, Módosítva: 2018. július 10.

Ár:   $35
Lelőhely:   Müller, Douglas

Finom irizáló fénnyel és egészséges ragyogással fokozza a bőr természetes szépségét.

2 árnyalatban elérhető

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

CRD

2018. július 3.

Messze a legjobb highlighter amit valaha használtam. A Chanelnél is szebb talán egy picit😀. Pure Gold és Rose Gold árnyalat is megvan, Pure Gold egész évben jó, Rose Gold inkább csak nyáron. Testre is csodás. Nem kopik, tartós, a fénye hihetetlen szép. Maximálisan megéri az árát!👍

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 3.